חינם! מדריכים צעד אחר צעד, שיעור על אפקטים בפוטושופ CS6

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהסברים ברורים על תוכנת פוטושופ CS6 בכלל ועל אפקטים ספציפיים ויצירתם. בתוכנה יש לא מעט אפשרויות ליצירת אפקטים שונים בין אם אלו אפקטים הנוגעים לצבעים, שילובים של תמונות, הבהרת תמונות או כל אפקט אחר, ובסרטון תוכלו ללמוד צעד אחר צעד איך עושים את זה נכון ואיך יוצרים אפקטים מדהימים על התמונות שלכם. הסרטון ברור וכל מה שצריך הוא לעקוב אחריו, אך לתרגול יש חשיבות רבה ומי שיכול שיתרגל מה שהוא יכול עד שזה יהפוך אצלו לפעולות פשוטות.
מה זה פוטושופ

מה זה פוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מדהימה שבתחילתה היא היתה מסייעת בתיקון של תמונות שיצאו בעייתיות, לא תקינות, לא ברורות וכדומה, אך במהלך השנים היא פותחה עוד ועוד והיום היא מספקת את כל האפקטים שרק ניתן לחלום עליהם. תוכנת פוטושופ היא אחותם של התוכנות האחרות של חברת אדובי, תוכנות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור ותוכנות נוספות, אך כל שאר תוכנות נשענות עליה. ניתן לשלב עבודה על תוכנות אחרות עם עבודה בפוטושופ, ומתי שהוא תמיד צריך אותה. היום שלא כמו פעם התוכנה נגישה לעוד ועוד משתמשים, ולמרות שהיום יש כבר לא מעט תוכנות חינמיות לעיצוב של תמונות, אין עוד תוכנה שמשתווה לה ביכולות שלה ובאפקטים שהיא יכולה לייצר.

מי צריך אפקטים?

אפקטים בפוטושופ צריך ויכול לעשות שימוש כל אחד שמצלם, שזה בעיקרון כולנו.. אך ספציפית אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה והצילום. נניח שצלם מסוים מציע ללקוחות שלו אלבומים מעוצבים, ללא אפקטים בתמונות הן תהיינה משעממות. עיצוב אלבומים חייב לכלול אפקטים מיוחדים כך שהתמונות הללו תהינה לא שגרתיות והלקוחות יהיו מרוצים.
מי עוד צריך לדעת איך לעשות אפקטים בפוטושופ? מעצבים גרפיים לדוגמא. אלו צריכים לייצר מודעות פרסומיות, פלאיירים, פרסומים על שלטי חוצות ומה לא… והם צריכים לדעת איך למשוך את עיניהם של הלקוחות הפוטנציאליים שלם, ובשביל זה בדיוק יש אפקטים שונים שיכולים להתאים מאוד. אפקטים כאלו ישדרגו את העבודות שלהם ואת הפרסומים שלהם, ואפקטים מרשימים ומיוחדים ניתן לעשות רק עם תוכנת הפוטושופ. לימוד של התוכנה לעומק רק יבהיר מה היכולות שלה ועד כמה היא מיוחדת ולא שגרתית, ועד כמה כדאי לעשות בה שימוש.

 

2019-08-04T20:59:10+03:00