חינם! מספר מדריכים בפוטושופ ואילוסטרייטור למתחילים

//חינם! מספר מדריכים בפוטושופ ואילוסטרייטור למתחילים
אם אתם צופים בסרטון זה, אתם מתעניינים בתחום העיצוב, בין אם כחובבנים ובין אם כאנשי מקצוע. תחום העיצוב הינו תחום חם מאוד היום, ומבוקש מאוד במקומות עבודה רבים, ולכן כניסה אליו היא הדבר הנכון, פתיחת דלת גדולה לעולם מיוחד ומדהים, עם לא מעט פרנסה. הסרטון כולל כמה מדריכים אשר מלמדים את היסודות של תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ, תוכנות הדגל של חברת אדובי, כאלו שכל אחד חייב להכיר. שימוש בתוכנות הללו על ידי מעצבים הינו יום יומי, ואתם חייבים ללמוד אותן ולהאזין לנאמר בסרטונים הללו כמו גם ליישם את הנלמד ולתרגל אותו.
שנמצאת בשימוש בעיקר על ידי אנימטורים ומעצבים גרפיים

פוטושופ, אילוסטרייטור ומה שביניהם…

פוטושופ ואילוסטרייטור הן שתי תוכנות העיצוב הפופולאריות בעולם. פוטושופ היא בעיקר תוכנת לעיבוד תמונות, תוכנה בה ניתן לעשות שימוש בשביל לשפר ולשדרג תמונות, תוכנה בה ניתן לעשות אפקטים רבים ומיוחדים בין אם הם בתוך התמונה או מסביב לה. התוכנה נמצאת בשימוש על ידי צלמים, מעצבים גרפיים, מעצבי אלבומים וכל מי שרוצה לדעת איך לקחת תמונה ולשדרג אותה. יש אומנם לא מעט תוכנות עיצוב שיצאו לשוק בשנים האחרונות, אך אף מהן לא משתווה ביכולות שלה לתוכנת הפוטושופ.
אילוסטרייטור לעומת זאת היא תוכנה שנמצאת בשימוש בעיקר על ידי אנימטורים ומעצבים גרפיים, וניתן לעשות בעזרתה אנימציות, לעצב לוגואים ותלת מימד, ועוד. הייחודית של אילוסטרייטור היא שהיא תוכנה ווקטורית, מה שאומר שניתן בעזרתה להגדיל כל תמונה לאיזה גודל שרוצים בהדפסה. כשמדובר על תמונה שעובדה בפוטושופ מדובר על תמונה עם פיקסלים, ופיקסלים שמוגדלים נהיים מטושטשים, זאת לעומת העבודה עם אילוסטרייטור שמאפשרת את זה.

מי עושה שימוש בתוכנות הללו?

שימוש בתוכנות הללו יכו להיות על ידי מעצבים גרפיים, צלמים, וכל מי שעוסק בעיצוב, ויכול להיות גם על ידי חובבנים שרק רוצים לדעת איך לקחת תמונה ולעבד אותה, לתקן אותה ולשפץ אותה. פוטושופ ואילוסטרייטור אלו תוכנות חובה למתחילים בעולם העיצוב, וצפייה בסרטון הזה יכולה להוסיף ליידע ולטכניקה הדרושה בעבודה עם התוכנות הללו, וכמובן למידה כל הזמן עם כל אמצעי אחר.

 

2019-08-04T11:34:46+03:00