חינם! מדריך פוטושופ מדהים להבלטה של טקסט מתמונה – למתקדמים בלבד!

בסרטון הבא תוכלו לראות איך מבליטים טקסט מתמונה ואיך עושים זאת במהירות ובקלות על ידי תוכנת פוטושופ ושימוש נכון בה. הסרטון מוצג באופן ברור וקל להבנה וכל מה שאתם צריכים הוא את תוכנת הפוטושופ על המחשב שלכם, הקדשת כמה דקות להבנת הסרטון, יישום שלו ותרגול שלו. פוטושופ היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות והיא עברה לא מעט שדרוגים עם השנים, ותמיד היא עשתה את עבודתה נאמנה ושימשה כתוכנת הדגל לעיצוב תמונות ועיצוב בכלל. שימוש בפוטושופ יפתח בפניכם עולם נרחב של עיצובים ואפקטים, וככל שתצללו בו יותר לעומד תגלו דברים מדהימים שלא ידעתם שאפשר לעשות. הנה כמה שימושים שניתן לעשות על האופציה של הבלטת טקסט מתמונה.

מודעות פרסומיות.

מודעות פרסומיות אנו רואים הן בפרסום המודפס והן בפרסום הווירטואלי. בדרך כלל יש מלל מסוים ומלוות אותו תמונות להמחשה, ואם רוצים שהתמונות הללו תהיינה אפקטיביות יותר ומושכות יותר את העין, הוספת כיתוב להן יכול להיות הפתרון לכך. כיתוב על התמונה יעצים אותה ויוסיף לאווירה אותה היא משדרת, וההשפעה על הצופה בה, זה שהפרסום מיועד אליו תהיה גדולה יותר. עם שימוש בתוכנת פוטושופ והבלטת כיתוב מתמונות, תוכלו לעשות את זה בצורה מהירה וקלה ותוכלו להשיג את האפקט אותו אתם רוצים להשיג.
מודעות פרסומיות.

לשימוש עצמי…

תוכן כלשהוא על כל תמונה תמיד יוסיף לה גם אם היא לא מיועדת לפרסום. גם כשמדובר על תמונות אישיות שלנו, אם אנו רוצים לשדרג אותן הוספת כותרת מובלטת לתמונות הללו יכולה להיות דרך מצוינת לשדרג אותן. בעיקר אם אנו אמורים להדפיס את התמונות הללו ולהציג אותן, כיתוב מובלט יכול להוסיף להן, ועל ידי תוכנת פוטושופ עושים זאת ללא כל בעיה.

טקסט בולט – השלמת מעטפת העיצוב…

עם תוכנת פוטושופ ניתן לעשות כל כך הרבה, בין אם מדובר על תיקון תמונה ובין אם מדובר על שדרוג שלה והוספת אפקטים. אם אתם רוצים לעשות שימוש נכון בתוכנה, בעיקר אם אתם עושים בה שימוש מקצועי, כדאי לכם ללמוד אותה על כל תכונותיה והכלים שבה, לנצל אותם בשביל לשפר את התמונה שיש לכם, ולאחר מכן להוסיף להשלמה כיתוב בולט שיהפוך את התמונה לעוד יותר מרשימה.

2019-08-04T20:54:06+03:00