חינם!, פלאש למתחילים שיעור הכנת פרסומות. מדהים!

//חינם!, פלאש למתחילים שיעור הכנת פרסומות. מדהים!
אם אתם לומדים עיצוב גרפי או מתעדים ללמוד את המקצוע הזה, ואתם מגששים את דרככם באפילה, יש לנו סרטון שיכול בהחלט לסייע לכם בכל מה שקשור לתוכנת פלאש. הסרטון מוסבר בצורה פשוטה ואתם יכולים ללמוד צעד אחר צעד איך מכינים פרסומות כמו שלא חשבתם שאפשר. תוכנת פלאש היא תוכנת חובה לכל מעצב גרפי כמו גם אנימטור, וזה בדיוק המקום להתחיל עם התוכנה וללמוד עליה בצורה פשוטה. אך מי בכלל צריך פרסומות שהוכנו עם תוכנת פלאש? מה רע בתוכנת פוטושופ?

פלאש – להזיז את הפרסומת….

אין שום רע בתוכנת פוטושופ, להיפך, זו תוכנה גרפית מדהימה והיא הבסיס בעיצוב גרפי, ואתם חייבים ללמוד אותה בשביל להתקדם. אך תוכנת פוטושופ יודעת לעשות דברים מדהימים בקבצים דוממים, קבצים עם תמונה, כיתוב או כל דבר אחר, בלי שהקובץ “יתעורר לחיים”. תוכנת פלאש לעומת זאת היא תוכנה שעובדת על גרפיקה וקטורית וזו תוכנה שיודעת “להזיז” קבצים או במילים אחרות – להפוך אותם לבאנרים. הכנת פרסומות היא עבודה מורכבת ומצריכה לא מעט יידע וכמובן גם לא מעט ניסיון, אך כשתתנסו ותראו את התוצר הסופי שהגעתם אליו תידהמו מה יש לתוכנה הזו להציע ועד כמה היא חשובה.
גרפיקאי ברמה גבוהה

להיות גרפיקאי ברמה גבוהה…

אם אתם רוצים להיות גרפיקאים ברמה גבוהה, אתם חייבים בין השאר ללמוד גם את תוכנת פלאש. כל משרדי הפרסום הגדולים והחשובים בישראל מעסיקים גרפיקאים שיודעים בין השאר לעבוד עם תוכנת פלאש ברמה גבוהה, ואם אתם רוצים להצטרף לחבורה של מנצחים, חבורה של גרפיקאים ברמה אחת מעל כל השאר אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו ולדעת לתפעל אותה כמו שצריך.
אין סוף עבודה…
למי שילמד את התוכנה על בוריה ויתרגל אותה, תהיה ככל הנראה עבודה טובה עם שכר טוב. יש ביקוש רב לגרפיקאים אך ככל שעולה הביקוש כך עולה גם הדרישה לרמה גבוהה, ואתם חייבים להיות שם. הלימוד שלכם מתחיל פה עם הסרטון ומכאן אתם יכולים להתקדם לאן שאתם רק רוצים ומנסים.

2019-08-04T21:11:42+03:00