מחירים עלויות לימודים גרפיקאים מוסמכים

מחירים עלויות לימודים גרפיקאים מוסמכים

במידה ואתם מחפשים לעבוד בתחום העיצוב גרפי והחלטתם שמאסתם בדרכים הרגילות של עבודה במשרד עם נסיעות למקום העבודה אז בהחלט הגעתם למקום הנכון, במאמר זה נרחיב לכם על נושאי הלימוד בעיצוב גרפי, מה לומדים גרפיקאים ומעצבים במכללות לעיצוב ובתי ספר כדי להשתלב בתעשיית העיצוב ומהי הדרך המהירה להתחיל ללמוד כבר מחר את התחום מבלי לחכות שיפתח קורס במועד כלשהוא.

מה לומדים מעצבים וגרפיקאים בתחומי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי?

כיום כדי להיות מעצב גרפי או גרפיקאי עליכם ללמוד קודם כל את יסודות העיצוב הגרפי ואת כל החוקים החשובים החל מחשיבה על קומפוזיציה גרפית נכונה, שילובי צבעים לבניית לוגו לרעיון או לקולגה מסוימת, שילובים וטכניקות מקצועיות לאפקט הWOW בכל עיצוב שתעשו, טכניקות מקצועיות לעיבוד תמונה ולהעברת מסרים ותחושות דרך תמונות, את כל הנושאים שהוזכרו קודם המעצבים לומדים בשלוש התוכנות המקצועיות.

נתוכנות הם: הפוטושופ התוכנה המקצועית ביותר לעיצוב ועיבוד תמונות, האילוסטרייטור התוכנה האולטימטיבית לעיבוד גרפי לוקטורים מדהימים להכנת לוגואים מקצועיים לבניית מיתוג גרפי לעסקים, האינדזיין התוכנה המקצועית ביותר לעיצוב חוברות ספרים ועבודה להפקות דפוס גדולות ביותר, היא איננה תוכנת עיצוב ואכן מקבלת עיצובים גרפיים מתוכנות גרפיות כגון הפוטושופ והאלוסטרייטור, במסגרת הלימודים טכניקות העיצוב נלמדות בתוכנות העיצוב עם תרגילים ושיעורי הבית להטמעת כל חוקי העיצוב ולבניית תיק עבודות מקצועי ביותר.

כמה עולה לימודים גרפיקאים מוסמכים ומעצבים גרפיים ומה הכי חשוב היום ב 2017

מהי עלות וכמה עולה הלימודים החל מקורסים בודדים החל מפוטושופ, אילוסטרייטור או אינדיזיין ועד לימודים מלאים של עיצוב וגרפיקה?

אם באתם רק בגלל שחיפשתם מחיר קורס לימודי עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת או כדי לדעת רק כמה יעלה מחיר של קורס פוטושופ לדוגמא אז לא נעמיס לכם בפרטים וניגש ישר לעניין, קורסים בודדים יכולים להתחיל בעלות של 4000 ש”ח ולהגיע לסכומים גבוהים יותר של עד 7500 ש”ח ל18500 ש”ח לקורסי עיצוב תלוי במגמה ובעונת ההרשמות בשנה, במידה והעונה מבוקשת ביותר להרשמות המחירים יכולים להגיע לסכומים גבוהים יותר, מקובל לחלק את הקורס למספר תשלומים ולבקש אחריות להבנת החומר במידה והמורה לא ברור לכם בכל מיני סיבות, לימודים בקבוצה לעתים גורמים לתחרות ולחוסר התרכזות והקשה במידה ויש יותר מידי משתתפים בלימודים, במידה ואחד התלמידים איטי זה מגביל את הקבוצה ללמוד מהר ולהספיק את כל החומר שהמכללה תקצבה את המורה בסה”כ השעות לקורסי ההדרכה.

מהו החיסכון שתלמדו במסלול הלימודים אונליין? מהו הביטחון שתקבלו בלימודים אישיים לעומת לימודים במכללה או בית ספר?

