כל מה שצריך לדעת על לימודי HTML

//כל מה שצריך לדעת על לימודי HTML

רשת האינטרנט הולכת וגדלה מדי יום ויחד איתה גובר הביקוש לאנשי מקצוע מיומנים בתחום העיצוב ובניית אתרים. על מנת להשתלב כאנשי מקצוע בתחום מתפתח ומשגשג, תדרשו לעבור מסלולי הכשרה מקצועיים בתחומים אלו.

המבוא הבסיסי והכרחי לכלל לימודי עיצוב אתרים ובניית אתרים הינו מסלול לימוד HTML המעניק לכם את הידע הבסיסי והראשוני לצרכי בנייה ועיצוב אתרים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על לימודי ה-HTML.

כל מה שצריך לדעת על לימודי HTML

מהי מטרת הלימודים לימודים HTML ?

מטרת לימוד בניית אתרים היא הקניית ידע בסיסי ומקצועי בשפת התגיות HTML, ברוב המקרים חוסר ידע בשפה זו אינו מאפשר לכם לעסוק בתחומי עיצוב ובניית אתרים.

מה לומדים?

נושאי הלימוד בתחום ה-HTML משתנים מקורס לקורס, על פי מידת רמתו המקצועית, היקף שעות הלימוד וכדומה. ברוב הקורסים המוצעים כיום נלמדת גרסת HTML 4.01 ובחלק מהקורסים אף נלדמת הגרסה העדכנית והחדשה HTML5.

לימוד HTML בסיסי עוסק בנושאים הבאים: מבנה ה-HTML, הכרות עם מסמכי HTML ודרכי יצירתם, כתיבת קוד באמצעות HTML, תגיות השפה והשימוש בהן לצרכי עיצוב המסמך,בניית טפסים ב-HTML, שילוב תמונות,יצירת מסגרות , HTML בערבית , תאימות לדפדפני אינטרנט שונים, תגיות META, השפעת התגיות על מנועי החיפוש ועוד.

איפה לומדים HTML ?

  • HTML מהווה חלק אינטגראלי כמעט מכל מסלול לימודים בתחומי בנייה ועיצוב אתרים. לימוד HTML במסלולי הלימוד לצורך הכשרה מקצועית בתחומים אלו, מעניק לכם את כלל הידע הבסיסי הנדרש במסגרת הלימודים המקיפים בתחומים אלו.
  • כמו כן, לימודי ה-HTML מתאפשרים דרך רשת האינטרנט באמצעות לימודי אונליין או באמצעות הדרכות מקוונות באמצעות אתרי אינטרנט רבים המעניקים לכם את הכללים הבסיסים לשימושי השפה.
  • למי הלימודים מיועדים?
  • לימוד HTML מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניינים לדעת כיצד בונים אתרי אינטרנט.
  • מה הן דרישות הקבלה ללימודים?
  • שפת ה-HTML הינה שפה בסיסית אותה כל אחד ואחת יכולים ללמוד. הדרישות הסף לצרכי קבלה ללימודים הן: ידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית והכרות קודמת עם סביבת המחשב.
  • במה אפשר לעסוק לאחר הלימודים?
  • לימודי HTML מהווים את הבסיסי ללימודי עיצוב ובניית אתרים, לימודים אלו יאפשרו לכם לעסוק כבוני אתרים בשפת ה-HTML. כמו כן, לימודי HTML יאפשרו לכם לעסוק במגוון תחומי אינטרנט נוספים, כגון: עיצוב אתרים, מנהלי אתרים, תחזוקת אתרים, ניהול תוכן לאתרים ועוד.
    לימודי עיצוב גרפי לימודי כתיבה ובניית אתרים לאינטרנט יכולים להיות בשילוב .
2019-08-04T23:39:29+03:00