כיצד לעצב לוגו בתוכנת גרפיקה ממוחשבת – כל הטיפים בבניית לוגו מקצועי – שלב אחר שלב.

מעוניינים ביצירת לוגו שייצג את החברה שלכם בפני הקהל הרחב? להלן השלבים לקראת תהליך יצירתו עבור העסק שלכם:
לעסק שלכם בוודאי יש שם הייחודי לו והמבדיל אותו מחברות אחרות מתחרות, שם מקורי..
תחילה – לפני העיצוב הטכני של הלוגו, מומלץ לרשום את שם העסק על דף ולרשום את כל הקשור בו, לדוגמה: עסק המתמחה בבישול – אז להתייחס לסוג האוכל, אפשר לקחת בחשבון את שורשיו של האוכל – המדינה ממנה הוא הגיעה, מטעמים נוספים הניתנים לשילוב עם אוכל זה ועוד, דוגמה נוספת: מקום המלמד מקצוע מסוים – לכתוב את
נושאי הלימוד בו וכו’.
כל רעיונות אלו יגבשו תמונות וצבעים שונים שיוכלו להופיע על גבי הלוגו של
העסק. לחשוב באיזה שפה יהיו כתובות האותיות של שם הלוגו – באותיות עבריות או באותיות לועזיות – האם זה יהיה קריא לקוראים את שם הלוגו.
לאחר בחירת כל אלו – ניתן להתחיל בהכנה העיצובית בעזרת המחשב של הלוגו.
תחילה, יש לחפש באינטרנט תמונות רלוונטיות עבור הלוגו שיעוצב בתוכנת גרפיקה ממוחשבת – לשמור אותן בתיקיה מרוכזת במחשב או על התקן אכסון רצוי עבורכם.
לאחר מכן, לבחור באיזו תוכנה תעצבו את הלוגו של העסק שלכם:
כיום ישנן תוכנות רבות המציעות אפשרויות של עיצוב כאשר הבולטת מבניהן היא התוכנה הגרפית פוטושופ Photoshop, אילוסטרייטור ADOBE שבעזרת תוכנה זו ניתן לעצב לוגו מרשים ומיוחד, ניתן למזג מספר תמונות יחדיו וליצור תמונה חדשה לגמרי, כל תמונה לעצב בנפרד – להסיר חלקים לא רצויים, להוסיף אפקטים, לחתוך חלק מסוים בתמונה ולהעביר אותו לתמונה אחרת, הן את שם הלוגו אפשר לעצב, לשלב צבעים – המייצגים את הלוגו, למקם את שם הלוגו במקום הרצוי על קובץ העבודה, להשתמש באפקטים מיוחדים כגון: הצללה, טשטוש, ריכוך, תלת ממד ועוד כך שהלוגו יבלוט ויפגין נוכחות רבה בכרטיס הביקור / בעסק שלכם.
את הלוגו שתעצבו יש לשמור בשני פורמטים (סוגי קבצים) אחד – המיועד להדפסה – ישמש אתכם לכרטיסי הביקור של העסק, השני קובץ לצפייה במחשב – יהיה ניתן לשימוש באתר האינטרנט של העסק שלכם.

כיצד מעצבים לוגו באילוסטרייטור ופוטושופ

 

2017-09-04T16:26:11+03:00