יום פתוח עיצוב גרפי

//יום פתוח עיצוב גרפי

יום פתוח עיצוב גרפי

מחפשים ללמוד להיות מעצבים גרפיים? אוהבים את עולם העיצוב הגרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו פה נעשה לכם סדר בכל מה שקשור למקצוע הכובש ביותר בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב. היום כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים לא מספיק ללמוד רק את התוכנות הגרפיות, בתחום זה כדי להצליח עליכם ללמוד את תורת העיצוב הגרפי וליישם את זה בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי מערכות. עיצוב גרפי נחשב לאחד המקצועות הבטוחים ביותר במשק הישראלי ובעולם כולו. שכל העולם נהפך לגלובלי ולכפר אחד קטן כבר לא חשוב איפה המעצב גרפי יושב או הלקוח, אתם יכולים לשבת באילת ולעצב גרפיקה מקצועית ללקוח שיושב בתל חי או בצפת. במאמר זה נביא לכם את כל הפרטים החשובים על התהליך בעיצוב גרפי ואיך להפוך להיות מעצבים גרפיים מקצוענים ומבוקשים בשוק. תחילה נסביר לכם מהם כלי העבודה של המעצבים הגרפיים ולאחר מכן נדגים לכם שיעורים חיים מעולם העיצוב גרפי.

עיצוב גרפי כלי העבודה של המעצבים הגרפיים

עיצוב גרפי כלי העבודה של המעצבים הגרפיים

הכלי הראשון של מעצבים הגרפיים הוא ידיעת נושאי העיצוב גרפי בצורה מעמיקה, החל מבניית קונספט עיצובי, תורת הצבעים והמשמעות הפסיכולוגית של כל צבע, כיצד להעביר מסרים מכירתיים, הנעה לפעולה במודעות גרפיות ועוד אין ספור נושאים שנלמדים במסלול מעצבים גרפיים. כדי ליישם את כל החוקים בעיצוב גרפי מעצבים גרפיים צריכים לדעת לעבוד על התוכנות הפופולריות של חברת אדובי מערכות, פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד מסוים בקריירת המעצבים הגרפיים, שליטה מעולה בתוכנות העיצוב תאפשר למעצבים הגרפיים לפתח את היצירתיות בצורה מעולה, כמובן שיש תפקיד מאוד חשוב בזריזות של המעצבים הגרפיים בעת עבודת עיצוב גרפי שהם מקבלים, השליטה בתוכנות הגרפיות מאפשר למעצב הגרפי לא להיות שקוע באיפה עושים דברים בתוכנה אלה להיות שקוע בלפתח מוצר גרפי בצורה זריזה ומעולה.

יום פתוח עיצוב גרפי

יום פתוח עיצוב גרפי

מה זה פוטושופ

תוכנת פוטושופ אחראית על עיצוב תמונות, עיצוב תמונות לא מסתפק אך ורק בתיקון תמונות לאחר צילום או שדרוג התמונה, עיצוב גרפי לתמונות יהיה הכנת מודעות מכירתיות, מודעות שיווקיות לפרסום מוצרים ועוד, כולנו יודעים שתמונות מוכרות הרבה יותר מכל דבר, באמצעות התמונות נוכל להעביר מסרים גרפיים ולהעביר תחושות ורגשות לצופה, במסגרת הלימודים נלמד בדיוק איך לעצב גרפית את התמונה שתמכור בשבילנו, תוכנת פוטושופ משתלבת נהדר עם תוכנות הגרפיות אילוסטרייטור או אינדיזיין, נוכל לקחת גרפיקה שיש בה אלמנטים וקטורים ולהכניס תמונות או קבצים מעוצבים של תוכנת הפוטושופ, באינדיזיין נשתמש בתוכנת הפוטושופ כתוכנה המעבירה עיצובים גרפיים לאינדיזיין, לכל תוכנה יש יעוד ומטרות אחרות בעיצוב גרפי אך השילוב בניהם יוצר עיצוב וגרפיקה מדהימה. כדי להיות מעצבים גרפיים לא תוכלו לעבוד אך ורק עם תוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור, השילוב בין התוכנות יוצר את כל העבודה שמעצבים גרפיים עובדים.

 

מה זה אילוסטרייטור

אילוסטרייטור התוכנה היחידה שיכולה להיות אחראית על כל תהליכי המיתוג הגרפי, אבל לא רק, באמצעות התוכנה נוכל לעצב לוגואים ולבנות תדמית עסקית ללקוחות, התוכנה לא מעצבת גרפיקה דיגיטלית שבסיסה תמונות, אילוסטרייטור הנה התוכנה המרכזית בלימודי עיצוב גרפי, התוכנה עובדת על קווים וצורות ומאפשרת לעבוד בתחום העיצוב בבניית קונספט עיצובי ללקוחות, החל מבניית לוגואים מעוצבים, כרטיסי ביקור או עיטורים גרפיים לעיצובים גרפיים, תוכלו לראות בסרטונים שהכנו לכם במיוחד את ההבדלים הגרפיים בין התוכנות כדי לקבל משמעות מה כל תוכנה עושה וכיצד היא משלימה את המעגל של המעצבים הגרפיים בתור כלי עבודה.

