חינם! מדריך למתחילים באילוסטרייטור שיעור מספר 3

//חינם! מדריך למתחילים באילוסטרייטור שיעור מספר 3
כניסה לעולם העיצוב היא תמיד מרתקת, וככל שיודעים יותר ויותר ומבינים את האפשרויות שגלומות בעיסוק זה רק רוצים עוד ועוד. תוכנת אילוסטרייטור היא אחת מתוכנות הדגל בעולם העיצוב והיא מציעה כלים שונים למעצבים שכדאי להכיר אותם. סרטון זה הינו מדריך למתחילים בתוכנת אילסטרייטור, מדריך אשר מאפשר ללמוד את הצעדים הראשונים בעבודה עם התוכנה, מדריך שיכול להתאים גם למי שכבר מכיר את התוכנה ועושה בה אפילו שימוש. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מאפשר כניסה רכה יותר לעולם מאתגר, וצפייה בו יחד עם תירגול של הדברים הנאמרים בו יאפשר כניסה ברגל ימין והתחלה טובה למי שרוצה לעסוק בכך.

אילוסטרייטור, נעים להכיר…

לפני שנלמד על אילוסטרייטור ומה היא מציעה, כדאי שנדע מי היא ומה היא עושה. אילוסטרייטור היא תוכנת אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות, והיא עוד תוכנה מבית חברת אדובי הידועה. את אילוסטרייטור כמו גם התוכנות האחרות שלה, דואגת חברת אדובי לעדכן כל הזמן, ולכן חייבים לעקוב אחר השינויים והשדרוגים שלה בשביל להצליח. אילוסטרייטור היא תוכנה שפותחה בהתחלה עבור מקינטוש, אך מאוחר יותר היא פותחה גם בשביל מערכת ההפעלה בגרסת ווינדוס, והיא תוכנה אשר עובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים. מה המשמעות של זה? פוטושופ לצורך העניין היא תוכנה שעובדת על פיקסלים, מה שאומר שאי אפשר להגדיל את הקבצים בהדפסה מעבר לכמות הפיקסלים שקיימים מכיוון שאם כן התמונה תאבד מהחדות שלה ותהפוך למטושטשת. באילוסטרייטור שעובדת על ווקטורים אין את הבעיה הזו ולכן מעצבים רבים בוחרים אותה כתוכנת הבחירה שלהם בעיצובים.
שימושים אך היא מיועדת בעיקר ליצירת לוגואים

בעיקר ללוגואים…

לתוכנת אילוסטרייטור יש כמה שימושים אך היא מיועדת בעיקר ליצירת לוגואים. לתוכנה כלים רבים שמאפשרים זאת כך לדוגמא כלי הפרח, ועם הכלים הללו יחד עם היתרון שלה שציינו שהיא עובדת על ווקטורים, ניתן ליצור עבודות יפות ומרשימות.
אילוסטרייטור אם כן הינה תוכנה שכל מי שרוצה להיכנס לעולם העיצוב הגרפי חייב ללמוד אותה ולהכיר אותה, וחייב לדעת לעשות בה שימוש ברמה הגבוהה ביותר.

2019-08-07T09:14:20+03:00