חינם – מדריך פוטושופ לעיצוב ובניית אתרים לאינטרנט תוכנה מס’ 1 לעיצוב אתרים

//חינם – מדריך פוטושופ לעיצוב ובניית אתרים לאינטרנט תוכנה מס’ 1 לעיצוב אתרים
בסרטון שלפניכם מדריך לתוכנת הפוטושופ, תוכנת העיצוב המובילה בעולם. עם התוכנה תוכלו לעשות כמעט כל מה שעולה על דעתכם בתחום העיצוב והסרטון מסביר כיצד להשתמש בה כשבונים אתר אינטרנט ובמה היא יעילה. תוכנת הפוטושופ של חברת אדובי היא התוכנה הוותיקה והשימושית מכל תוכנות העיצוב הקיימות, ועם כל הכבוד לתוכנות השונות שפותחו על ידי חברות אחרות, תוכנות שמתעתדות להחליף אותה ולעשות את החיים קצת יותר פשוטים, הן לא באמת כאלו… בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בכמה כלים שימושיים שישדרגו את האתר אותו אתם בונים, וישוו לו מראה ויזואלי מרשים וייחודי, כך שתוכלו לבלוט על פני המתחרים שלכם. עם קצת מוטיבציה ויישום של החומר הנלמד בסרטון כמו גם של חומרים רבים נוספים, גם אתם תוכלו להיות מעצבים מקצועיים.

למה היא התוכנה מספר 1?

תוכנת פוטושופ היא לא סתם התוכנה הפופולארית ביותר בתחום העיצוב. התוכנה יודעת לקחת כל תמונה וכל קובץ ולשדרג אותם בעשרות מונים, ולהפוך אותם למקצועיים יותר ועם נראות מרשימה יותר. כל תוכנה אחרת מהתוכנות שייצאו בשנים האחרונות יכולה להיות טובה ברמה בסיסית בלבד, אך כשרוצים קצת מעבר לבסיסית היחידה שנותנת מענה כולל לכל הדרישות היא הפוטושופ.

בנייה על גבי תוכנת ניהול אתרים

גם אם אתם בונים את האתר שלכם או של מישהו אחר על גבי אחת מתוכנות ניהול האתרים הקיימות, ואין לכם יידע קודם, וכמובן במידה ואתם רוצים להוציא מתחת לידכם אתר מרשים, אתם חייבים את תוכנת הפוטושופ. מערכות ניהול תוכן יודעות כיום לבנות אתרים בצורה פשוטה, והן תחליף מצוין ל-HTML הידוע, אך זה מתייחס לתכנות האתר. בכל מה שקשור לעיצוב שלו, לתמונות שבו, וכמובן למראה הכללי שלו, אין תחליף לפוטושופ. חשוב לדעת, העין היא זו שקונה וגולש ממוצע נוטש את האתר בתוך כ-8 שניות, ועם מראה משעמם ובלי יידע בפוטושופ אתם תהיו חלק מהסטטיסטיקה הזו…
מדריך פוטושופ לעיצוב ובניית אתרים לאינטרנט

בניית אתרים מקצועית

החלטתם לקחת את זה כמקצוע? מצוין! אם תעבדו נכון תוכלו להשתכר מהתחום בצורה מכובדת (ואפילו מכובדת מאוד) אבל בשביל זה אתם חייבים לדעת ולהכיר בין השאר את תוכנת הפוטושופ. נראית לכם מורכבת? ממש לא! כל מה שצריך זה ללמוד אותה וליישם את הנלמד.

2019-08-04T20:49:33+03:00