חינם! שיעור לימוד על ידי מדריך פוטושופ איך מסירים עיניים אדומות מתמונות צעד אחר צעד.

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך מסירים עיניים דומות מתמונות בקלות ובמהירות על ידי תוכנת הפוטושופ. כל מי שמחזיק במצלמה שזה בעצם כולנו היום, נתקל בתופעה המרגיזה הזו שמורידה מאיכות התמונה וממה שרוצים לקבל, והסרטון שלפניכם מסביר בבהירות ובפשטות איך עושים את זה בצורה הטובה בותר והמקצועית ביותר. הסרטון מתאים גם לבעלי יידע בסיסי בתוכנה ולאו דווקא בעלי ידע נרחב, ומתאים לכל אדם ולא רק לאנשי מקצוע מתחום הצילום והעיצוב. כל מה שנדרש מכם הוא לעקוב אחר ההוראות, ליישם אותן במלואן וכמובן לתרגל, ואתם מקבלים תמונות טובות יותר, ובעיקר ללא האפקט המרגיז של העיניים האדומות.

כולנו צלמים…

פעם, לא היו הרבה אנשים עם מצלמות, ואלו שנשאו אחת כזו עסקו בכך במקצוע. בשנים האחרונות יש לכל אחד מצלמה עליו בדמות הסמארטפון, ואנו עושים שימוש במצלמה הזו כל הזמן ומצלמים כמעט כל מה שזז. כשאנו מצלמים אנו נרצה תוצאות טובות, ובשביל תוצאות טובות צריך קודם כל לדעת איך לצלם, אך לא פחות חשוב מכך, לדעת לעשות שימוש בתוכנת פוטושופ ובכך לשפר את התמונה. תוכנת הפוטושופ מתאימה לכולם, בין אם מדובר על צלם מקצועי או מעצב שעוסק בתחום, ובין אם מדובר על כל אדם רגיל שעושה שימוש תדיר במצלמה.

אנשי מקצוע…

חינם! שיעור לימוד על ידי מדריך פוטושופ איך מסירים עיניים אדומות מתמונות צעד אחר צעד.

אנשי מקצוע מתחום העיצוב והצילום כמו גם מתחומים אחרים, לא יכולים ללא תוכנת הפוטושופ. בתוכנה יש את כל הכלים בשביל לשפר תמונה, לחדד אותה וכמובן ליצור אפקטים שונים עליה, ואין איש מקצוע שמכבד את עצמו בתחומים הללו כמו גם בתחומים אחרים שלא מכיר אותה ויודע לעשות בה שימוש. התוכנה מאפשרת להעלים עיניים אדומות אם כן, אך יודעת גם לשפר תמונות להפוך אותן למקצועיות בכמה קליקים.

פרסום באינטרנט…

פרסום באינטרנט הוא לב ליבו של עולם הפרסום, והוא מצריך יידע רב בתוכנה. כל מי שעוסק בפרסום עושה זאת גם ברשת, ובשביל לעצב תמונות, באנרים, מודעות ומה לא חייבים לעשות שימוש בפוטושופ. פוטושופ היא תוכנת בסיס לכל מי שמעצב משהו, ולא משנה לאיזו מטרה הוא מעצב, והיא נותנת את הפתרונות הטובים ביותר הן לשדרוג צילומים והן לתיקון שלהם.

2019-08-04T20:51:40+03:00