מה זה אינדיזיין

תוכנת אינדיזיין הנה התוכנה היחידה שבאמצעותה תוכלו לעצב ספרים וחוברות, התוכנה היא פחות תוכנת עיצוב והיא מאפשר להכניס גרפיקות ועיצובים גרפיים שנעשו בתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור, באמצעות התוכנה תכינו ספרים ותייבאו מלל מתוכנות מלל אחרות כגון תוכנת וורד, התוכנה לא מאפשר עיצובים גרפיים מורכבים לכם מביאים את רוב העיצובים מתוכנות אחרות, התוכנה עובדת נהדר בהוצאה לדפוס לכם התוכנה שימושית מאוד בעולם הדפוס, לדוגמה נוכל לייבא קובץ וורד של לקוחות שמכיל 300 עמודים ולייבא אותו בקלות לתוכנת האינדיזיין, לאחר שנפתחו לנו בצורה אוטומטית כל הדפים נוכל להכניס לשם תמונות או גרפיקות ממוחשבות שנעשו בתוכנת האילוסטרייטור.

עיצוב גרפי לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות

עיצוב גרפי לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות

כיום זה לא משנה איפה אתם לומדים, במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה, לצערנו תעודות כבר לא פותחות דלתות כמו בעבר, לקוחות ומעסיקים רוצים לראות בפועל מה אתם יודעים לעשות וכיצד אתם הולכים לעזור להם לשווק עסקים אחרים, לכן במסגרת הלימודים אתם תצטרכו להכין תיק עבודות שיכלול את כל העבודות שביצעתם במסגרת הלימודים, תיק העבודות יכלול עבודות למכירות ושיווק, לוגואים ובניית תדמית לעסקים, ספרים וחוברות שעיצבתם, ציורים ואיורים לעסקים לקידום מכירות או שילוב ציורים עסקיים במודעות ופליירים, בתיק העבודות נראה מספר עבודות לא גדול כדי להוכיח שאנחנו אכן יודעים לשלוט בעולם העיצוב גרפי והחוקים שלו. בתיק העבודות יבדקו מעסיקים כיצד אנחנו מעבירים מסרים בצורה טובה, כיצד אנו משלבים צבעים גרפיים בהתאם לקונספט המדובר. לרוב את תיק העבודות שלכם אתם תגישו כחוברת אינטרנטית שבה יוצגו כל העבודות שלכם ברשת או בקובץ פדפ מעוצב שמכיל את כל העיצובים שעשיתם לפי סדר הנושא.

עיצוב גרפי – ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה פרטית ואישית אונליין עם מורים פרטיים

במידה ואתם רוצים לקחת צעד קדימה את תחום העיצוב גרפי ומעוניינים בלימודים אישיים אחד על אחד עם מורים פרטיים תוכלו ללמוד את כל הנושא הזה ללימודי תעודה ואונליין דרך הרשת, המורה שלכם יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הגרפיקה ממוחשבת שנמצאת אצלכם, השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, לדוגמה המורה יזיז לכם את העכבר ויסביר לכם איך לעצב מודעה גרפית לפי שלבים, לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו להראות למורה איך אתם עושים את זה בעצמכם, במידה ויש שלב שלא ברור בתרגיל המורה הפרטי שלכם יסביר לכם שוב ושוב איך לבצע את התרגיל בעיצוב גרפי, כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לשלוט בחומר בצורה טובה ומעולה, שיעורי הבית אמורים לפתח לכם את החשיבה ואת היצירתיות, תוכלו ליצור איתנו קשר דרך טופס צור הקשר באתר או דרך שיחה טלפונית ולקבל את כל הפרטים איך לומדים מהבית ללימודי תעודה ועוד. כמובן שתוכלו לבקר בעמוד איך לומדים מהבית אונליין ולראות שיעורים חיים של תלמידים שלמדו מהבית אחד על אחד.

עיצוב גרפי לימוד לתעודה מקצועית ותיק עבודות

על העבודה בתחום – מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי

ברשותנו קבוצה גדולה בעמוד הפייסבוק שלנו, נכון ליום כתיבת מאמר זה הקבוצה עומדת קרוב ל16000 חברים, רוב החברים בקבוצה הם מעסיקים וחברות שמאפשרים למעצבים גרפיים וגרפיקאים ללא ניסיון להתברג למקומות העבודה, בעקבות המחסור הרב בכוח אדם בתחום זה חברות כוח אדם לא מצליחות לגייס כוח אדם מקצועי לכן החברות והגופים פונים בצורה עצמאית לקבוצה זאת כדי לגייס כוח אדם איכותי. כל ההצעות עבודה בתחום העיצוב גרפי יהיו על פי תנאי של שליחת תיק עבודות וקורות חיים של המועמד, יש עבודות שהם עבודות פרילנס עצמאיות של גרפיקאים מהבית או עבודות בתחום העיצוב גרפי בתור שכירים, תמיד מומלץ להתחיל בתור שכיר כדי לקבל רצת ניסיון בתחום ואז לשלב את זה עם עבודה עצמאית כדי ללמוד לפתח את העסק שלכם בתור הכנסה נוספת או עיקרית. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל יעוץ בתחום הלימודים, על העבודה וכמובן משכורות בתחום העיצוב גרפי, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר על עולם העיצוב גרפי.

דוגמאות לעבודות בעיצוב וגרפיקה

על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי על העבודה בתחום - מה קורה אם אין לי ניסיון תעסוקתי בעיצוב גרפי

 

2019-08-01T14:25:22+03:00