כל המידע על למידת פוטושופ Photoshop, איפה? איך?

למידת פוטושופ Photoshop

תוכנת הפוטושופ היא תוכנה שעיקר השימוש בה הוא לעיבוד ועריכה של תמונות תוך שימוש באלמנטים רבים ומיוחדים לתוכנה זו כאשר עבודת העיבוד והעריכה מתחלקת  לשני תחומי עבודה: עיבוד ועריכה של תמונות לשימוש בעולם האינטרנט. עיבוד ועריכה של תמונות לעולם הדפוס. בהתאם לעבודה לשמה התמונות מעובדות / נערכות (אינטרנט או דפוס) – עיצוב גרפי בעולם התמונות יהיו בהתאם לכך. דוגמה לשימוש בתמונות לעולם האינטרנט: אתרי אינטרנט שונים המשתמשים בתמונות לשיווק והעברת מסר לקהל הגולשים, שימוש ברשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק Facebook ועוד, שימוש בדואר האלקטרוני – חתימה אישית ועוד.

כל המידע על למידת פוטושופ Photoshop, איפה איך

דוגמאות לשימוש בתמונות לעולם הדפוס: עיבוד ועריכה של תמונות לצורך הכנת אלבומי תמונות מאירועים שונים כגון: ימי הולדת, חתונה, טיול ועוד, הכנת כרטיסי ביקור לעסק, שלטים ועוד אפשרויות רבות.


היכן ניתן להשיג את תוכנת הפוטושופ?

תוכנת הפוטושופ Photoshop היא תוכנה השייכת לחברת אדובי Adobe ואותה ניתן להוריד לתקופת ניסיון מאתר החברה, במהלך תקופת הניסיון ניתן להתרשם מהתוכנה, מאפשרויות העיבוד והעריכה הרבות אותן מציעה התוכנה. התוכנה קיימת במגוון רחב מאוד של שפות ממשק (שפות תפריטים) כולל בשפה העברית אך מומלץ לעבוד בתוכנה כשהיא בשפה האנגלית כי קיצורי המקלדת הינם בשפה האנגלית. אפשר גם להקליד בשפה העברית (מימין לשמאל) בגרסה של התוכנה כשלה סיומת ME שאלו ראשי תיבות של Middle East – גרסה המותאמת לשפות המזרח התיכון בינן נכללת השפה העברית.

למידת פוטושופ Photoshop, איפה? איך?

את תוכנת הפוטושופ Photoshop אפשר ללמוד במספר אפשרויות:
1. למידה עצמאית – בעזרת האינטרנט – אפשר להיעזר במדריכים שנכתבו על ידי גולשים שלמדו לבדם את השימוש בתוכנה, או מדריכים שנכתבו והועלו לאינטרנט על ידי אנשי מקצוע המשתמשים בתוכנה זו לצורך עבודתם השוטפת,
2. למידה בעזרת מרצה מקצועי ומוסמך ללימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים (שתוכנת פוטושופ Photoshop מהווה הבסיס ללמידת תוכנות גרפיות אחרות). לימודים אלו נעשים בעזרת האינטרנט על ידי מרצה למקצוע זה המנחה אתכם צעד אחר צעד כיצד להשתמש בתוכנה ולהפיק מימנה את המיטב תוך יצירת עבודות מקצועיות ומרשימות בתוכנה, מתכונת הזהה לשיעורים פרטיים אך מתבססת על חיבור לאינטרנט, שיטת לימוד זו נפוצה מאוד בעולם בשל היותה כה נוחה ולא מצריכה מהסטודנט נסיעה למקום הלימודים, התלמיד הוא היחיד בשיעור ומכך מלא תשומת ליבו של המרצה היא רק לסטודנט, המרצה עונה לשאלותיו של הסטודנט ונוכח בזמן התרגול של החומר הנלמד במהלך השיעור.
שיטת לימוד זו קיימת בישראל, בשפה העברית במכללה המתמקדת בלימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים, אפשר לימודי בוקר צהריים או ערב – בהתאם למה שהסטודנט יבחר, בליווי צמוד ואוירה נעימה וכיפית, במכללת “סולו לימודי גרפיקה אונליין”, ניתן ללמוד רק פוטושופ Photoshop או תוכנות אחרות הקשורות לעולם העיצוב הגרפי ובניית האתרים, או ללמוד את כל התוכנות ובכך לרכוש מקצוע שלו הרבה אפשרויות עבודה הן כשכיר והן שעצמאי.
3. ניתן לרכוש ספרי הדרכה בחנויות ספרים שונות וללמוד בעזרת ספרים אלו.

2019-08-05T09:47:15+03:00