חיתוך בעיגול לתמונה מסגרת- חיתוך והכנת אקשן חינם בפוטושופ

להלן הרחבה והסברים מפורטים אודות יכולותיה של תוכנת פוטושופ המתמקדים בחיתוך בעיגול ליצירת תמונה במסגרת. מן המדריכים שלהלן תוכלו למצות את מלוא האפשרויות של תוכנת פוטושופ מבית אדובי. המדריכים מאפשרים לכל אחד מכם ללמוד את רזי התוכנה בצורה עצמאית ונוחה לגמרי ובכל שעה שנוחה לכם, בין אם מדובר בשעות הבוקר, הערב , הצהריים ובכל שעה שהיא. חלק מהשיעורים מועברים במתכונת של אחד על אחד או בצורה של סרטונים על פי קטגוריית הנושא המתאימה לצרכיכם.

כלי התוכנה

המדריכים באתר נועדו לאפשר לכם ללמוד כיצד לערוך תמונות ישנות, לערוך תמונות מהאלבום המשפחתי שכנראה כוללות לא מעט פגמים שאותם ניתן לתקן בצורה הטובה ביותר באמצעות מגוון הכלים הרחב שמציעה תוכנת פוטושופ. באמצעות פוטושופ ניתן לתקן את כל סוגי הפגמים בתמונות לרבות סדקים, עיניים אדומות, לכלוכים בעקבות סריקות וכן הלאה. כמו כן ניתן ליצור מסגרות ולחתוך תמונות בצורה של עיגול. תחילה יש לסרוק את התמונות לתוך התוכנה בצורה ישירה ולאחר מכן ניתן להתחיל לעבוד עם כלי התוכנה לעיבוד ועריכה של תמונות הכוללים בין השאר את כלי המברשת המפורסם.

לימודי התוכנה

תוכנת פוטושופ כוללת אינספור יתרונות לא רק לאנשים שמגיעים מעולם העיצוב והצילום אלא גם לאנשים חסרי ידע וניסיון שמעוניינים להשתלב בתחום בצורה היעילה והמקצועית ביותר. באמצעות מדריכי פוטושופ בחינם תוכלו גם אתם לפתוח לעצמכם צוהר אל עולם שופע באפשרויות תעסוקה. כיום כל תמונה שאנו נחשפים אליה עברה אי אלו עיבודים ותיקונים, כאשר התוכנה השימושית ביותר לעריכת תמונות היא ללא ספק תוכנת פוטושופ. כיום ניתן ללמוד את התוכנה ישירות מן הבית ובעזרת המורים המנוסים והטובים ביותר בתחום.

אפשרויות תעסוקה

אולם לצבור ידע בתוכנת פוטושופ ולהרוויח ממנה כסף אלו שני דברים שונים בתכלית וכמו כל דבר אחר בחיים גם כאן ישנו צורך בעבודה ארוכה וממושכת על מנת ליצור בסופו של יום תיק עבודות מרשים ואיכותי. יש להפגין ידע נרחב בתוכנת פוטושופ על מנת להתחיל ולראות ממנה פירות בעתיד.

1

 

2017-09-04T21:11:16+03:00