יצירת טיפת מים בתוכנת אילוסטרייטור

אם אתם צופים בסרטון זה, סביר להניח שתוכנת אילוסטרייטור מעניינת אתכם ומשמשת אתכם בעיצוב גרפי, בין אם אתם עושים את זה כמקצוע ובין אם אתם עושים זאת כחובבנים. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה שמציעה כלים רבים ועושה לא מעט דברים, ובשביל מעצבים גראפיים היא תוכנת חובה. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך ליצור טיפת מים באילוסטרייטור לכל מטרה שהיא ולכל עיצוב שהוא, וההסברים בסרטון זה הינם פשוטים וקלים להבנה וכל מה שצריך הוא לעקוב אחר הוראות, ליישם אותן וכמובן לתרגל אותן עד כמה שניתן.
יצירת לוגו

יצירת לוגו

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה לכל מי שעוסק בעיצוב של לוגואים. לוגו הוא חלק מהשפה המיתוגית של כל עסק, והוא חייב להיות בכל חומר שיווקי שיוצא מבית העסק, בין אם במרחב הווירטואלי ובין אם במרחב הפיזי. לוגו אמור ליצור תודעה של הלקוח הפוטנציאלי והקיים לגבי העסק, ואמור לגרום לו לעשות את ההקשר במוחו מיד כשהוא רואה את הלוגו, ולכן העיצוב של לוגו הוא אבן דרך חשובה בשיווק של כל עסק, בין בתחילת דרכו ובין בהמשך. בשביל ליצור לוגו צריך לדעת לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור, שמציעה אפשרויות רבות ובין האפשרויות הללו יש יצירה של טיפת מים שניתן לשלב בכל גודל ובכל קומבינציה כחלק מהלוגו. יש לא מעט חברות שבחרו לשלב צורות של טיפות כחלק מהלוגו שלהם, מה שמתקשר בעיקר עם מים ולכן רוב החברות הללו עוסקות בדרך זו או אחרת בנוזלים כאלו ואחרים. יצירת טיפת מים באילוסטרייטור יכולה להוסיף נופך מיוחד לוגו, כזה שמיד יעשה את הקישור בין החברה ובין העיסוק שלה. דוגמא טובה לכך ניתן לראות בחברות שמוכרות מוצרי שתייה כאלו ואחרים, וזה יכול להיות בר מים או כל משקה שהוא.

לעבוד עם אילוסטרייטור – להגדיל כמה שרוצים…

לאילוסטרייטור יש יתרונות רבים, ואחד מהם הוא האפשרות לגדיל קבצים בהדפסה כמה שרוצים. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת בשיטה הווקטורית, ובניגוד לפוטושופ היא לא “חיה” על פיקסלים, כך שהגדלה של הקבצים גם בשביל שלטי חוצות לא תפגע בחדות.
הכרה של האפשרות הזו ליצירת טיפת מים כמו גם אפשרויות רבות נוספות, תעשה אתכם למעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר, והסרטון הזה כמו גם חומרי לימוד אחרים יסייע לכם להגיע לרמה הזו.

2019-08-07T09:11:37+03:00