חינם! מדריכי לימוד אילוסטרייטור יצירת מסגרת לטקסט

//חינם! מדריכי לימוד אילוסטרייטור יצירת מסגרת לטקסט
אם אתם רוצים להיות עמוק יותר בעולם העיצוב הגרפי, או שאתם רק נכנסים אליו עכשיו, אתם צריכים ללמוד תוכנות שונות ובהן גם את תוכנת האילוסטרייטור. בסרטון שלפניכם תגעו במקצת מהתוכנה המדהימה הזו ותטעמו ממעט ממה שיש לה להציע. כך תוכלו לדעת איך בפועל ניתן ליצור מסגרת לטקסט, כך שהטקסט יבלוט ויהיה מרשים יותר. הסרטון ברור ופשוט כל מה שצריך הוא לרצות ללמוד ממנו וכמובן לראות אותו ולהקשיב לו, כך שתוכלו בסופו של דבר לעשות עוד משהו בעבודות הגראפיות שלכם.

מה היא אילוסטרייטור?

חברת אדובי פיתחה כמה תוכנות מוכרות, בהן פוטושופ המוכרת ביותר, אינדיזיין, פלאש, ואת תוכנת האילוסטריטור. תוכנת האילוסטרייטור משמשת בשביל ליצור עיצובים תלת מימדיים, לוגואים ועוד. בשונה מתוכנת הפוטושופ בתוכנה זו הקבצים לא מורכבים מפיקסלים, כשאחת הבעיות שיש עם פיקסלים היא שלא ניתן להגדיל קבצים מעין אלו מכיוון שמשלב מסוים הם מתחילים להיות מטושטשים יותר ויותר כי אי אפשר להגדיל את כמות הפיקסלים, ובאילוסטרייטור ניתן להגדיל כמה שרוצים מכיוון שאין פיקסלים. התוכנה משתמשת בשיטה הווקטורית וזה מה שהופך אותה לכל כך יעילה ולבחירה של מעצבים גרפיים רבים, ומה גם שלא חייבים לשלב אותה עם עבודה על תוכנת הפוטושופ.
ליצור עיצובים

למה היא שימושית בפועל?

נניח שאנו עוסקים בעיצוב של קמפיין הלבשה תחתונה, ואנו אמורים לעבוד על תמונות מסוימות ויודעים שאלו תמונות שאמורות להיתלות על בניינים רבי קומות. תצטרכו להגדיל משמעותית את הקובץ להדפסה, אך לעשות זאת עם פוטושופ אי אפשר. עם אילוסטרייטור תוכלו ליצור עבודות מדהימות שניתן יהיה להגדיל אותן בעשרות מונים. כך גם עם לוגו, לוגואים (סמלילים) מעוצבים בדרך כלל בקטן, אך לעיתים צריך לעשות בהם שימושים שאמורים להגדיל אותם, ועם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו לעשות את זה ללא כל בעיה.

להיות מעצב טוב יותר ומבוקש יותר…

אם אתם מעצבים גראפיים ועבדתם עד עכשיו רק עם תוכנת פוטושופ, אתם עוד רחוקים מלהיות מקצועיים לגמרי. עם יידע בתוכנת האילוסטרייטור תוכלו להציע יותר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, ותוכלו להתמקם יחד עם טובי המעצבים הגראפיים.
יצירת מסגרת לטקסט
יצירת מסגרת לטקסט היא עוד משהו שניתן לעשות עם תוכנת אילוסטרייטור, וכך לעשות עבודה מרשימה יותר ויפה יותר, וכמובן גם איכותית יותר.

2019-08-07T09:15:18+03:00