חינם! מדריכי פוטושופ יצירת קולאז’ תמונות רקע משתלב.

//חינם! מדריכי פוטושופ יצירת קולאז’ תמונות רקע משתלב.
קולאז’ תמונות הוא דבר מרהיב, יצירה מהממת שניתן לשים בכל מקום שהוא. קולאז’ תמונות הוא כמה תמונות שצורפו לתמונה אחת גדולה שמספרת סיפור, וזה יכול להיות סיפור חיים של זוג מההיכרות עד החתונה, יכול להיות ילד בר מצווה שהקולאז’ הוא של תמונות מהלידה שלו ועד האירוע, ויכול להיות עוד דברים רבים. היכולת ליצור קולאז’ תמונות יכולה לשדרג את הרמה המקצועית שלכם, בין אם אתם צלמים ובין אם אתם מעצבי אלבומים, וכמובן אם אתם מעצבים גרפיים. יצירת קולאז’ תמונות מחייבת עבודה עם פוטושופ, ולאחר היצירה תחליט אם אתם רוצים להדפיס את הקולאז’ או להשאיר אותו ברמה הדיגיטלית.

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד איך יוצרים קולאז’ ואיך משלבים עימו את הרקע.

יצירת קולאז’ בפוטושופ היא עבודה לא שגרתית, ולכן גם אם אתם יודעים איך לעבוד על תמונות בפוטושופ אתם צריכים את הסרטון הזה. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים, וכל מה שנדרש מכם הוא צפייה בו וכמובן תרגול של הנלמד בו כך שתוכלו גם אתם ליצור קולאז’ים מרהיבים ומיוחדים. גם אם אתם חובבנים שרוצים לתת מתנה למישהו שיקר לליבכם, הסרטון הזה יכול להיות בשבילכם והוא יספק לכם לא מעט אינפורמציה על התחום הספציפי הזה בפוטושופ.
יצירת קולאז' בפוטושופ

קצת על פוטושופ…

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה והמתקדמת ביותר בעולם. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שפיתחה גם תוכנות עיצוב נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ואחרות. התוכנה מתעדכנת אחת לתקופה ונוספים לה כל הזמן פיצ’רים וכלים שימושיים, ואם אתם עוסקים בתחום באופן מקצועי אתם חייבים להיות כל הזמן עם “אצבע על הדופק” וחייבים להתעדכן בתוספות בתוכנה. בשנים האחרונות מפותחות עוד ועוד תוכנות עריכת תמונות, בין למחשב ובין למובייל, אך אף אחת מהן לא משתווה ליכולות שמציגה תוכנת פוטושופ, אף אחת מהן לא מציעה את הכלים המגוונים והרבים אותם מציעה פוטושופ, ובדיוק בגלל זה יש מיליונים בעולם שעושים שימוש דווקא בתוכנה הזו ולא באף תוכנה אחרת.

2019-08-04T11:22:46+03:00