חינם! מדריכי תוכנת עיצוב לוגו אילוסטרייטור

//חינם! מדריכי תוכנת עיצוב לוגו אילוסטרייטור
אם אתם רוצים להתמקצע בעיצוב גרפי או אם אתם רק בתחילת הדרך, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד איך מכינים לוגו בתוכנת אילוסטריטור, איך עושים את זה נכון ואיך עושים זאת תוך זמן קצר יחסית. המדריכים הללו נועדו למי שמתלבט עדיין אם להיכנס לתחום כמו גם למי שכבר עמוק בפנים, ותוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה של חברת אדובי והיא המשך לתוכנות הגרפיקה האחרות שקיימות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשבת בנוחות, לצפות בסרטון, וכמובן לנסות להפיק ממנו את המירב על ידי תרגול מרובה.

מה היא תוכנת אילוסטרייטור?

למי שלא יודע, תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה שפותחה כפי שציינו על ידי חברת אדובי, והיא אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, דרימוויבר, ופלאש שגם הן עוסקות בגרפיקה (דרימוויבר בעיקר בבניית אתרים) אך תוכנה זו נמצאת בשימוש על ידי מעצבים גרפיים רבים מכיוון שהיא יכולה להיות בשימוש ללא התוכנות האחרות במקביל במרבית העבודות. התכנה היא תוכנה ווקטורית ולא מתקיימת על פיקסלים כמו תוכנת פוטושופ מה שנותן לה יתרון בכך שניתן להגדיל כל תמונה שעוצבה על ידה לגדלים מרשימים בלי לפגוע בחדות התמונה.
תוכנת עיצוב

לעצב לוגו לכל מטרה…

אם אתם רוצים לדעת איך לעצב לוגואים, אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור. לא לחינם זו התוכנה הנבחרת אצל מי שעוסק בעיקר בעיצוב לוגואים (סמלילים) ובעיקר בגלל מה שציינו שניתן להגדיל כל תמונה שמעצבים איתה. היום, יש לא מעט חברות שמפרסמות פוסטרים גדולים, שלטי חוצות ענקיים וכדומה, ועם התוכנה הזו אין בעיה לעצב את אותם פרסומים ואת הלוגואים שבתוכם, ולהגדיל את התמונות הללו או את הלוגואים הללו כמה שצריך. התוכנה גם משמשת לעיצוב תלת מימד כך שמי שלומד אותה לעומק יכול לעשות איתה לא מעט…

הסרטון שלפניכם הוא סרטון חינמי ובעיקר מאוד אינפורמטיבי. המדריכים הללו סייעו ללא מעט מעצבים גרפיים ללמוד איך לעצב לוגואים בעזרת תוכנה זו וגם אתם יכולים להצטרף להצלחה של המדריכים הללו. כל מה שאתם צריכים היא מוטיבציה ללמוד את הדברים, לתרגל אותם וליישם אותם כמו שצריך.

2019-08-07T09:19:29+03:00