חינם! מיזוג תמונות בפוטושופ, מעברי צבעים גרדיאנט ושילובי צבע מדהימים

//חינם! מיזוג תמונות בפוטושופ, מעברי צבעים גרדיאנט ושילובי צבע מדהימים
בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהדרכה איכותית וברורה על כלי הגרדיאנט בתוכנת הפוטושופ, ועל מעברי צבעים וכל מה שמסביב להם. שילובי צבעים בעיצוב הם א’ ב’ של כל פרוייקט, ומעבר לחוש עיצובי בסיסי חייבים גם לדעת איך עושים זאת ברמה הטכנית. ההדרכה נהירה וברורה וכל מה שצריך הוא לשבת ולצפות בה, וכמובן ליישם את הנלמד ולתרגל אותו. תוכנת פוטושופ היא התוכנה הטובה ביותר והמתקדמת ביותר לעבודה עם צבעים ומעבר ביניהם, והיידע הטכני לא יסולא מפז והוא ייתן המון למי שיעשה שימוש בכלים הללו.

צבעים ומכירות…

הצבעים ממלאים תפקיד משמעותי בחיינו, ויש להם השפעה על כל דבר שאנו רואים או עושים. יש לא מעט מחקרים שמדברים על הקשר בין צבעים מסוימים ומה שהם עושים למוחנו ואיך שהוא מתרגם אותם. כך לדוגמא צבעים מסוימים יכולים להשרות עלינו אוירה רגועה ונינוחה, ואם אנו מעצבים יש מצבים שונים שנרצה לגרום לגולש או לצופה לחוש כך, ויש צבעים שגורמים לתחושת שמחה וגם בהם יהיה כמובן שימוש. לכל צבע ולכל שילוב של צבעים יש משמעות, וכמעצבים אנו חייבים להכיר את הצבעים ואת ההשפעות שלהם ואיך לרתום אותם לטובתנו.  שימוש בכלי הגרדיאנט יאפשר לנו לשלב נכון בין צבעים, ולשמור על מעבר מתאים בין גוון לגוון.

פוטושופ ככלי עיצובי ראשון במעלה…

תוכנת פוטושופ לא סתם תפסה לה מקום של כבוד בעולם העיצוב ובעולם עיבוד התמונות, והיא לא סתם התוכנה הפופולארית ביותר וזו שנמצאת בשימוש הרב ביותר אצל מי שעוסק בכך. יש כמובן גם תוכנות נוספות של חברת אדובי, תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ופלאש, אך גם התוכנות הללו חייבות להיות בעבודה בנוסף לפוטושופ. מגוון הכלים הרחב שהיא מציעה והפתרונות העיצוביים לכל פרוייקט ופרוייקט הם ללא תחליף, ושימוש בה משדרג כל תמונה בעשרות מונים.
מיזוג תמונות בפוטושופ

דוגמאות ליכולות נוספות של פוטושופ…

פוטושופ היא קודם כל תוכנת עיבוד תמונות כך שאתם יכולים לתקן בעזרתה תמונות כמו גם לשדרג תמונות ולהוסיף להן אפקטים מרהיבים. בתוכנה ניתן להבהיר תמונה שצולמה בתאורה נמוכה, לחדד תמונה מטושטשת, לאזן בהירות ועוד. בפוטושופ ניתן לעשות כמעט כל פעולה שעולה על הדעת במה שקשור בעיצוב וליטוש של תמונות, ובין אם אתם אנשי מקצוע או לא, תידהמו כמה היא יכולה לסייע לכם.

2019-08-04T11:18:20+03:00