חינם! שיעורי אונליין לימוד פלאש למתחילים ולמתקדמים, איך בונים ומכינים אנימציה

הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון שמסביר איך עובדים בתוכנות השונות בעיצוב גרפי, והסרטון הנוכחי הוא ספציפי לתוכנת פלאש. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה שלו כמו גם תירגול של החומר הנלמד כמה שיותר, והסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים אם אתם צופים בסרטון זה תוכלו ללמוד איך מכינים אנימציה ואיך עושים את זה ברמה מקצועית גבוהה כמו גם עם דיוק מקסימלי, ותוכלו כמעצבים עם יידע רחב יותר להגדיל את סל השירותים אותו אתם מציעים.
תוכנת פלאש

תוכנת פלאש

אז מה היא בכלל תוכנת פלאש? תוכנת פלאש היא עוד אחת מהתוכנות שפותחו על ידי חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה הגדולה בעולם, חברה שפיתחה גם את התוכנות אילוסטרייטור, אינדיזיין, פוטושופ ואחרות. התוכנה היא בעלת שימושים רבים וביניהם:
יישומי אינטרנט – אפליקציות שנונות “חיות” שניתן להקים עם תוכנת פלאש
אנימציות – כל אנימציה לכל מטרה, בין אם היא לעולם הסרטים ובין אם היא לעולם הפרסומות באינטרנט
משחקי דפדפן – תוכנה שנעשה בה שימש נרחב עבור משחקים על המחשב
משחקי און ליין – גם משחקים שקיימים על גבי הרשת הם עם המון עבודה של פלאש

פרסומות באינטרנט

אם אתם לומדים עיצוב גרפי, תהיה לכם מן הסתם לא מעט נגיעה לעולם הפרסום. עולם הפרסום חייב תמיכה גרפית כל הזמן וחייב שייצרו בשבילו אין סוף פרסומות שימשכו את תשומת הלב. עם התוכנות האחרות של אדובי, פוטושופ ואילוסטרייטור ניתן להפיק פרסומות שאינן זזות, ועם פלאש ניתן להפיק פרסומות זזות מה שיתרום רבות למשיכת תשומת לב אצל הלקוח הפוטנציאלי או במקרה שלנו אצל הגולש.
משחקים
כפי שציינו עולם המשחקים חי ונושם על תוכנת פלאש, וניתן לעשות איתה המון ביצירת משחקים. בין אם מדובר על משחקים און ליין או אוף ליין, הם קיימים בזכות התוכנה הזו במקרים רבים

אם גם אתם רוצים לדעת איך ליצור פרסומות ואיך ליצור משחקים, הסרטון הזה הוא בשבילכם, סרטון שיסייע לכם להגיע לאן שאתם רוצים בעולם העיצוב.

2019-08-04T20:47:33+03:00