כמה לוקחים על עיצוב פלייר

//כמה לוקחים על עיצוב פלייר

כמה לוקחים על עיצוב פלייר

אם אתם רוצים לדעת כמה לוקחים על עיצובים גרפיים באופן כללי אתם במקום הנכון!, במאמר זה תקבלו פרטים הרבה יותר ממחירים על עיצוב גרפי כגון פליירים או מודעות פרסום, ניתן לכם טיפים כיצד להתנהג מול מעצבים גרפיים, מאיפה משיגים מעצבים גרפיים לעבודה מידית, מה חשוב כדי לעבוד עם מעצבים גרפיים ולצאת מרוצים ועוד אין ספור טיפים, אם אתם מעצבים גרפיים שהגעתם למאמר זה כדי לקבל אינדיקציה כמה לוקחים על עיצוב גרפי כזה או אחר תוכלו להתרשם מעמוד של טיפים וטריקים לעיצובים מדהימים בתוכנות הגרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור, השיעורים מוסברים בשפה העברית וקלים להבנה, כמובן שאם תרצו לשדרג את הידע שלכם בתחום תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל הסברים על שיטת הלימודים אונליין אחד על אחד עם הדרכה פרטית ואישית.

כמה לוקחים על הדפסות פליירים – מחיר עיצובים גרפיים פליירים ומודעות פרסום במה זה תלוי

מחירי עיצוב מודעות פרסום כמו פליירים יכולים להתחיל ב400 ש”ח מינימום לגרפיקה פשוטה ויכול גם להגיע ל900 ש”ח הכל תלוי מה אתם רוצים שיהיה בתוך הפלייר, מה שיכול לייקר את העיצוב זה התמונות שתבחרו, למרות שיש מאגרים של תמונות לשימוש מסחרי חינם עדיין לא תמיד יש למעצבים הגרפיים את כל האפשרויות לשימוש בתמונות אלה, אם אתם רוצים תמונות מיוחדות לעיצוב אווירה אכן המעצבים הגרפיים יצטרכו לרכוש אותם ממאגרי תמונות בתשלום וזה יכול לייקר את הגרפיקה בעשרות אחוזים. עוד דוגמה למה שיכול לייקר את העיצוב הוא נושא הבלטות בתוך העיצוב, לרוב עיצוב מיוחד כגון הטבעה דורש מהגרפיקאי תחכום כדי להוציא את זה לפועל יש אין ספור דוגמאות שיכולות לייקר לכם את העיצוב או ההדפסה.

הדפסות פליירים - מחיר עיצובים גרפיים פליירים ומודעות פרסום

באיזה תוכנות בעיצוב גרפי מעצבים פליירים ומוצרי פרסום

תוכנות העיצוב שבהם מעצבים גרפיים וגרפיקאים משתמשים לעימוד של דף אחד יהיו תוכנות הגרפיקה פוטושופ ואילוסטרייטור, אם אתם רוצים עיצוב גרפי לדף דו צדדי עדיין התוכנות הללו יהיו רלוונטיות, במידה ואתם רוצים יותר מדף אחד העיצוב יהיה צריך להיות בתוכנת האינדיזיין. לכל תוכנה יש את היעוד שלה, תוכנת הפוטושופ תתן שירותים גרפיים לרוב לעבודה גרפית שכוללת לרוב תמונות לעומת תוכנת האילוסטרייטור שתאפשר לכם לעבוד יותר על גרפיקה ממוחשבת כגון ציורים ואלמנטים גרפיים שמורכבים מצורות וקווים, כמובן שאתם מבקשים דוגמאות ממעצבים גרפיים לפני שאתם מחליטים לעבוד מולם תבקשו לראות עבודות גרפיות שנעשו בתוכנת הפוטושופ או האילוסטרייטור כדי לראות למה אתם מתחברים יותר מבחינת עיצוב ובניית קונספט.

 

תוכנות בעיצוב גרפי מעצבים פליירים ומוצרי פרסום

תוכנות בעיצוב גרפי מעצבים פליירים ומוצרי פרסום

הסכם חוזה מול גרפיקאים – מעצבים גרפיים – עבודה בעיצוב גרפי עם הסכמים

אחד הדברים החשובים לפני תחילת עבודה עם פרילנסרים גרפיקאים או מעצבים גרפיים זה לדרוש הסכם שהוא חוזה עבודה, חוזה העבודה בין לקוח לגרפיקאי כולל מספר סעיפים שחשובים לשני הצדדים, דוגמאות לסעיפים:

