יצירת דף נחיתה בפייסבוק

אם יש לכם עסק אתם חייבים שיהיה לכם דף עסקי בפייסבוק. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם שלא להיות שם מכיוון שהיום אנשים מקבלים לא מעט מידע לא רק מגוגל אלא גם מפייסבוק ולא רק שלא ייראו אתכם אלא ייראו את המתחרים שלכם ויגיעו אליהם במקומכם. הרשת החברתית “פייסבוק” היא כידוע הרשת החברתית הגדולה והפופולארית ביותר בעולם ואם רק בישראל יש שם מעל ל-4 מיליון גולשים באופן יומיומי אתם חייבים שיהיה לכם שם ייצוג. פייסבוק מאפשרת היום לעשות שימוש בכלים שונים בשביל לקדם את העסק ומערכת הפרסום שלה מתקדמת ואפקטיבית, ואם מעניין אתכם יצירת דף נחיתה בפייסבוק אתם לא לבד… אלפי עסקים בישראל כבר הבינו את החשיבות של נוכחות ברשת החברתית ויצרו לעצמם דף נחיתה בפייסבוק ומגייסים עוד ועוד לקוחות לעסק שלהם.

יצירת דף נחיתה בפייסבוק

מהו דף נחיתה?

דף נחיתה הוא מעין אתר של דף אחד. הוא אמור לשדר את ערכי המותג ואמור לשדר מסר חד משמעי וכמובן לגייס לקוחות דרכו. דף נחיתה כשמו כן הוא, המקום בו “נוחת” הגולש והוא אמור לצאת ממנו רק בדרך אחת – השארת פרטיו ליצירת קשר עם בית העסק, השארת מייל לרשימת תפוצה, רכישת המוצר שהוא מוכר או כל פעולה אחרת שדף הנחיתה הזה מכוון אליה. דף נחיתה הוא המקום האחרון בו הגולש ימשיך הלאה או יבצע את הפעולה הדרוש וחשוב מאוד להשקיע בדף הן מבחינת עיצוב והן מבחינת קופירייטינג. לקופירייטינג יש מומחים בכתיבה אך לעיצוב הדף צריך מעצב גרפי. נשמע לא זול?לפחות בחלק של העיצוב אתם יכולים להוזיל עלויות ואפילו לעשות את זה בחינם לגמרי. איך עושים את זה בחינם? עם פוטושופ כמובן!

פוטושופ לעיצוב דפי נחיתה

פוטושופ היא התוכנה האידיאלית לעיצוב דפי נחיתה. היא תוכנה שיש בה את כל הכלים הדרושים בשביל לעצב את הדף הדרוש כמו גם אתרי אינטרנט, מודעות פרסומיות, פלאיירים, ברושורים וכל חומר שיווקי ויזואלי אחר. פוטושופ היא תוכנת הבחירה של מעצבים גרפיים אך כל אחד יכול לעשות בה שימוש. נכון, זה דורש למידה שלה והתנסות בכלים אותם היא מציעה, אך לימוד שלה הוא רווח נקי לטווח הרחוק – היכולת לעצב באופן עצמאי כל דבר כמעט!

קצת על פוטושופ…

פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה גראפית שמאפשרת לעצב תמונות, לערוך אותן ולהכין אותן לפרסום. פוטושופ מציעה אין ספור כלים מתקדמים, כלים שאין בשום תוכנה אחרת. היא פותחה על ידי חברת אדובי יחד עם תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור אינדיזיין, פלאש ואחרות ושילוב ביניהן יגדיל עוד יותר את האפקטיביות של העיצוב. אם אתם רוצים לעצב בעצמכם דף נחיתה לפייסבוק פוטושופ היא תוכנת הבחירה עבורכם, תוכנה איכותית וקלה ללימוד שהעבודה עמה היא גם כיף גדול.

2019-08-04T21:52:05+03:00