חינם! שיעור הדגמה על לימודי פלאש בירושלים.

//חינם! שיעור הדגמה על לימודי פלאש בירושלים.
אם אתה או את רוצים ללמוד את תוכנת פלאש, הגעתם למקום הנכון. בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך לומדים את תוכנת פלאש, מהן היכולות שלה ולמה היא כל כך פופולארית בקרב המעצבים למיניהם. תוכלו גם לעקוב אחר מה שנלמד ולחזור אחורה בכל פעם שאתם לא מבינים משהו, עד שבסופו של דבר תבינו את הנלמד ותהיו מקצועיים יותר. הסרטון הינו קל וברור להבנה וכל מה שצריך הוא להקשיב ולו ולצפות בו וכך תוכלו להיות מעצבים ברמה גבוהה יותר. הסרטון מתאים גם לאלו שאין להם ניסיון  קודם בתחום ורוצים לראות למה התוכנה מסוגלת.
חינם! שיעור הדגמה על לימודי פלאש בירושלים.

תוכנת פלאש – מה שכל מעצב חייב להכיר!

תוכנת פלאש היא תוכנה שנמצאת בשימוש מתמיד אצל מעצבים ואנימטורים, והיא בעלת יכולות משמעותיות שאין לתוכנות אחרות. כל התוכנות האחרות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואחרות הן תוכנות מצוינות אשר בהן ניתן לעצב תמונה או כל קובץ שהוא, אך אם רוצים להכניס חיים לעיצוב ולהפוך אותו לדינאמי, חייבים את תוכנת הפלאש. התוכנה יוצרת באנרים, סרטונים, אנימציות ומה לא – כל מה שדומם וצריך להפוך לאחד שזז. אם אתם רוצים להיות מעצבים טובים יותר וכמובן לקבל הצעות עבודה רציניות יותר, אתם חייבים להכיר את התוכנה מצוין.

הפרסום המודרני

פעם, אמצעי הפרסום היו בעיקר בעיתונות הכתובה, פלאיירים, ומעט פרסום בטלוויזיה. עיקר הפרסום היה פרסום דומם ואם לא היינו נתקלים בו ישירות לא היינו נחשפים אליו. אך פעם כמות המפרסמים גם היתה קטנה יותר מאשר היום, ולכן היה קל יותר להיחשף לפרסומות כלשהן. היום כולם מפרסמים ובעיקר באינטרנט, ולכן בעל עסק שרוצה לבלוט צריך לעשות את זה בצורה מקצועית, ומה שאומר שפרסום דומם כבר לא מתאים בכל המקרים ולכן צריך באנרים. באנרים תופסים את תשומת הלב הרבה יותר מכל קובץ אחר וגם אם הם ממוקמים בדף במקום נסתר יחסית כמו למטה או בצד, סביר להניח שהם יתפסו את תשומת ליבנו וניחשף לפרסום.
באנרים מכינים עם תוכנת פלאש ואת התוכנה הזו צריך ללמוד היטב. אם גם אתם רוצים להיות מעצבים מקצועיים ואם גם אתם רוצים להגדיל את תיק הלקוחות שלכם כמו גם את תיק העבודות שלכם, אתם חייבים להתמקצע גם בתוכנה הזו וחייבים להיות הטובים ביותר.

2019-08-09T15:08:17+03:00