טיפוגרפיה ובחירת פונטים נכונה היא סוד ההצלחה של המעצב גרפי

הקריירה הגראפית של מעצב תלויה מאוד בבחירת הפונטים לעבודות הגראפיות שלו כגון עיצוב לוגו, עיצוב מודעה ועוד.
הטיפוגרפיה היא אחד הנושאים הקשים שסטודנטים לומדים עיצוב גרפי נתקלים, רוב הסטודנטים מסוגלים לגבש רעיונות מאוד יצירתיים , חדשניים ומעוצבים להפליא אך בסיס טוב לחשיבה בבחירת הפונט היא סוד ההצלחה של מעצב גרפי בלימודי גרפיקה ממוחשבת. הרעיון שצריך מאות פונטים במחשב שלנו היא טעותו הראשונית של המעצב גרפי , כי זה מבלבל מאוד בבחירת הפונטים המתאימים.
העצה הכי טובה למעצב גראפי היא לא להשתמש בפונטים חינם, כי החשיבות של הטיפוגרפיה מאוד חשובה וכל מורה לגרפיקה צריך ללמד את תלמידיו מהו פונט מוצלח ומהו פונט גרוע.יש חברות שמייצרות גופנים שעברו עיצוב גרפי תוך מתן דגש על הפסיכולוגיה שאמורה להעביר למתבונן ,רוב הפונטים שחברות אלה מייצרות מובילות את סוד ההצלחה של עיצוב לוגו או כל עיצוב גראפי אחר , מה שיתן בעתיד למעצב העתידי המון עבודה לאחר הצלחה של מיתוג עסקי.
לכן מומלץ לקנות מספר פונטים מחברה של פונטים המעוצבים בעדינות וטעם וקטורי כמו שתוכנות וקטוריות כגון אילוסטרייטור מסוגלות לייצר.
חברות פונטים מסטרפונט,פונטביט ועוד.


גרפיקה

מה זה גרפיקה:

תמיד עניין אותך הגרפיקה בעיתוניםפלייריםשלטים וכו‘. מהיום אתה יכול לתרגם את האהבה שלך לתחום למקצוע בפני עצמו גרפיקה” מה זה אומר גרפיקהקודם כל מקצוע מבוקש בשוק העבודה דבר שני התמקצאות ורכישת מיומנות בעבודה עם תוכנות שונות אשר משמשות את הגרפיקאי בעבודתוגרפיקה זה לא עוד מקצוע אלא מקצוע אשר ללא מוח יצירתי,גישה למחשבוידי אומן לא תוכלו להשתלב בתחום זהוזאת מאחר שלימודי גרפיקה הם לימודים מעשיים אשר נוגעים במספר תחומים כמועיצובתקשורת חזותיתתקשורת חזותיתעיצוב ממשקיםעיצוב אינטראקטיבי וכו‘. ואיך אפשר ללמוד מקצוע כמו גרפיקה ללא תוכנות מתקדמות אשר נמצאות בכל תפקיד אליו תפנה.

 

למה טוב גרפיקה:

לימודי גרפיקה נותנים לך היכרות ורכישת מיומנויות בעבודה עם תוכנות שונות המשמשות את הגרפיקאי בעבודתובמהלך לימודיך בתחום הגרפיקה תלמדלהכין פרזנטציותלהכין סטורי בורדים ולהכין לדפוסואלו הם רק חלק מהכלים שתרכוש במהלך לימודי הגרפיקה ואשר ישרתו אותך למשך שנים מהרגע שתסיים את לימודיך ותמצא עבדוה ראשונה במשרדי פירסוםועד החלפת מקומות עבודה שונים בתחום הגרפיקהמעבר לכך לימודי הגרפיקה יתנו לך ידע תיאורטי על שיווק ופרסום והתכנים המותאמים לדרישות עולם הפירסום.
מה נותנים לימודי גרפיקה:

לימודי הגרפיקה נותנים לך חוץ מרכישת מיומנויות עבודהורכישת ידע בתוכנות שונות אשר ישמשו אותך בתור גרפיקאי בעתיד גם תירגול מעשי עם בריפים אמיתיים שיעזור לך לבנות תיק עבודות משלך כשתזדקק לו שתחפש עבודה בתחוםתיק העבודות שלך יציג את יכולותיך האישיות בתחום הגרפיקה ויפתח לך דלתות רבות במשרדי פירסום שונים.

ללא תיק עבודות אישי לא תוכל להראות למעסיקים את יכולתיך בתחום הגרפיקה ויהיה לך קשה מאוד לשכנע מעסיקים לקחת אותך לעבודהכמו כן לימודי גרפיקה יכולים לאפשר לך אם תרצה למידת תחום עיצוב אתרים שגם הוא מקצוע מבוקש בתחום העבודהוגם מקצוע שהשכר בו יפה מאוד לעומת שכר של מקצועות אחרים בשוק.

2017-09-04T19:35:59+03:00