מדריכים הכנת פרחים ולוגואים באילוסטרייטור - שיעורי הסבר ודוגמאות תוכנה ליצירת לוגו מקצועי

מדריכים הכנת פרחים ולוגואים באילוסטרייטור – שיעורי הסבר ודוגמאות תוכנה ליצירת לוגו מקצועי

אם אתם רוצים להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר, אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור ואת מה שהיא מציעה. בסרטון שלפניכם תוכלו לטעום מעט מהאפשרויות הרבות שקיימות בשימוש בתוכנה, ותוכלו ללמוד איך יוצרים פרח בתוכנת אילוסטרייטור. הסרטון מלווה בהסברים פשוטים וקלים להבנה, הסברים שכל אחד יכול לעשות בהם שימוש בין אם אתם מתחילים בתחום ורוצים להיכנס לעולם העיצוב והאילוסטרייטור בפרט, ובין אם אתם כבר מתקדמים ועושים שימוש בתוכנה זו. יש לא מעט מה לעשות עם האפשרות הזו ומה שבטוח שתמיד יהיה לכם שימוש בצורת הפרח, אך השימוש העיקרי בדרך כלל הוא ליצירת לוגו מקצועי, לוגו מיוחד וכזה שמושך את העין.

חשיבות הלוגו

כל חברה וכל עסק חייבים לוגו שילווה את החומרים שיוצאים מהעסק. בין אם מדובר על עסק קטן או גדול, יצירת המודעות וההזדהות עם העסק ועם המוצרים והשירותים אותם הוא מציע הינה חובה. אם אתם בעלי עסק – כשלקוח קיים או פוטנציאלי רואה את הלוגו שלכם הוא חייב מיד לעשות קישור אליכם במוחו, מה שאומר שברגע שהוא ייחשף אליו ויהיה לו את הצורך במוצרים או בשירותים אותם אתם מציעים, אתם הראשונים שהוא יפנה אליכם.

לוגו הוא חלק משפה מיתוגית והוא מפורסם הן על חומרים דיגיטליים והן על חומרים פיזיים, והעיצוב שלו יכול להיות ההבדל בין הצלחת העסק לכישלון שלו.
כמעצבים, אתם חייבים להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם בעת יצירת לוגו, בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בכל הקשור לעיצוב שלו, ובכדי שתדעו איך למקסם אותו לטובת הלקוח. צורות שונות של פרחים ניתן לראות בלוגואים רבים, מכיוון שהם משדרים אמינות ואיכות ורבים מהמעצבים בוחרים בהם כקו עיצובי ראשון.

להיות מקצוען אמיתי בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת

אם אתם רוצים להיות מקצוענים אמיתיים בעיצוב גרפי, ולדעת איך לעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור, אתם חייבים להכיר את האפשרויות השונות שעומדות בפניכם תוך שימוש בתוכנה. הסרטון שלפניכם יראה לכם איך לעצב וליצור פרחים צעד אחר צעד, כך שתהיו מעצבים מן השורה הראשונה.

זה לא סוד שכל מה שאנחנו רואים סביבנו הוא פרי עבודתם של מעצבים גרפיים; ניתן לראות זאת באפליקציה שבה אנו משתמשים מדי יום או באתר בנק מסוים. עיצוב גרפי הוא נושא עצום המקיף מגוון רחב של התמחויות, אותן נבחן בחיבור הבא. רק בשבילכם, סיפקנו הסברים מעמיקים על מהו עיצוב גרפי וכיצד תוכלו להתחבר לעולם הזה ללא רקע. הסרטים הוכנו בעברית ומתאימים לכל מי שרוצה לראות אם הוא מתאים לסלבריטאי הזה. אנו יכולים לומר לכם שכל מי שמתלהב מתמונות ועיצוב יפהפה יוכל ליצור הכנסה סולידית בתחום זה.

