חינם! מדריך פוטושופ מדהים על טקסטים והפרדה…

//חינם! מדריך פוטושופ מדהים על טקסטים והפרדה…
בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בעוד אחת מהיתרונות המופלאים של תוכנת הפוטושופ, ואיך ניתן ליצור טקסטים והפרדה. בסרטון הסבר מפורט על איך לעשות את זה נכון ובצורה מהירה, כך שבסופו אתם אמורים לדעת איך עושים את זה ברמה מקצועית. לאחר הלימוד מומלץ כמובן לתרגל את הנושא בשביל לשמור על רמה מקצועית נאותה וטובה. הסרטון מוגש לכם בחינם כמו גם סרטונים נוספים, ונקווה שתפיקו מהם את המרב והם יסייעו לכם בעיצובים שונים עליהם אתם מופקדים. הנה כמה מילים על תוכנת פוטושופ וכמה היא נדרשת היום בשוק.
תיקון טשטוש – כמה פעמים קרה לכם שצילמתם תמונה

לא רק לאנשי מקצוע…

מצלמה היא משהו שיש היום לכל אחד, והיום אין מי שאין לו סמארטפון ברמה זו או אחרת בכיס? כמעט לכל ילד יש, וצילום הוא פעולה יום יומית שעושה כמעט כל אחד. אך חלק ניכר מהתמונות אמורות לשמש אותנו ולהישאר אתנו לעתיד, ולכן כשכבר יוצאת תמונה לא טובה אך אנו מעוניינים לשמור אותה ולא למחוק אותה, היא לא חייבת להישאר כך וניתן לתקן אותה עם פוטושופ (ברוב המקרים) הנה כמה דברים שניתן לעשות עם תוכנת הפוטושופ בשביל שהתמונות שלנו יהיו יפות יותר ומיוחדות יותר.

תיקון טשטוש – כמה פעמים קרה לכם שצילמתם תמונה, רגע שלא יחזור והצטערתם שהתמונה יצאה מטושטשת? עם פוטושופ אפשר לתקן כמעט כל תמונה מטושטשת (עד רמה מסוימת כמובן) ולהפוך אותה לחדה וברורה.

תיקון כהות – תמונות יכולות להיות מדהימות אך אם הן צולמו ללא תאורה מספקת הן תהיינה חשוכות מידי. עם פוטושופ ניתן בכמה קליקים להבהיר את התמונה כך שהיא תהיה בהירה וברורה.
הוספת אפקטים – יש אין ספור אקטים שניתן להוסיף לתמונות, מהצללה ועד להפיכת התמונה לתמונת ראי, וכמובן כל מה שבאמצע.
ביטול עיניים אדומות – עיניים אדומות לא מוסיפות לאף תמונה ואפילו די מכערות אותן, ועם פוטושופ תוכלו לבטל את העיניים הללו והתמונה תהיה יפה יותר ומרשימה יותר.
אנשי מקצוע
אנשי מקצוע רבים בוחרים בפוטושופ כתוכנה מספר 1 שלהם, וכל מי שעוסק איך שהוא בפרסום לא יכול בלעדיה. פוטושופ יודעת לעשות כל כך הרבה דברים שבלעדיה אי אפשר יהיה באמת להפוך תמונה לתמונה מדהימה, ובכלל, אנשי גרפיקה כמו גם אנשי צילום חייבים אותה ברמה היום יומית בשביל העבודות שלהם.

2019-08-04T20:56:07+03:00