חינם! 4 שיעורים למתחילים ולמתקדמים באילוסטרייטור

//חינם! 4 שיעורים למתחילים ולמתקדמים באילוסטרייטור
הסרטון שלפניכם הינו סרטון שמלמד איך לעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור, והוא כולל 4 שיעורים שמיועדים הן למתחילים והן למתקדמים. אין אפשרות להיות מעצב גרפי טוב ומקצועי בלי להכיר את התוכנה הזו על בוריה ובלי לעשות בה שימוש במהלך העבודה, ואם אתם רוצים להיות מקצוענים בתחומכם הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש למידה שלו כמו גם הפנמה של החומר ותירגול שלו, ובסופו של דבר תדעו גם אתם איך לעבוד עם התוכנה ואיך לשלב אותה עם תוכנות נוספות כמו פלאש ופוטושופ.
עיצוב לוגו הוא עבודה בסיסית עבור המעצב הגרפי

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור הינה תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנת אחות לתוכנות פלאש, פוטושופ, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות. התוכנה היא תוכנה ווקטורית מה שאומר שניתן להגדיל כל תמונה וכל קובץ לאיזה גודל שרוצים בהדפסה. למה זה כל כך ייחודי? מכיוון שפוטושופ לעומתה היא תוכנה אשר עובדת על פיקסלים, ופיקסלים אי אפשר להגדיל יותר ממה שהם. מה שאומר שאם נרצה להדפיס תמונה שעבדנו עליה בפוטושופ, אם נדפיס באופן מוגדל נקבל תמונה מטושטשת. באילוסטרייטור לעמת זאת נוכל להגדיל כמה שאנו רוצים, כך לדוגמא אם אנו עובדים על תמונה או קובץ שיהיה מרוח על שלט חוצות או הולכים להפיק פוסטר גדול, עם התוכנה הזו זה יעבוד כמו שצריך. אילוסטרייטור הינה תוכנה אשר ניתן לעבוד איתה ללא עזרה מתוכנות אחרות, והיא משמשת לעיצובים גרפיים שונים, לעיצוב תלת מימד, עיצוב לוגואים וכדומה…

לעצב לוגו

עיצוב לוגו הוא עבודה בסיסית עבור המעצב הגרפי. מעצב גרפי אמור להביא מכישרונו ומהחזון שלו אל תוך הכלים הטכניים שיש לו, והכלים הטכניים הללו במקרה הזה הם תוכנת אילוסטרייטור. תוכנה זו היא התוכנה הטובה ביותר ליצירת לוגואים (בעברית: סמלילים) וניתן להפיק בעזרתה כמעט כל מה שעולה בדמיון. שילוב של תלת מימד לדוגמא בלוגו יכול להיות מצוין ויכול לעשות את העבודה, ואם תדעו איך לעשות את זה בצורה נכונה כמו גם בצורה מדוייקת ומקצועית, תוכלו לעצב לוגואים של לקוחות רבים ולהתפרנס מזה לא רע בכלל.

2019-08-07T09:15:04+03:00