במידה ותבחרו בלימודים במכללות או בתי ספר שדורשים הגעה פיזית יש להוסיף את עלות הנסיעות ללימודים ואת כל ההוצאות הנלוות שיכולים להגיע לעוד אלף ש”ח לפחות במידה וזה קורס ובמידה וזה לימודים שאורכים עד 9 או 10 חודשים יכולים להגיע לעוד אלפי שקלים. אצלנו בבית הספר תוכלו ללמוד אונליין עם המורה הפרטי שלכם ולקבל חיסכון אדיר בכל ההוצאות הנלוות במסגרת לימודים בעיצוב גרפי מקצועיים או בקורסי הכשרה בודדים, היעילות והביטחון שאכן תקבלו בהוראה פרטית תאפשר לכם לשלוט בכל שיעור בחומר הנלווה ולקבל אחריות מלאה לכל שיעור במידה ומצאתם קושי בתרגיל או במטלה שקיבלתם מהמורה הפרטי שלכם, אנו מאמינים שבהוראה פרטית מקבלים יותר ואין שום לחץ סביבתי שמפריע לכם לקבל את החומר בצורה מקצועית וטובה.

מה חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה?

במסגרת לימודים מובהר לתלמידים כדי להתקבל למקומות עבודה תצטרכו להפגין תיק עבודות מקצועי ביותר שיפתח בפניכם דלתות רבות בתחום, תיק העבודות הגרפי נבנה במהלך הלימודים וההשקעה בו היא לכל אורך הקורס ואל בסופו. תחום זה בגלל שהוא רב תחומי תבצעו עבודות הן לעולם האינטרנט והן לעולם הדפוס.

התעודה בסיום הלימודים חשובה אך יותר חשוב התיק עבודות שלכם כי הוא הפנים שלכם בתחום

בסוף הלימודים תקבלו תעודה מקצועית על סיום הלימודים של מעצבי גרפיקה ממוחשבת למיתוג עסקים ורב תחומי, אנו מאפשרים ללמוד בתחום לאו דווקא את תחום העיצוב הגרפי ומאפשרים לתלמיד ללמוד תחומים נוספים לעולם הצילום, אופנה, שרטוט, והכנה לעולם האתרים, ככל שתרחיבו את התחומי לימוד שלכם כך תוכלו להשתלב לעבודה בסוף הלימודים בצורה מהירה גם אם בחרת לעבוד בתחום הזה כפרילנסרים כעבודה מהבית שמאוד מקובלת בנישה זאת כיום בעולם שכולו דרך המחשב.

מקומות עבודה שתוכלו להשתלב בסיום הלימודים

זה לא סוד שבתחומי ההייטק מי שטוב נפתחות לו דלתות רבות כבר בתקופת הלימודים, כיום עם תיק עבודות מקצועי תוכלו להשתלב במספר תחומים ולאו דווקא בתחומי המיתוג לעסקים בלבד, תחום העיצוב גרפי הוא רחב ולרוב המעצבים בוחרים להם את הנישה שהכי מתחברת אליהם, כבר הוזכר קודם שללא תיק עבודות לא תוכלו להשתלב במקומות עבודה, לקוחות ומעסיקים פחות מעניין אותם היכן למדתם והם יבקשו ממכם בסיום הלימודים קישור לאתר הפרטי שלכם כדי לראות את יכולות העיצוב הגרפי שלכם ולראות כיצד בעצם אתם מעבירים מסרים ותהליכי שיווק למסעות פרסום באמצעות אלמנטים גרפיים, אנו נסקור לכם כאן את כל רשימת המקומות לעבודה לאחר הלימודים:

 • פרילנסרים
 • הפקות דפוס
 • עיצוב גרפי לעסקים
 • מיתוג לחברות אינטרנט
 • עבודות גרפיות לצלמים
 • עיצובים לאירועים והפקות
 • בתי ספר וחינוך
 • גני ילדים
 • שיווק לחברות הפצה
 • הוצאות ספרים
 • סופרים
 • הדמיות דיגיטליות ממוחשבות
 • עיצוב אתרים
 • שיווק בפיסבוק באמצעות תמונות מעוצבות ומודעות מכירתיות
 • עיצוב דפי עסקים בפייסבוק
 • עיצוב גרפי לחברות אופנה וטקסטיל
 • עבודה משותפת עם הדמיית חנויות לעיצוב
 • BRANDING ועוד. במידה ויש לכם שאלות נוספות אל תהססו לפנות אלינו בטופס צור קשר בתפריט הדף העליון והצוות המדהים והחם שלנו יעזור לכם בכל שאלה שיש בליבכם, בהצלחה!
 • עבודות תלמידים בהדרכה פרטית ואישית ללימודי תעודה עם מורים פרטיים אונליין אחד על אחד

תקשורת באמצעות ויז’ואל: זהו עולם הוויז’ואל

כיום, כל אסטרטגיה למיתוג או תקשורת שיווקית בין מותג ללקוחותיו עוברת רק גורם למיתוג מקצועי. במילים אחרות, כל העצות השיווקיות לגבי איך ייראה הגרפיקה והמותג ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ניתנות על ידי מעצבים גרפיים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם המון סרטונים מעולים על עולם העיצוב הגרפי שיתנו לכם מושג מה מעצבים גרפיים עושים בעבודה. אין ספק שהמאמר הזה מיועד לך אם אתה רוצה לבנות עולם משלך של מערכי שיווק הפועלים במדיה החברתית או באינטרנט.

