חינם! מדריכים למעצבי אופנה אילוסטרייטור, כלי הציור לאופנה ובניית קולקציית אופנה צעד אחר צעד…

//חינם! מדריכים למעצבי אופנה אילוסטרייטור, כלי הציור לאופנה ובניית קולקציית אופנה צעד אחר צעד…
אם אתם מעצבי אופנה יש לכם לא מעט עבודה, הן ברמה הגראפית והן ברמה המעשית. אם אתם רוצים לשפר את היכולות שלכם בכל מה שקשור לחלק הגרפי של העבודה שלכם, ואתם רוצים לדעת איך לעשות שימוש מיטבי בכלי הציור לאופנה ולבנות קולקציית אופנה בצורה נכונה, אתם חייבים לראות את הסרטון הזה. בסרטון תוכלו ללמוד איך לעשות שימוש בתוכנת האילוסטרייטור ולגייס אותה לטובתכם, ותוכלו למוד איך להשתמש בפונקציות הללו בצורה הטובה ביותר. אילוסטרייטור היא תוכנה מצויינת בכלל וספציפית למעצבי אופנה, ועם שימוש נכון בה תוכלו לשפר את התוצאות שלכם בצורה מדהימה.

למה דווקא אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא תוכנה אחות לתוכנת הפוטושופ, אך היא שונה ממנה בלא מעט. ראשית, התוכנה היא ווקטורית מה שאומר שהיא לא בנויה על פיקסלים, ובפועל מה שזה אומר הוא שניתן להגדיל כל תמונה כמעט עד כמה שרוצים בלי לפגוע בחדות שלה. בפוטושופ לעומת זאת יש עם זה בעיה גדולה, מכיוון שכמות פיקסלים אי אפשר להגדיל ובפועל זה אומר שכל הגדלה מעל כמות הפיקסלים הקיימת תטשטש את התמונה. אילוסטרייטור היא גם תוכנת תלת מימד מה שיכול מאוד להועיל למעצבי אופנה, וניתן לעבוד איתה ללא קושי וללא כל בעיה.

ציור בגדים אופנהמעצבי אופנה תוכנה ILLUSTRATOR
מעצבי אופנה להיות רמה אחת מעל כולם

אם אתם מעצבי אופנה אתם יכולים לעבוד בדרך הישנה והמסורבלת, מה שאומר ציור ידני של העבודות שלכם ושל העיצובים שלכם, ואתם יכולים על ידי כלי ציור לאופנה לעשות זאת בצורה מתקדמת. העבודה שלכם תהיה נוחה יותר ופשוטה יותר, וכמובן גם מקצועית יותר, ותוכלו לבנות קולקציות אופנה בצורה איכותית יותר.
  • מאז שהעולם עבר בעיקר למחשבים ולא מעט מהעבודות הידניות שהיו פעם מתבצעות היום בצורה אחרת, אין שום סיבה לא לנצל את הכלים שקיימים סביבנו. מעצב אופנה שרוצה להתקדם ולהיות מקצועי יותר וטוב יותר, יכול פשוט ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור כמו גם תוכנות אחרות ולהיות ברמה אחת מעל כולם. עם הסרטון הזה כמו גם סרטונים אחרים שקיימים, תוכלו ללמוד צעד אחר צעד את רזי המקצוע, ותוכלו לשפר את היכולות שלכם בשביל שתהיו במקום אליו אתם ראויים להגיע, אז קדימה למה אתם מחכים? שיהיה בהצלחה!

2019-08-13T21:36:13+03:00