תחום העיצוב הגרפי הולך וגדל, כפי שעולה מהעובדה שבניגוד לאחרים, מעצבים גרפיים לא הפסיקו לעבוד לאורך תקופת הקורונה. אנשים סוף סוף למדו בעידן הקורונה שהם לא יוכלו לשגשג ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם אלא אם יש להם אתר או אפליקציה. המערכת המקוונת כולה היא עדיין בתהליך, והעידן של היום משיג את רוב הידע שלהם באמצעות יישומים או כלים לאחזור מידע מבוססי אינטרנט.

מעצבים גרפיים שולטים בשוק במגוון רחב של תעשיות, לרבות עיצוב אפליקציות, עיצוב והכנת ספרים וחוברות בענף הדפוס, מדבקות וחריטה, עיצוב ספרים ועוד רבים אחרים שהאינטרנט מאפשר לנו לחקור. ניתן למצוא מעצבים גרפיים עובדים בחברות היי-טק, מפתחים את כל תחומי האפליקציות וחווית המשתמש. כדי לעבוד בהייטק צריך קודם כל להבין מעצבים גרפיים ולתפוס את השפה העיצובית, כמו גם פוטושופ ואילוסטרייטור. גרפיקאי או מעצב גרפי תמיד ממשיכים ללמוד תקשורת חזותית, המקיפה את כל התחומים המשמעותיים ביותר בעולם האינטרנט, כמו עיצוב אפליקציות, עבודה עם מערכות וורדפרס וכל נושא הקשור לחוויית משתמש. UIUX, עם ו-XD. במהלך הסמסטר נחשפים הסטודנטים למשימות חשיבה ויצירתיות השזורות בקורס. אנו יכולים להבטיח לכם כי ככל שתעברו את התכנית ותקבלו הבנה מעמיקה של מסלול העיצוב הגרפי, תוכלו לכסות מגוון רחב של נושאים, שכן תחום העיצוב הגרפי אינו מוגבל לעיצוב לוגו או כרטיסי ביקור.

איך עובדת למידה מקוונת מהבית?

בתקופת הקורונה, אנו יכולים לראות שמספר רב של מוסדות ואוניברסיטאות עברו להוראה מקוונת. אם למידה מקוונת הייתה מושג שלא הוזכר לעתים רחוקות עד לפני שנתיים, הוא כיום נפוץ. מוסדות רבים מעבירים תארים שלמים דרך האינטרנט. אנחנו בית ספר של איש אחד המלמד את כל המוצרים של חברת השפה השיווקית של Adobe Online דרך האינטרנט. במהלך הקורס, המורה רשאי לנטר את מסך התלמיד ולהוביל אותו דרך כל אפליקציות Adobe שלב אחר שלב באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור אחרת. תוכניות אדובי, כאמור, כוללות Photoshop, Illustrator ו-Design IN.

במהלך השיעור, המורה עשוי לעקוב אחר מסך התלמיד ולהדגים שלב אחר שלב כיצד להשתמש באפליקציית הגרפיקה, תוך שימת דגש על כל הכללים השונים שנלמדו בעיצוב גרפי. בסיום כל מפגש ניתנים שיעורי בית ומשימות על מנת לפתח את כל החשיבה היצירתית בנושא תקשורת חזותית ועיצוב. העזרה המוצעת במהלך הקורס היא מעבר לאימון אחד על אחד או קבוצתי. כאשר לומדים לתעודת ותיק בסביבה פרטית או פרטנית, הלומד מרוויח הרבה יותר מאשר אם היה במסגרת קבוצתית. המרצה ממהר לרוץ על החומר בלימודים קבוצתיים ולא תמיד שם לב לניואנסים הזעירים שהתלמידים רוצים.

מה שתוכנית תקשורת חזותית מלמדת אותך על עיצוב גרפי הוא כדלקמן:

