חינם! מדריכים על פוטושופ, הכנת מסגרת פשוטה מסביב לתמונה.

אם אתם לומדים את תוכנת פוטושופ ומנסים להכיר כלים חדשים, או אם אתם כבר בעולם העריכה והעיצוב אך מנסים כל הזמן להתקדם וללמוד עוד דברים חדשים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון ניתן ללמוד איך להכין מסגרת לתמונה באמצעות פוטושופ, מסגרת פשוטה שייקח לכם כמה דקות להכין אותה. כל מה שדרוש מכם הוא הקשבה למה שנאמר בסרטון, צפייה במה שמוצג בו וכמובן תרגול של החומר עד כמה שניתן. אז קדימה, הישענו אחורה בכיסא ותנו לנו להראות לכם את הדברים ועד כמה הם פשוטים.
מסגרת לתמונה

למה צריך בכלל מסגרת לתמונה?

רוב התמונות ללא מסגרת, אך תמונות עם מסגרת מקבלות מראה מיוחד יותר. יש סוגים שונים של מסגרות מהן פשוטות יותר או מיוחדות יותר, ואתם צריכים רק להתאים מסגרת לתמונה ולתת לה מראה אחר. דוגמא טובה אחת לכך היא מסגרת בסגנון רטרו ש”מולבשת” על תמונה שהינה שחור לבן, מסגרת אשר לוקחת את צופי התמונה שנים אחורה ומכניסה אותם לאוירת האותנטיות. מסגרת לתמונה גם תוחמת אותה מה שיכול להיות יפה יותר בעין, תלוי כמובן בפריים עצמו.

מי צריך את זה בכלל?

מעצבים גראפיים – מעצבים שעושים עבודות גראפיות שונות, עבודות שחלקן כוללות תמונות שונות, ומסגרת לחלק מאותן תמונות יכולה להיות אלמנט חשוב כחלק מהעיצוב.
צלמי אירועים – צלמי אירועים כמו גם צלמים בתחומים שונים עושים לא מעט שימוש במסגרות עם תוכנת פוטושופ, ועושים זאת בשביל לתת תמונה מיוחדת לזוג שהתחתן, או בשביל להראות ולהרשים את הלקוחות הפוטנציאליים עם העבודות שלהם.
מעצבי אלבומים – בין אם מדובר על אלבומים של תמונות פיזיות ובעיקר כשמדובר על אלבומי תמונות דיגיטליות, מסגרות לתמונות יכולות להוסיף המון ומי שעוסק בעיצוב אלבומים חייב לדעת איך לעשות את זה נכון.
חשוב לדעת! שימוש לא נכון במסגרת יכול לעשות את הפעולה ההפוכה, ולכן צריך לחשוב טוב לפני שמכינים מסגרת כזו ומתאימים אותה לתמונה ספציפית.
פוטושופ היא תוכנה נהדרת ויצירת מסגרת היא רק כלי אחד מיני רבים שהתוכנה מציעה. לימוד התוכנה חובה לכל אחד שעוסק בתחומים הללו והתמקצעות בה מתחילה עם הסרטון הזה כמו גם עם סרטונים רבים אחרים.

2019-08-04T21:22:15+03:00