יצירת מסגרת לתמונה בפוטושופ

מכללה ללימודי עיצוב גרפי און ליין מזמינה אתכם להכיר מקרוב את תוכנת פוטושופ. הלימודים בבית הספר נעשים במתכונת של אחד על אחד ובליווי צמוד של מורים ומדריכים מקצועיים באינטרנט. המדריכים בחינם ומאפשרים לכם להיחשף אל מגוון היתרונות של תוכנת פוטושופ. אתם מוזמנים להפוך לחלק אינטגראלי מתעשיית העיצוב והצילום או לכל הפחות להתחיל את דריסת הרגל שלכם בעולם המשגשג הזה. בסרטון הנוכחי נתמקד בדרכים ליצור מסגרת לתמונה בתוכנת פוטושופ, התוכנה המובילה ביותר לעיבוד ועריכת תמונות.

יצירת מסגרות לתמונות בפוטושופ- תחילת העבודה

הסרטון מסביר כיצד ניתן ליצור מסגרת לתמונה אך דרך שימוש בתמונה אחרת. אנו מתחילים למעשה את העבודה על המסגרת עם שתי תמונות מסוימות שבחרנו. אנו שמים את אחת התמונות על גבי השנייה, כאשר המסגרת של התמונה החיצונית שמופיעה כלפי מעלה תשמש עבור התמונה מתחת לה. כדי לעשות זאת יש לבחור ריבוע בחירה על התמונה, ולאחר מכן יש למחוק חלק ממנו ורואים את התמונה שמתחת. הסרטון מסביר שלב אחר שלב איך להגיע לתוצאה מאד מרשימה שנראית טבעית לגמרי.

מגוון רחב של מדריכי הסברה אודות התוכנה

באתר הבית של סולו לימודי עיצוב גרפי און ליין, תוכלו להתרשם מכמות אינסופית של סרטונים ומדריכים המלמדים אודות הכלים החשובים והשימושיים ביותר של תוכנת פוטושופ. באתר תוכלו ללמוד מקרוב בהדרכה אישית ופרטית איך לתקן אי אלו פגמים בתמונות כמו למשל איך להעלים קמטים, כתמים, פצעים וכן הלאה איך לטשטש אזורים לא מחמיאים ולהבליט אזורים יותר יפים בתמונה, איך להבהיר חלקים חשוכים יתר על המידה, איך לתקן עיניים אדומות כך שייראו בצבע המקורי שלהן ועוד שורה ארוכה של אפשרויות.

לימודי תוכנת פוטושופ

לימודי תוכנת פוטושופ הם הזדמנות מצוינת להצטייד בידע שימושי שבעתיד יוכל להבטיח לכם להתברג בשלל מקומות תעסוקה. כיום כל מעצב גרפי וצלם המכבד את עצמו נעזרים בתוכנת פוטושופ ולא בכדי. מדובר באחת התוכנות הטובות והמובילות ביותר בעולם העיצוב והצילום למטרות עריכה, עיצוב ועיבוד של תמונות. אנו מזמינים אתכם ללמוד בצורה הנוחה הנעימה והפשוטה ביותר את רזי התוכנה וזאת מבלי לצאת בכלל מהבית.

 

2017-09-04T21:09:19+03:00