במסלול לימודי עיצוב גרפי תבינו את כל נושא החשיבה העיצובית, לרבות הרמוניה עיצובית וכיצד לשכנע קהל יעד באמצעות העברת רעיונות באמצעות תמונה ומרכיבים גרפיים נוספים. התוכנית היא רק כלי בעיצוב גרפי, ועצם הבנת התוכנה לא תעזור לך להתקדם בתחום. ילמדו אתכם תקנים רבים כמו הרכב עיצוב וכמה משקל לתת לאלמנטים בעיצוב גרפי. צבע הוא דגש עיקרי בתכנית הלימודים, כאשר התלמידים לומדים כיצד לטפל בצורות שונות של עיצוב המבוססות על תורת הצבעים, כגון עיצוב אפליקציה עם חווית משתמש נכונה או עיצוב לוגו מוצק שאמור לייצג את עולם הצבעים. במהלך הלימודים לומדים הסטודנטים על שיתוף פעולה עם לקוחות. מעצב גרפי אינו יכול להתפתח בעצמו ועליו להקדיש תשומת לב רבה לדרישות הלקוחות והמעסיקים שלו כדי להבין בדיוק את מה שהם רוצים. כל שיתוף הפעולה הזה בין לקוח למעצב גרפי הוא מה שהופך עיצוב גרפי למצליח.

איך אתה יכול להיות חלק ולהשתלב כעובד בעיצוב גרפי?

כפי שאנו יכולים לראות, ישנם מגוון סגנונות בהם תוכלו לפעול בתחום העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים מועסקים במגזר ההייטק לפיתוח עבודות שנוצרו על ידי חברות הייטק, עיצוב ממשקי תוכנה המיוצרים על ידי חברות הייטק בכל העולם ועוד רכיבים דיגיטליים רבים שצריכים שימוש בשפה דיגיטלית לאורך כל הדרך. כפי שכולנו יודעים, מתכנת לומד רק כיצד לקודד קודים במדעי המחשב ואינו מבין שפה חזותית, ולכן המעצבים הגרפיים הם האחראים הבלעדיים להצלחת עיצוב הייטק.

מעצבים גרפיים עשויים לעבוד במגוון משרות, כמו העסקה עצמאית כדי לספק שירותי עיצוב ופתרונות דיגיטליים לעסקים שונים, כמו פרסום פרסומות לפייסבוק, הכנת באנרים לאינסטגרם ועוד תחומים רבים שבהם הם זוהרים. מעצבים גרפיים ממלאים תפקיד חשוב שכן הם אלו שקובעים אם הקמפיין של הלקוח יצליח או לא. בסרטים באתר זה תוכלו לראות מעצבים גרפיים המשתמשים במגוון טכניקות כדי להראות את התמהיל של פיקוד וחשיבה יצירתית שנרכשו במהלך הקורס. למרות שחשיבה יצירתית אינה נושא קורס, המורים שלך יציגו בפניך משימות מצוינות שיסייעו לך להגביר את היצירתיות שלך באזור.

השתתף בעבודת שטח על ידי הרשמה לבית ספר פרטי.

בבית הספר מעודדים לקוחות ותלמידים לשתף פעולה. אנו שמחים לבשר לך שיש לנו צוות יוצא מן הכלל המציע עבודת עיצוב גרפי תוך שימוש בכלי תוכנת Adobe. במשך כמעט עשור. ישנן הצעות רבות בקבוצת הפייסבוק של בית הספר, החל מעבודות בתחום האופנה והטקסטיל ועד לבניית דגמים, שיתוף פעולה עם אדריכלים להפקת הדמיות דיגיטליות, הפקת אפליקציות ועיצוב לחברות הייטק ועוד תחומים רבים. קבוצת ההייטק מאפשרת לך להגיש מועמדות למספר בלתי מוגבל של משרות.

מה שמוכיח שיש הרבה עבודה בתחום זה. זה לא משנה אם יש לך ניסיון קודם בתחום או לא; מה שצריך זה שאתה מייצר תיק סימולציות קונספטואלי והיי-טק. תקבלו בסיום הלימודים תעודת מקצוע המאשרת את כל מה שלמדתם במהלך הקורס. לפני שנסיים את החיבור הזה, ברצוננו להזכיר שבעולם התאגידים, אישורים או תעודות אינם רלוונטיים עוד; מה שחשוב זה התיק. מה שקובע זה תיק העבודות שלך, לא אם יש לך תואר באוניברסיטה או שלמדת בחו”ל וקיבלת תארים ותעודות. אנא אל תהסס לצפות בכל הסרטונים באתר זה וליצור איתנו קשר אם אתה רוצה ללמוד עוד על נושא זה.