חינם – מדריך עיצוב תמונות בפוטושופ, הסבר על גרדיאנט – שילובי צבעים ומעברי צבעים.

//חינם – מדריך עיצוב תמונות בפוטושופ, הסבר על גרדיאנט – שילובי צבעים ומעברי צבעים.
בסרטון שלפניכם תוכלו לראות מדריך לשימוש בכלי הגרדיאנט, כלי מעבר הצבעים. הסרטון מראה לכם איך אפשר בכמה צעדים פשוטים ולאחר לימוד קצר לעשות שימוש בצבעים שונים, לשלב בין צבעים שונים ומעבר ביניהם, ועם שימוש נכון במה שלמדתם תוכלו לשדרג את יכולות העיצוב שלכם. בין אם אתם כבר מומחי פוטושופ ובין אם אתם מתחילים בתחום, הסרטון יוכל להוסיף לכם המון ולסייע לכם לעצב טוב יותר את התמונות שברשותכם, וכל מה שנדרש הוא יישום החומר הנלמד וכמובן תרגול שלו. הסרטון בהיר ופשוט ומתאים לכל אחד בכל רמה שהיא, וכדאי לכם לנצל אותו!

מהי בכלל פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, התוכנה המובילה בעולם לעיצוב תמונות. בתוכנה כלים רבים לשדרוג כל תמונה באשר היא, בין אם צריך תיקון שלה ובין אם צריך להוסיף לה אפקטים שונים. התוכנה נמצאת בשימוש אצל כל מעצב גרפי מתחיל או מתקדם, והיא בנוסף לתוכנות אחרות של אדובי כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ופלאש אשר כולן יחד משלימות את העבודה על פרויקטים שונים. פוטושופ נמצאת כל הזמן תחת פיתוח ובכל שנה היא משתדרגת עוד ועוד, ואומנם יש היום לא מעט תוכנות שמנסות לחקות את היכולות שלה אך אין תוכנה עדיין שיכולה להחליף אותה. פוטושופ הייתה וככל הנראה תהיה התוכנה המובילה בעולם לעיצוב תמונות, תיקון שלהן ושדרוג שלהן.
מדריך עיצוב תמונות בפוטושופ, הסבר על גרדיאנט

דוגמאות לשימושים בה:

יש אם כן לא מעט כלים שניתן לעשות בהם שימוש, וככל שמעמיקים יותר ברזי התוכנה מגלים כמה היא מדהימה ביכולות שלה, והנה כמה דוגמאות לשימוש בה.
תיקון עיניים אדומות – מה שפעם היינו חייבים לקבל כגזירת גורל היום כבר ממש לא, והתופעה המרגיזה של עיניים אדומות לא חייבת ללוות כל תמונת פורטרט שלנו. הכרה בסיסית של התוכנה יחד עם הקדשה של כמה דקות לעניין, והעיניים האדומות נעלמות. חידוד תמונה – רגעים רבים שצולמו לא יחזרו שוב לעולם, ותמונה עם טשטוש קל יכולה להשתפר פלאים ולהתחדד עם שימוש בתוכנת הפוטושופ. הוספת תאורה – תמונה טובה ככל שהיא תהיה, אם היא חשוכה מידי היא לא תיראה במיטבה. עם תוכנת הפוטושופ ניתן להבהיר תמונה בקלות. יש אם כן עוד כלים רבים ואפקטים אין סופיים, וככל שלומדים את התוכנה יותר מגלים שהאפשרויות בה כמעט אין סופיות.

2019-08-04T11:16:13+03:00