כל המידע ומחירים על קורס בניית אתרים מקוונת דרך האינטרנט

//כל המידע ומחירים על קורס בניית אתרים מקוונת דרך האינטרנט

קורס בניית אתרים דרך האינטרנט ONLINE

מי שאוהב את הטכנולוגיה העדכנית, מי שהוא יצירתי ואוהב אומנות, מי שמחפש מקצוע עתידי עם אפשרות להתפתח – מוזמן לשקול הצטרפות אל קורס בניית אתרים. בניית אתרים הפך להיות מקצוע מבוקש ביותר המשווע לידיים עובדות. מצד אחד נבנים אתרי אינטרנט רבים על ידי כל עסק, גוף ציבורי, בעל מקצוע חופשי, עמותה ועוד, ומצד שני את האתרים הקיימים צריך כל הזמן לתחזק, לחדש ולרענן.

כל המידע ומחירים על קורס בניית אתרים מקוונת דרך האינטרנט

המורכבות של קורס בניית אתרים

הקורס לבניית אתרים הוא קורס המכיל בתוכו למידה של מספר גדול של שיעורים מדיסציפלינות שונות ומתחומי דעת מגוונים. מי שמסיים את הלימודים זכאי לתעודת גמר, שיש לה ערך בשוק העבודה. בנוסף, כחלק מאותו קורס גם מכינים הלומדים תיק עבודות, בהדרכה וליווי של מנחי הקורס. לימודים באינטרנט עם מנחה אישי מציעה מכללת סולו, מכללה המשלבת לימודים מרחוק, עם ההדרכה צמודה.


קורס בניית אתרים הוא קורס שאורכו בין שלושה חודשים ועד שנה שלמה, וזאת, משום שהוא מכיל למידה של תוכנות שונות, ואפשר ללמוד באופן מודולרי תוכנות מסוימות, ולהמשיך את הלימודים, להשלים לימודי תוכנות אחרות, להעמיק את הידע בתוכנות שנלמדו במשך הזמן, או אפילו תוך כדי עבודה בתחום.

וורדפרס

מה לומדים בקורס בניית אתרים?

כאמור, מדובר בקורס שיש בו שיעורים מעולמות שונים. ראשית, לומדים להכיר את עולם האינטרנט על סוגיו וגווניו, וכן, הפעלת שיקול דעת בבניית אתר, בהקשר של יכולת להבין את צרכיו של כל לקוח, בכדי לבנות לו את האתר שיתאים לצרכיו, למידותיו ולמטרותיו. במקביל לומדים את כל התחום של אבטחת מידע ואבטחת אתרים. כל אלה נעשים במסגרת של לימודים תיאורטיים ועיוניים. קורס בבניית אתרים כולל גם שיעורים מעשיים רבים, בהם לומדים שפות של תכנות כמו: HTML, XML, ו- CSS, ותוכנות של עיצוב כמו: פוטושופ, דרימוובר, פלאש ואילוסטרייטור. באלה עושים שימוש בכדי לבנות אתרים, דפי בית, דפים באתר, דפי נחיתה ועוד.

בקורס לבניית אתרים לומדים לבנות אתר שימשוך את הגולשים, ויזוהה כאיכותי על ידי גוגל ומנועי חיפוש אחרים, ובכך יקודם קידום אורגני למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של הגולשים.

וורדפרס

דרימוויבר Dreamweaver הוא הכלי המקצועי ביותר לשם פיתוח אתרי אינטרנט ובנייתם. מי שרוצה לעסוק במקצוע מבוקש ביותר מוזמן ללמוד את הדרימוויבר, לימודים שבעקבותיהם הוא יכול למצוא מקום עבודה בחברה אשר עוסקת בבניית אתרים ופיתוחם, כמפתח אתרי אינטרנט בחברה גדולה או כפרילנס אשר נותן שירותים לאנשים וגופים רבים אשר מעוניינים להקים אתר אינטרנט ולהעלות אותו לרשת, ביניהם אנשי מקצועות חופשיים כעריכת דין, ראיית חשבון, חשמלאות, מתן טיפולים אלטרנטיביים ועוד.

מהי דרימוויבר?

מדובר בתוכנה אשר בעזרתה אפשר לבנות ולעצב דפים לאתרי אינטרנט, דפי בית, דפי נחיתה ועוד, דפים שיש בהם טקסט, גרפיקה, תמונות, אנימציה, באנרים, קטעי ווידאו, סאונד ועוד. התוכנה מאפשרת לשבץ קבצים שמגיעים מתוכנות שונות, וכתובים בשפות שונות, לכדי אתר אינטגרלי אשר עובד במהירות ראויה ומעוצב בצורה שובת עין ונכונה על פי כללי הגרפיקה.

לימודי דרימוויבר אונליין

מי שרוצה להפוך את בניית האתרים למקצוע חייב ללמוד את הנושא באופן רחב ביותר. בניית אתרים אינה רק עבודה טכנית עם תוכנות, אלא גם חשיבה על אפיונים, חזון, מטרות, ערכים ועוד של גוף אשר איתו עובדים. צריך לדעת איך לתרגם את כל אלה לשפה ויזואלית שתשיג את המטרות אשר לשמו מוקם אותו אתר אינטרנט – מכירות, שיווק, תמיכה ברעיונן, גיוס מתנדבים ועוד.

הלימודים כוללים היכרות עם סוגי אתרי אינטרנט ואפיונם, שפות תכנות, תוכנות גרפיות ואחרות, יצירת קישורים, בדיקת אתר, קניית דומיין, אבטחת מידע, קידום אתרים ועוד.

בזמן הלימודים מבצעים הסטודנטים תרגול רב ומטלות אשר מקנים להם ניסיון רב. הם בונים תיק עבודות ודוגמא לאתר אינטרנט כפרוייקט גמר, אותו יוכלו להציג בפני מעסיקים עתידיים או לקוחות פוטנציאליים, כאשר ייצאו אל שוק העבודה.

למידת וורדפרס בצורה מקוונת דרך האינטרנט

מכללת סולו עיצוב גרפי מציעה ללמוד את הדרימוויבר בצורה מקוונת דרך האינטרנט, צורת לימוד בעלת יתרונות רבים: לימודים בקצב אישי, בזמן נוח, ובכל מקום שמתאים לסטודנט. מעבר לשיעורים הנצפים במחשב הביתי בעזרת תוכנה ייחודית לכך, לכל תלמיד מוצמד מנחה אישי אשר נותן תגבורים אישיים על פי הצורך, עונה על שאלות, מסייע בביצוע התרגילים, המטלות, ובעיקר בפרוייקט הגמר

2019-08-05T10:15:13+03:00