יש הרבה סרטונים וטיפים לתוכנות אדובי כמו Photoshop, Illustrator ו-Indesign שנציג לכם במאמר זה. אנו נראה לך כיצד תוכנה לייצור אפליקציות ואתרים משתווה לתוכנה לייצור גרפיקה לתוכנת גרפיקה ממוחשבת. כמו כן, נדבר על כל הכלים המקצועיים בהם משתמשים מעצבים גרפיים ליצירת תמונות לתוכנות גרפיקה ממוחשבת. המורים שלנו הכינו עבורכם שיעורי יוטיוב מיוחדים בעברית. הם מעולם העיצוב הגרפי הרב תחומי ותקשורת חזותית, והם מראים לך איך להשתמש בהם.

כל מה שקשור לעיצוב גרפי ומיתוג לעסקים נחשב לאמנות.

כאשר עסק זקוק לעיצוב חדש, מעצב גרפי אחראי על כך שהוא ייראה טוב. הם עושים זאת על ידי שימוש בשפות חזותיות שמדברות על עיצוב גרפי, כמו תוכנת גרפיקה ממוחשבת. כפי שאמרנו בפסקה הקודמת, אדובי מייצרת תוכנות גרפיקה ועיצוב שניתן להשתמש בהן כדי לבצע סגנונות. כאשר מעצב גרפי יסיים עם בית הספר, הוא יוכל להשוויץ רק בתיק העבודות שלו, וזה הדבר היחיד שהוא יצטרך להשוויץ בו.

לקוחות וצרכנים שמשתמשים ברשתות חברתיות או מחפשים בגוגל כבר יודעים מהו מותג מקצועי ומהו מותג חובבני. הם יודעים מה זה מותג מקצועי ומה זה מותג חובבים. מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בתוכנת Adobe כדי ליצור את כל החומרים השיווקיים, כמו Photoshop, Illustrator ו-Endesign. הסיבה לכך היא שכל תוכנה מפרשת את עולם השיווק בצורה שונה.

יצירת שפת התקשורת החזותית צריכה להיעשות נכון. תפקידו של מעצב גרפי בתוכנת פוטושופ הוא לעשות הרבה מודעות שיווקיות על ידי שימוש בתמונות והתאמת צבעים וצורות, או על ידי שימוש בכל סגנון עיצוב אחר שייחודי לעסק עצמו. הסיבה לכך היא שהגולשים של היום יודעים איך נראה עיצוב טוב ואמין ולכן על המעצב הגרפי לתמוך במראה המקצועי שהלקוח רוצה לעסק שלו. אנשים היום רוצים לדעת שהמקום ממנו הם קונים בטוח ומקצועי, ולכן שיתוף הפעולה בין המותג עצמו לבין המעצב הגרפי חשוב מאוד. מכיוון שאף אחד לא מצפה שמעצבים גרפיים ידעו הכל על עסקים, המותג עצמו חייב לתאר את הלקוח ולומר לגרפיקאי באילו צבעים להשתמש. זה יקל על המעצב להבין כיצד להפוך את העיצוב לפסיכולוגיה באמצעות צבעים.

אני יכול ללמוד על עולם השיווק דרך תוכנת גרפיקה ממוחשבת מהנוחות של הבית שלי.

הקורונה גרמה לאנשים לחיות זמן רב במחשב ולקבל מידע ולהשתמש בפקודות שונות מדי יום. תקופת הקורונה הייתה מאוד קשה, אבל היא גרמה לאנשים לחשוב איך הם חושבים על כל דבר. עסקים שלמים הוקמו כדי שאנשים יעבדו באינטרנט, ואנחנו יכולים לראות שהבנקים ועסקים רבים אחרים שברו את כל הכללים וגרמו לאנשים לעבוד דרך האינטרנט. Solo מלמד באופן מקוון אחד על אחד בחמש עשרה השנים האחרונות. זה מאפשר לתלמיד לקבל עזרה פרטנית ממורה בכל עת במהלך הלימודים. בעולם העיצוב, מורים יכולים להראות לתלמידים איך לעשות מתכונים ותרגילים רבים על ידי התבוננות במסכי המחשב שלהם ואומרים להם איך לעשות אותם צעד אחר צעד. ניתן לעשות זאת באמצעות תוכנת חיבור הזום או כל תוכנת חיבור למחשב אחרת.

