טרנספורמציה ושכפול באילוסטרייטור, מדריך חינם צעד אחר צעד.

בין אם אתם מתחילים בתחום ובין אם אתם כבר מקצוענים בעיצוב, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון זה תוכלו ללמוד על עוד אפשרויות שתוכנת אילוסטרייטור מציעה ועל עוד כלים שקיימים בה. אם אתם רוצים לדעת איך לעשות טרנספורמציה ושכפול באילוסטרייטור המדריך הזה הוא בדיוק בשבילכם, קל, פשוט להבנה ומוסבר היטב. כל מה שאתם צריכים הוא להישען אחורה, לצפות בנאמר בסרטון וכמובן לתרגל כמה שיותר בכדי שתוכלו לעשות שימוש במה שנלמד לעבודות הבאות שלכם. אז קדימה למה אתם מחכים? צפו בסרטון!

להיות מעצבים טובים יותר

אם אתם יודעים איך לעשות טרנספורמציה ושכפול העבודות שלכם תהיינה מקצועיות יותר ואיכותיות יותר.  טרנספורמציה ושכפול הם בסיסיים בשביל מעצב, ובשביל שהוא יפיק תחת ידיו עבודות מיוחדות יותר הוא חייב לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה יותר. אם אתם רוצים להציג את תיק עבודות שלכם אתם צריכים לדעת את התוכנה כמה שיותר טוב, והכלים הללו שמאפשרים לעשות טרנספורמציה ושכפול יסייעו לכם להפיק תחת ידכם עבודות מרשימות יותר.
מקצוענים בעיצוב

לעבוד עם אילוסטריטור

אילוסטרייטור היא תוכנה וותיקה, תוכנה שגם היא מבית חברת אדובי זו שפיתחה גם תוכנות אחרות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות. הייחודיות של התוכנות מבית חברת אדובי היא שהחברה לא שוקטת על השמרים, והיא כל הזמן מחדשת ומעדכנת. אי אפשר להשוות את היכולות של התוכנות הללו מה שהן היו פעם והיום, ולכן חייבים גם כל הזמן להיות מעודכנים בשינויים שקורים. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת בשיטה הווקטורית, מה שאומר שהיא לא מוגבלת כמו פוטושופ על ידי פיקסלים, ובפועל זה אומר שאפשר להגדיל את התמונות שמדפיסים לאיזה גודל שרוצים בלי שהן תהיינה מטושטשות.
עבודה נוחה ויעילה
אילוסטרייטור היא תוכנה המאפשרת עבודה נוחה ויעילה. עם אילוסטרייטור תוכלו לעצב כמעט כל מה שאתם רוצים, וכל מה שדרוש מכם הוא ללמוד ולהתעדכן כמה שיותר. לימוד הכלים הללו ושימוש באפשרויות של טרנספורמציה ושכפול יהיו בשבילכם עוד צעד בדרך אל התואר הנכסף, המעצבים הטובים ביותר.

2019-08-07T09:14:05+03:00