כיצד עיצוב נכון של אתר יכול להכפיל את המכירות בו

אתר האינטרנט הוא המשווק הטוב ביותר של העסק שלך. האתר עובד 24 שעות ביממה והוא יכול לעבוד לאורך כל השנה (אלא אם תחליט שהאתר לא יפעל בשבת). אתר טוב יכול למשוך אלייך לקוחות כל הזמן בלי שתצטרך לעשות פעולות שיווקיות, לצאת לפגישות ולהתאמץ יותר מדי. עם זאת ואף על פי שזה נשמע פשוט מאד, כדי שהאתר יעבוד עבורך כל כך טוב ויהפוך את החיים העסקיים שלך לפשוטים ישנם שני דברים שחייבים לקרות; עלייך לדאוג לכך שהעיצוב של האתר יתאים לעסק שלך וללקוחות שלך וחשוב לדאוג לעשות קידום אתרים מקצועי.

למה לעצב את האתר

למה לעצב את האתר

גם אתר אשר משקיע בפעולות קידום אתרים ומגיע למקומות גבוהים במנוע החיפוש יכול להיות אתר שלא מושך לקוחות. עיצוב לא מתאים של האתר עלול להביא לפעולות רבות לחינם ולבזבז לך כסף. לעומת אתר שלא מתוכנן כראוי, אתר אשר מתוכנן בקפידה ומעוצב כך שהגולשים ירצו להישאר בו, יכול להביא לתוצאות גבוהות מאד וללקוחות רבים לתוך העסק. כדי לעצב נכון את האתר יש צורך בגורמים מקצועיים שיוכלו לראות את אופי הגולשים, אופי העסק ולהביא לידי ביטוי את המרכיבים השונים בתוך האתר.

כיצד מתכננים את עיצוב האתר

העיצוב של האתר יכול להכפיל את המכירות בעסק ולמשוך לקוחות לאורך כל שעות היממה, אך לצורך כך יש צורך להתאים את העיצוב לגורמים השונים. חברה אשר מתמחה בעיצוב של האתר תיקח כמה גורמים בחשבון בתהליך:

  • אפיון הגולשים – החברה אשר מעצבת את האתר חייבת להתחשב בגולשים ובלקוחות של העסק. החשיבה על הגולשים כוללת כיצד הם יתנהלו באתר, לאלו דפים למשוך אותך וגם אלו צבעים יכולים לרגש אותם.
  • אפיון העסק – האפיון של העסק חייב לבוא לידי ביטוי בעיצוב האתר. אתר אשר אינו תואם לעסק אינו ימשוך לקוחות על פי הדרישה. בעיצוב מתייחסים גם לצבעים של העסק עצמו (לוגו), למה העסק מוכר (שירות או מוצר) וגם אלו לקוחות הוא מחפש.
  • קידום אתרים – אין כל ספק כי חלק חשוב במשיכת הלקוחות הוא הבאת האתר למקומות מתקדמים בגוגל כדי שהגולשים יוכלו להפוך ללקוחות העסק. אתר מעוצב אשר לא נמצא במקומות מובילים בגוגל יכול להיות אתר מאד יפה, אך הוא לא יצליח להביא לעסק לקוחות חדשים.

קידום מקצועי של האתר

קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר וכל עסק שרוצה ליהנות מלקוחות זורמים כל הזמן מבין כי הקידום של האתר משמעותי עבורו. הקידום חייב להיות תואם לעסק עצמו, לאפיון של הלקוחות והעסק כמו כן יש להשקיע כמובן בפעולות הקידום עצמן. כדי לקדם את האתר כדאי מאד להתייעץ עם איש מקצוע שיביא איתו ידע ואסטרטגיה שמתאימה גם לאתר ולמנועי החיפוש וגם לעסק ולאפיון שלו.
2019-08-04T19:10:32+03:00