כיצד מעצבים לוגו באיזה תוכנה גרפית מומלץ?

//כיצד מעצבים לוגו באיזה תוכנה גרפית מומלץ?

ה-M הענקית של מקדונלד’ס, הכתום הבולט של אורנג’, הסמל המסחרי של מרצדס וה-F המפורסמת של הפייסבוק, כל אלו (ועוד רבים וטובים) הפכו כבר מזמן לאייקונים המלווים את חיי כולנו. עיצוב לוגו הוא אחד מהשלבים הראשונים של כל עסק מתחיל, קטן כגדול.

לימוד עיצוב למטרות שיווק ופרסום יעניקו לכם את כל הכלים המקצועיים הנדרשים לצרכי חשיבה, תכנון ועיצוב לוגו מקורי, מפתיע, ייחודי ובעיקר בולט ומושך. אם גם אתם נמשכים באופן טבעי לתחום הפרסום והשיווק, ואם גם אתכם מעניינת הסוגיה מה עומד מאחורי הסמל או האייקון שמלווה את החברות השונות, מקומכם איתנו, במסלול לימוד עיצוב גרפי.

כיצד מעצבים לוגו באיזה תוכנה גרפית מומלץ

עיצוב גרפי –מה לומדים?


במסגרת לימוד עיצוב גרפי תוכלו לרכוש מיומנויות עבודה מקצועיות במספר תוכנות גרפיות המשמשות את תעשיית העיצוב הגרפי בארץ ובעולם. תוכנות אלו כוללות את התוכנות הבאות: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ו-דרימוובר, שתי התוכנות האחרונות מיועדות לצרכי לימוד עיצוב אתרים.

כמו כן, לימודי עיצוב גרפי מעניקים לכם יכולות חשיבה מקצועיים שיאפשרו לכם להבין את המסר הראוי ואת הדרך הנכונה להעביר אותו באמצעות סמלים, תמונות, עיצוב טקסט וכדומה.

עיצוב לוגו – תוכנות גרפיות לעיצוב ממוחשב

עיצוב לוגו והתייחסות קונספטואלית הינם חלק בלתי נפרד ממהלך לימודי העיצוב הגרפי. לימוד עיצוב גרפי ברמה מקצועית יאשפר לכם ל”היכנס” אל ראשם של המעצבים הגרפיים המובילים בעולם, להבחין בדקויות הרעיון, ולשחרר לאוויר העולם רעיונות לעיצוב לוגו משלכם. תוכנת העיצוב “אילוסטרייטור” הינה התוכנה הנפוצה ביותר בעולם לביצוע עבודות עיצוב של לוגואים וסמלים מסחריים. אלפי מעצבים גרפיים מסביב לעולם עושים שימוש בתוכנה זו מדי יום, ובאמצעות קורס מקצועי של אילוסטרייטור במסגרת לימוד עיצוב, תוכלו גם אתם להכיר את כל טכניקות העבודה בתוכנה זו וליצור לוגואים וסמלים מסחריים בעצמכם.

זה מתחיל בעיצוב לוגו ונגמר בזהות מותגית

הסמל המיוחד של חברת “נייק” החל מביצוע אקראי של סטודנט לעיצוב גרפי בתחילת המאה הקודמת והפך לאחד המסלים המוכרים והמפורסמים ביותר בעולם. גם היום, סטודנטים לעיצוב גרפי ממשיכים להנפיק לוגואים מקוריים וייחודים שיהפכו ברבות השנים לסמלים מוכרים לכל אחד ואחת מאיתנו. הירשמו עוד היום למסלול לימודי עיצוב גרפי וגם אתם תוכלו להיות אחראיים על הרעיון הויזאולי הבא שיכבוש את העולם!

 

2019-08-05T08:44:51+03:00