התלמיד צריך לתרגל את מה שלמד בכיתה בחיים האמיתיים.

תלמידים שיש להם שיעור חי יבקשו מהמורה שלהם לעבור על הכל שוב אם הם לא מבינים את זה. המורים יעשו זאת עד שהתלמיד יקבל את זה. בסוף כל שיעור יש הרבה מטלות בית שעוזרות לתלמיד לתרגל את החשיבה העיצובית שלו ומעניקות לו כלים מקצועיים להיות יותר יצירתי ובטוח. שיעורי בית אמורים לעזור לתלמיד להשתפר בשימוש מהיר בתוכנה ולהראות את היצירתיות שלו על ידי הרכבת האלמנטים הנכונים לתרגיל. קבלת עזרה בלימודים אינה קשורה רק לשיעורים. אנו יכולים לראות שהתלמיד יכול להתקשר למורה בכל עת במהלך השבוע כדי לקבל עזרה בלימודים.

בשיעורים אחד על אחד, גרפיקה ממוחשבת ללימודי תעודה ועיצוב, הסטודנט מקבל יחס אישי, שעוזר לו לבנות תיק עבודות ולהגיע לעבודה. סולו סקול חושב בטוח דרך טובה ללמוד כי 50 אחוז מהסטודנטים שמגיעים לסולו סקול כבר הלכו למכללות אחרות ושילמו שוב את מלוא הסכום כדי לבנות תיק עבודות. תוכנה לבדה, כפי שאמרנו קודם, היא לא מה שהופך את התלמידים ליצירתיים. כך הם משתמשים בשפה חזותית כדי לבנות מערכת יחסים מקצועית בין המותג ללקוח. יש הרבה חומרים גרפיים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להכין שיעורי בית ולתרגל. אתה יכול להגיע למקומות גבוהים מאוד אם תראה למראיין או לאנשים אחרים שעובדים איתך תיק עבודות ויזואלי שמתאים לצרכים שלהם.

הקורס טוב למי?

קורס מעצב גרפי טוב גם לאנשים שלא רוצים להיות מעצבים גרפיים אבל רוצים ללמוד על התחום הזה כדי שיוכלו לקבל את העזרה הדרושה להם. מעצב גרפי לומד כמעט שנה איך להיות מעצב ומותג מקצועי כמעט כל כך הרבה זמן. כל עוד יש לך תיק עבודות מקצועי ומראים שאתה מבין בעולם העיצוב, אתה יכול להתקבל לעבודה גם אם אין לך ניסיון בחברות הייטק או פרסום. גם אם אין לך ניסיון בעבודה איתם בגלל שכיום חברות הייטק אוהבות להעסיק אנשים שלא עבדו קודם לכן כי יש להם ניסיון רב בעולם העיצוב. זה מאפשר להם להסתגל לסגנונות עבודה שונים. בית הספר מחזיק בקבוצת פייסבוק מדהימה המאפשרת לבוגרים חדשים רבים להתחבר לחברות הייטק ומעסיקים. זה מאפשר להם למצוא עבודה או לעבוד כפרילנסר במקום זאת.

במקרה זה, אין זה משנה כמה זמן עבדת בתחום או אם יש לך תעודת מקצוע. הדבר החשוב ביותר הוא שתיק העבודות שלך יראה את הקונספט העיצובי שאתה רוצה להראות. כמומחה לתקשורת חזותית, לא תתקבל לעבודה כי יש לך רק תעודות שתלויות על הקיר. לקוחות רוצים לראות שיש לך יותר מסתם תעודות על הקיר. אתה יכול ליצור איתנו קשר ולשוחח עם יועצי ההוראה שלנו על מסלולי התעודה והפורטפוליו השונים שנוכל ללמד אותך מהבית.

עד אז, אנחנו רוצים שתראה את כל השיעורים שהכנו בשבילך כדי לראות אם אתה טוב בעבודה הזו או לא. חשוב מאוד להסביר ליועצי הלימודים אם אתם רוצים ללמוד את תחום העיצוב הגרפי או איך לשווק את העסק שלכם דרך רשתות חברתיות כמו פייסבוק או אינסטגרם או אתרים רבים אחרים על מנת ליצור ויזואליה שתיהנו להסתכל עליה, גם אם אתה לא יודע איך לעשות את זה.