חינם! מדריך מברשות פוטושופ

מדריך מדהים למתחילים המסביר כיצד לעבוד עם המברשות בפוטושופ בצורה הבסיסית כולל הטענה שלהם למערכת ההפעלה של התוכנה לצפייה במדריך נוסף בפוטושופ למברשות ממש מדהים כנסו…

פוטושופ נחשבת לתוכנת עיבוד התמונות הטוב בעולם, ויש בה המון פונקציות ופיצ’רים שאפשר לנצל. אם אתם צופים בסרטון זה סביר להניח שאתם מעצבים גרפיים, או צלמים או עוסקים בתחום זה בכל דרך אחרת שהיא, ושימוש במברשות יכול לסייע לכם מאוד. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה, וכל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות ולהפנים את הנלמד, כמו גם לתרגל כמה שיותר את הנלמד בו. מברשות הן עוד כלי אחד מיני רבים שתוכנת פוטושופ מציעה, וניתן לעשות בהם שימוש לצרכים שונים. כנה כמה מילים על המברשות ועל פוטושופ בכלל.
שימוש במברשות

מי צריך לעשות שימוש במברשות?

המברשת היא כלי מרכזי שמציעה תוכנת פוטושופ. עם מברשות ניתן לצבוע כיתובים שונים ולתת להם מראה מיוחד ולא סטנדרטי. מברשות רגילות יוצרות קווים וצורות סטנדרטיים ויש מברשות מיוחדות שיכולות ליצור אפקטים מיוחדים, וכמובן ניתן לעשות בהם שימושים שונים, לשחק עם רמת השקיפות שלהן ועוד. מברשות הן חלק מסל כלים רחב שמציעה התוכנה, ויש אפשרות גם להוריד מברשות נוספות מעבר למה שפוטושופ מציעה בבסיס, והן נמצאות בשימוש של צלמים אך יותר בשימוש של מעצבים גרפיים.

תוכנת פוטושופ

בשנים האחרונות אנו עדים לתכנות עריכת תמונות כמו גם עיבוד שלהן, תוכנות בהן ניתן לעשות לא מעט דברים אך עם כל הכבוד להן הן לא מספקות את היכולות שתוכנת פוטושופ מציעה. פוטושופ היא התוכנה המתקדמת ביותר בתחום, והיא תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי, תוכנה שהינה תוכנת אחות לתוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. כל מי שעושה שימוש בתוכנה מבין את הייחודיות שלה, ולא משנה כמה לומדים אותה תמיד יש מה ללמוד בנוסף, מכיוון שהתוכנה משתדרגת כל הזמן ונוספים לה עוד ועוד פיצ’רים וכלים מתקדמים. לא לחינם זו הבחירה הראשונה של אנשי המקצוע הטובים והוותיקים ביותר בתחום, ואם גם אתם תעשו בה שימוש ותשלבו בין השאר את המברשות, תפיקו עבודות מיוחדות וייחודיות.
הסרטון הזה כמו רבים אחרים נוגע בלא מעט דברים שתוכנת פוטושופ מציעה, וצריך ללמוד ולתרגל את הנלמד עוד ועוד כך שניתן יהיה להגיע לרמת ביצועים גבוהה.

2019-08-04T11:23:09+03:00