לבבות עם שקיפות – יצירת עיצובים בפוטושופ

מדריכים ללימודים פרטיים של תוכנות גרפיקה ממוחשבות לבבות עם שקיפות – יצירת עיצובים בפוטושופ

מכללת סולו מציעה לכם ליהנות ממגוון סרטונים ומדריכים ללימודים פרטיים של תוכנות גרפיקה ממוחשבות. המכללה מאפשרת לכל תלמיד ללמוד כל תוכנה שהיא בתחום עיצוב גרפי במתכונת של אחד על אחד במסגרת לימודים פרטיים. הסרטון שלפניכם עוסק בתוכנת פוטושופ ומלמד אתכם כיצד לייצר לבבות עם שקיפות בצורה הפשוטה והנוחה ביותר. בנוסף ניתן לרכוש עוד מגוון כלים ויכולות מקצועיות באמצעות הסרטונים והמדריכים המופיעים באתר לגבי תוכנת פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור ועוד.
גרפיקה ממוחשבות לבבות עם שקיפות - יצירת עיצובים בפוטושופ

לימודי עיצוב גרפיקה ממוחשבת

לימודי עיצוב גרפיקה ממוחשבת נחשבים כיום לאחד מהתחומים המרתקים ביותר בשוק ולא מעט אנשים פונים אל תחום זה מסיבות שונות. חלק לומדים את התחום להנאתם האישית בלבד מכיוון שעיסוק בגרפיקה הוא תחביב מרכזי, ואילו אנשים אחרים מעוניינים לצבור ידע בתחום כדי שיוכל לשמש עבורם כלי עבודה נוסף או מקצוע נפרד בעצמו. כיום התחום של לימודי גרפיקה הפך בעיקרו לממוחשב והוא מתאים במיוחד לאנשים שפחות מתחברים לעבודות יד ומעדיפים במקום לעצב אי אלו עבודות באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות.

מגוון קורסים בתחום תוכנות גרפיקה ממוחשבות

לימודי עיצוב גרפיקה ממוחשבת מספקים הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי שניתן ליצור באמצעותו מגוון רחב של עיצובים נפלאים בכל התחומים. כיום קיים היצע מגוון של קורסים בתחום של לימודי עיצוב גרפי, כאשר חלקם פונים לחובבים בלבד ואילו קורסים אחרים מיועדים לאנשי מקצוע בתחום ומקיפים חומר רחב יותר בתחום. ברוב הקורסים, יוצאים הבוגרים עם ידע עיוני וכלים שימושיים כמו למשל עיצוב ממשקים, איור, תלת ממד, תקשורת חזותית, עיצוב אינטראקטיבי וכן הלאה. בקורס לומדים בין השאר איך לעשות שימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבות שמשרתות את עולם הגרפיקה כמו פוטושופ או פריהנד.

אפשרויות תעסוקה בגרפיקה לאחר סיום הקורס

קורס פוטושופ בתחום של עיצוב גרפי ממוחשב נועד להכשיר את בוגריו לעסוק בתוכנות רבות כמו קורל דרו, פיינט שופ פרו, אילוסטרייטור, אוטוקאד, פוטושופ ופריהנד. מי שסיים בהצלחה את הקורס יכול להתברג במגוון מקומות עבודה ולשמש כמעצב גרפי בבתי הוצאה לאור, משרדי פרסום, מערכות עיתונים, חברות לעיצוב תערוכות, פרילאנסים  וכן הלאה.

 

2019-07-24T09:15:48+03:00