כל הסודות והטיפים כדי להיות מעצב גרפי מצליח לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי או לימודי גרפיקה:

סיימתם לימודים בעיצוב גרפי, ואתם גאים בתיק העבודות המרהיב שיצרתם בלימודי הגרפיקה,אבל לעתים קרובות קצת חסר לך באופי האופציה של להתבלט בתוך הקהל הרחב ולהוציא את עצמך לכלל בעיצוב גרפי. במאמר זה תקבל מספר עצות כיצד להצליח בתור מעצב גרפי עצמאי פרילנס או מעצב אתרי אינטרנט עצמאי.

 • – תתחיל למתג את עצמך – ללא לוגו אישי שלך , כרטיס ביקור ומיתוג עצמי לא תוכל להרשים את הסביבה והחברות השונות.
  -יצירת תיק עבודות מרהיב ומושקע , יתן לך נוכחות מרשימה במשרדי פרסום בגרפיקה וחברות שונות הזקוקות למעצבים,
  -רוב הלקוחות או המעסיקים יעדיפו כתובת אינטרנט ששם יוצגו כל עבודותיך בגרפיקה ממוחשבת
  שאת רובם צברת בלימודי עיצוב הגרפי.
  -הקפד ליצור תיק עבודות מודפס שיכיל את קורות חייך, כרטיסי ביקור, עבודות מודפסות איכותיות שביצעתם ב לימודי עיצוב הגרפי, הקפידו ליצור תיק עבודות בפועל שתוכלו להרשים באופן פרטני את המתבונן, מיתוג האישיות שלך ועבודותיך יהיו בתיק העבודות בגרפיקה שביצעתם, כל פעם שתהייה לך האפשרות להשליך את הלוגו האישי שלך תעשה זאת!
  -התחל לידע את הקהל המצומצם שסביבך שאתה כרגע מעצב גרפי וזקוק ללקוחות חדשים, לקוחות עבר, משפחה, חברים קרובים, חברים רחוקים,
  -רשומות תפוצה שצברת במייל, עובדים שעבדו איתך בתקופת הלימודים בעיצוב גרפי, מעצבים גרפיים אחרים, צלמים ,חברות פרסום, משרדי פרסום,מאיירים גרפיים ועוד.

עיצוב

עיצוב זהו תחום שהינו הרבה יותר מסתם עבודה – מדובר בייעוד. עיצוב זה משהו שכאשר אינו נעשה באהבה כנה ועמוקה – לא יכול לצאת באופן מספק. זאת משום שמבחינות רבות עיצוב זה בעצם אמנות. שנים רבות ציירים היו מבטאים רעיונות,בין אם מדובר ברעיונות אישיים, עיסקיים או פרסומיים, בעזרת ציורים מכל הסוגים. על קנבס, על קירות ועל תקרות של קתדראלות. כיום כל האלמנטים הללו עברו אט אט לעבר עיצוב. כמו רוב השינויים שחלו בחיינו במהלך עשרת השנים האחרונות, גם ההתפשטות הרחבה של תחום עיצוב מקורה בפופולאריות שנראה שלא יהיה לה קץ. כיום יש לעצב כל דבר. מלבד הצורך לעצב עמודי אינטרנט, התקנים דורשים עכשיו עיצוב מקצועי של דבר, שבזמנו ניתן היה לעשות גם בכוחות עצמנו. כיום, כל בית שניבנה חייב להפוך לחומר ביד היוצר שהינו למעשה מעצב.

עבודה

אך כל זאת זו הקדמה. עיצוב זהו תחום שיכול לספק לכם הרבה עיסוק, עבודה והשראה שתמלא לכם את כל החיים. עם זאת, יש לזכור שלא כל אדם מתאים לעבודה כל כך אינטנסיבית ואוניברסאלית כמו עיצוב. מדובר בעבודה שלא מסתיימת ברגע שאתם עוזבים את המשרד (במידה ויש משרד, כיום מקובל יותר ויותר לעבוד באופן מוסדר מהמשרד הביתי). עיצוב זוהי עבודה שמעסיקה את מוחכם עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, משום שאתם לא יכולים לדעת מתי יעלה בכם הרעיון הגאוני הבא, ולהשאיר אותו לשעות העבודה הנורמטיביות – זו לא אופציה. וכך אני חוזרים לרעיון זממנו התחלנו – עיצוב זה לא סתם עבודה, זה ייעוד. ייעוד של שאיפה לשלמות תוך שילוב של מקוריות בלתי נדלית, משום שבתחום העיצוב פעמים רבות המקוריות היא מה שמבדילה מעצב טוב ממעצב מצוין.

לימודים בעיצוב גרפי

עיצוב שהינו פופולארי למדי בין אנשים האוהבים יופי ואסתטיקה זה כמובן עיצוב אופנה. זהו תחום קשה תחרותי, אך מאוד מכניס במידה ותצליחו לעשות לעמכם שם. גם כאן מדובר בעבודה שממלאת את כל חיי האדם. לסיכום, תחום עיצוב זוהי עבודה שמתאימה רק למי שבאמת חושק בה, אך זה מה שהופך אותה לכה מושכת בעיני רבים. כמו בכל תחום אחר, הדרך להצלחה מתחילה בלימודים של התחום – אם רצונכם לעבוד כפי שתיארנו, לימודי עיצוב זו הדרך בשבילכם

2019-08-03T14:45:51+03:00