חינם! מדריכים איך מעצבים או מקטינים סידור תמונות באינדיזיין

אם אתם צופים בסרטון זה יש שתי אפשרויות: או שאתם עדיין לא בתוך עולם העיצוב ואתם עושים בו את צעדיכם הראשונים ומנסים להבין מה היא התוכנה הזו ולמה אם צריכים ללמוד אותה בכלל, והאפשרות השנייה היא שאתם כבר מעצבים מוסמכים ועושים לא מעט עבודות, אך בכל מה שקשור לעימוד מסמכים אתם לא ממש בעניינים. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד למה התוכנה משמשת ולמה כל מעצב חייב ללמוד אותה הן בשביל העבודות הוא כבר מבצע והן בשביל לפתוח לעצמו עוד לא מעט אופציות. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מאפשר למידה איטית של הדברים בכדי שהם יופנמו כמו גם תרגול מספק של החומר יהפוך אותו לטבע שני אצלכם. אז קדימה למה אתם מחכים? שבו בנחת וצפו בסרטון ונסו להפיק ממנו את המיטב.

מהי תוכנת אינדיזיין?

תוכנת אינדיזיין אינה דומה לתוכנות המוכרות יותר אילוסטרייטור ופוטושופ, אך היא תוכנה שפותחה על ידי אותה החברה. התוכנה עוסקת בעיקר בעימוד של מסמכים ובהכנה שלהם להוצאה, ואם אתם רוצים להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר אתם חייבים להכיר אותה ולדעת לעשות בה שימוש. תוכנת אינדיזיין היא בשביל מסמכים קצרים בעיקר אך לא רק – יש לא מעט הוצאות לאור עושות בה שימוש בעת הפקת ספרים חדשים.
איך מעצבים או מקטינים סידור תמונות באינדיזיין

גם לאנשי מקצוע מתחום העיצוב וגם למי שלא…

תוכנת אינדיזיין היא תוכנה שמיועדת קודם כל כמובן לאנשי מקצוע מתחום העיצוב הגרפי אך לא רק. אם אתם עוסקים בכתיבה של ספרים ואתם רוצים להיות גם אלו שיעסקו עימוד שלהם ובהפקה שלהם, תוכנת אינדיזיין תהיה חשובה לכם מאוד. כל מה שדרוש מכם בין אם אתם אנשי מקצוע מתחום העיצוב ובין אם לא, לראות את המדריכים הללו ולנסות להפיק מהם כמה שיותר. עם לימוד והבנה של הנלמד יחד עם תרגול שלו תדעו להפיק עבודות מרשימות ותדעו לעשות עוד הרבה יותר דברים מעבר למה שעשיתם עד היום.  מעצב גרפי חייב לדעת לבצע כל מה שדורשים ממנו ואתם חייבים להכיר גם את התחום הזה.

כתיבת תגובה