  1. לקבוע את מספר הסקיצות מראש – לדוגמה להסכים שהגרפיקאי מספק לכם מספר דוגמאות לעבודה ואתם בוחרים את הסגנון שהכי מדבר אליכם, קביעת סגנון העיצוב צריך להיות ברור בין שני הצדדים כדי לא לגרום לאי נעימות במהלך העבודה, הדוגמאות של העבודה לא יסופקו בבת אחת וכל דוגמה תבחן על ידי הלקוח לשביעות רצונו.
  2. תשלומים – לקבוע את מספר התשלומים לפי ההתקדמות של העבודה, לדוגמה תשלום 1 יהיה בתחילת העבודה לאחר חתימה על הסכם העבודה והסבר על הקונספט העיצובי, תשלום 2 יהיה לאחר קבלת כל הדוגמות וההסכמה של הלקוח לעיצוב שיכלול תיקונים, תשלום 3 יהיה לפני שליחת הקובץ להדפסה ועמידה בתנאים והדרישות של בתי הדפוס.
  3. התאמת הקבצים לשני הפלטפורמות הפופולריות כיום, עיצוב גרפי לאתרים ועיצוב גרפי להדפסה שונה בתכליתו מבחינת הצבעים ומשקלי הקבצים, על המעצב להתאים את הקובץ העבודה בעיצוב גרפי הסופי לשני המדיות הללו כדי לאפשר ללקוח להדפיס את הגרפיקה או לפרסם אותו בכל מדיה חברתית, בהתאם לנתונים שיתקבלו על ידי הלקוח יבחן הצעת המחיר, אם אין דרישה כזאת על המעצבים הגרפיים להוזיל את הצעת המחיר ולהתאימה לפלטפורמה אחת.
  4. מה קורה אם אין התאמה בין דרישות הלקוח והמעצב הגרפי – כמו כל דבר בחיים לפעמים אין התאמה למה שהלקוח ביקש והגרפיקאי מרגיש שהוא לא מצליח לקלוע למה שהלקוח רוצה, במידה ויש הפסקת שיתוף פעולה בין הצדדים על 2 הצדדים לקבוע מחיר על זמן העבודה של הגרפיקאי שזה לרוב 60% מסך המחיר הכללי שנקבע.
  5. קבצים סופיים וקבצי עבודה – לרוב קובץ עבודה סופי הוא לא קובץ שנשלח לבית הדפוס, על המעצבים הגרפיים לספק את כל הנתונים הגרפיים שאיתם עבדו כדי להוציא לפועל את העיצוב הגרפי שהם עשו, חלק מהנושאים שצריכים לספק ללקוח זה קבצי העבודה שנעשו בתוכנות הגרפיות, תמונות ופונטים, הסיבה היא לתת ללקוח את האפשרות לבחור איפה ועם מי לעבוד בפעם הבאה במידה וירצה מהדורות שונות לעיצוב הזה.

חוזה מול גרפיקאים - מעצבים גרפיים - עבודה בעיצוב גרפי עם הסכמים

כמה לוקחים על עיצוב פלייר

המלצות על בתי דפוס מחיר מול כמות – איך להשיג מעצבים גרפיים איכותיים לעיצוב גרפי מקצועי

במידה ואתם רוצים המלצות על בתי דפוס בארץ וזה לא משנה אם זה בירושלים בתל אביב או בחיפה, תוכלו בקבוצת הפייסבוק שלנו ליצור קשר עם אין ספור מעצבים גרפיים וגרפיקאים ולקבל המלצות על מקומות זולים ואמינים. כמובן שקבוצת הפייסבוק תאפשר לכם להיות בקשר עם מעצבים גרפיים ולקבל מהם הצעות מחיר עוד היום על עיצובי פליירים. זה לא סוד שכל בית דפוס יש לו את מחירון ההדפסה אבל במידה ואתם באים עם כמות גדולה של הדפסות על הבית דפוס להוזיל לכם את המחיר, חלק מבתי הדפוס מבצעים משלוחים עד המשרד או הבית במידה ואתם צריכים, מאוד חשוב לבקש מבית הדפוס דוגמת הדפסה לפלייר שלכם, דוגמת ההדפסה נקראת בשפה המקצועית אייריס, למרות שבית הדפוס מקבל ממכם קובץ פדפ סופי להדפסה עליכם לבקש מהם דוגמת צבעים אמיתית שלא יהיו לכם הפתעות, מאוד חשוב לדבר עם הגרפיקאי ולבקש ממנו תיאום מלא מול בתי הדפוס לכל מה שקשור לצבעים ולראות אם הגרפיקאי יכול לעשות פעולות גרפיות בקבצים כדי לנסות להוזיל את עלות ההדפסה, אחד הדברים שאפשר לעשות בהדפסת פליירים פשוטים זה לבקש מהגרפיקאי לעצב את הגרפיקה עם צבע אחד או עם סגנון עבודה של עיצוב בפנטון במידה ויש לכם גוונים של אותו הצבע.

ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת אונליין אחד על אחד

במידה ואתם רוצים לקחת צעד אחד קדימה את הרצונות שלכם לעצב בעצמכם גרפיקה פרסומית או אם אתם גרפיקאים שרוצים לשדרג את הידע שלכם תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד אונליין עם מורים לעיצוב גרפי את עולם הגרפיקה ממוחשבת, לימודים אונליין מתבצעים עם מורה שמחובר אליכם ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת במחשב שלכם, המורה יוכל לעבוד אתכם על התוכנה ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית, השיחה בין המורה לתלמיד מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת, בכל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי להטמיע בצורה טובה את החומר שלמדתם, הלימודים כוללים לימוד של יישום חוקי העיצוב בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי כגון פוטושופ אילוסטרייטור או אינדיזיין, בסיום הלימודים נבנה אתכם תיק עבודות ותעודה תתקבל בסיום הלימודים לאחר ביצוע כל המטלות הגרפיות. בשיעורים שהבאנו לכם כאן תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים חושבים ומעבירים קונספט עיצובי עם שילוב של פקודות פשוטות ביותר, השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי? או איך להשתמש בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת. צפייה נעימה!

עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

המלצות על בתי דפוס מחיר מול כמות - איך להשיג מעצבים גרפיים איכותיים לעיצוב גרפי מקצועי

2019-08-01T12:48:54+03:00