יצירת טקסטורה באילוסטרייטור מדריך חינם

//יצירת טקסטורה באילוסטרייטור מדריך חינם

בעולם הגרפיקה ממוחשבת וההדפסות אנו רואים אין ספור דוגמאות של טקסטורות ופטראנים בעיצוב חוזר בעיצובים שונים.

במדריך אילוסטרייטור זה הכנו לכם חינם שיעור איך לבנות טקסטורה מדהימה שיכולה להיות על כל עיצוב שרק תרצו, להזכירכם תוכנת אילוסטרייטור היא לא רק שימושית בעולם העיצוב גרפי למעצבים גרפיים, אנו יכולים לראות את השימושים הנרחבים שלה בתחום האופנה כגון הדפסה על בוקסרים לדוגמה, עיטורים והדפסה על בלונים, או עיצובים מיוחדים של ציורים על בצק סוכר. זה לא חדש שהטכנולוגיה של היום יצרה אין ספור רעיונות ומשרות חדשות כי אין מה לעשות העולם צועד קדימה ומי שלא יודע כיצד להתברג בשוק ישאר מאחור. האהבה הרבה לתוכנה זאת הגיעה בכלל שאופן העבודה בה מאוד ידידותי וקל ומאפשר לעצב כל דבר השמיים הם כבר לא הגבול איתה. התוכנה נחשבת בעולם התקשורת חזותית כתוכנה היחידה איתה מעצבים מיתוג גרפי זהותי לעסקים ונלמדת במסלולי לימוד כקורס אילוסטרייטור או כחלק מלימודי עיצוב גרפי במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת ללימודי תעודה, תוכלו לברר אצלנו את מסלולי הלימוד לקורס אישי או מסלולי לימוד עיצוב גרפי לתעודה מקצועית של מעצבי גרפיקה חזותית.

אז איך מכינים טקסטורה או פאטרן גרפי באילוסטרייטור?

אופן העבודה ביצירת פאטרנים הוא כזה, תחילה עליכם לקחת מספר אלמנטים שעיצבתם , להוסיף קצת צבעים או צורות ולהשליך את כל הגרפיקה לאחר שהקטנתם אותה לחלון דוגמיות הצבעים, בסרטון המצורך תוכלו לראות את אופן העבודה. השיעור שהכנו עבורכם בגרפיקה ממוחשבת מתאים לאנשים שיודעים להשתמש בתוכנה ברמה של מתחילים, כלומר למי שיש קצת מושג מה קורה עם התוכנה יוכל בקלות לעשות את הנאמר בשיעור יו טיוב שאתם תראו כאן, במידה ואין לכם מושג מה קורה בתוכנה פשוט תוכלו לעקוב בצורה אישית אחר אופן הפקודות באילוסטרייטור ולעשות את אותו הדבר עד שתבינו את ההיגיון מאחורי העיצוב גרפי שנעשה פה. במידה ואתם רוצים לראות עוד דוגמאות מדהימות על יכולות תוכנת אילוסטרייטור תוכלו לבקר בעמוד הבא ולקבל אין ספור טיפים וטריקים על שימוש התוכנה.
אז איך מכינים טקסטורה או פאטרן גרפי באילוסטרייטור

קהלי יעד לעיצוב בתוכנה אילוסטרייטור

העיצוב באילוסטרייטור הוא לא שייך רק למעצבים גרפיים או גרפיקאים שמשתמשים בה בעולם הגרפיקה ממוחשבת, תוכלו לראות עיצובים והדפסות על בקבוקים, ג’קטים ואפילו הדפסה על גבי זכוכית, הגרפיקה הוקטורית ידועה כאיכותית יותר ורוב השימושים בעיטורים גרפיים עם גרפיקה נקייה וחלקה מאופיינת באילוסטרייטור בצורה מקצועית ביותר. כמובן שתוכלו ליצור איתנו קשר ולברר איך ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור מספר 1 בעולם העיצוב גרפי, תוכלו ללמוד מהבית בהדרכה אישית ופרטית וכל זה עם מורה פרטי שיסביר לכם בשיטת לימודים אונליין איך לעבוד עליה בצורה מקצועית לצרכים האישיים שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע איך להתחיל כבר מחר ללמוד את סודות העיצוב הוקטורי. הסרטונים המצורפים יכולים לתת לכם אינדקצייה והסברים על יכולותיה, למי שאין מושג מה קורה בסרטון זה קצת קשה לעקוב אחר מהלכי העיצוב. כמובן שתוכלו לעצור את השיעור הוידאו ולראות שוב ושוב עד לקבלת הבנה מלאה על אופן הפעולות בתוכנה.

 

2019-07-25T11:51:42+03:00