לבנות ולעצב אתרים בעזרת HTML

 אתרים בעזרת HTML

לבנות ולעצב אתרים בעזרת HTML

במידה ואתם מעוניינים ללמוד בניית אתרים, או במידה ואתם מעוניינים לקחת קורסי לימוד בתחום העיצוב הגרפי למטרות אינטרנט, הכלי הבסיסי והכרחי יהיה קורס HTML שייפתח עבורכם את הדלת אל עולם העיצוב ובניית אתרים. HTML הינה שפת תגיות בעלת תקן תאימות בינלאומי ברשת האינטרנט, ואי אפשר לעבוד בתחום העיצוב ובניית אתרים ללא ידיעת כללי השפה, שימושיה השונים ואופן פעילותה במערכת האתר.

  • קצב ההתפתחות של תעשיית האינטרנט בשנים האחרונות הובילה לדרישה הולכת וגבורת לאנשי מקצוע מיומנים בתחום בניית אתרים ומעצבי אתרים, ולכן קורס HTML בסיסי מקנה לכם את האפשרות להשתלב בתעשייה לאחר הכשרה מקצועית שחלק מרכזי ובסיסי בה הוא כמובן הכרות עם שפת התגיות HTML.


הכול על קורסי HTML

קורס HTML הוא ברוב המקרים חלק עיקרי ומרכזי במסלול לימודים בתחומי בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט. הקורסים השונים בשפת –HTML מהווים נדבך בסיסי והכרחי במסלולי לימוד אלו, לצורך הכרות עם עולם כתיבת הקוד ליצירת דפי אינטרנט. במהלך קורס HTML נלמדים ברוב המקרים הנושאים הבאים: מבנה ה-HTML, הכרות עם מסמכי HTML ודרכי יצירתם, כתיבת קוד באמצעות HTML, הכרות עם תגיות השפה והשימוש בהן לצרכי עיצוב המסמך,בניית טפסים ב-HTML, שילוב תמונות ואמצעי מדיה אחרים כחלק מדף האינטרנט,יצירת מסגרות ותבניות, קידוד שפת ה-HTML לשפה העברית, תאימות לדפדפני אינטרנט שונים, תגיות META, השפעת התגיות על מנועי החיפוש ועוד.

קורסי HTML

קורסי ה-HTML, בין אם הם חלק מתכנית לימוד ארוכת טווח בתחום עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ובין אם במסגרת קורס פרטני בתחום, מיועדים לכל אחד ואחת מכם, גם לחסרי הידע המקצועי בתחומי העיצוב ובניית אתרים. קורס HTML יעניק לכם את הכלים הבסיסיים לצרכי הבנת עולם “מאחורי הקלעים” של תעשיית האינטרנט ויקנה לכם את הבסיס הנדרש ללימודי בנייה ועיצוב אתרים, ולאחר מכן יהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה שלכם כמעצבי אתרים או בוני אתרים מקצועיים.

אפשרויות התעסוקה בהמשך לקורס HTML

לימודי HTML יעניקו לכם את היכולת לעצב ולבנות אתרים ביתר קלות ויאפשרו לכם לעסוק בתחומים אלו לאחר הכשרה מקצועית ומקיפה. כמו כן, לימודי HTML יעזרו לכם להשתלב בתעשיית האינטרנט כמנהלי אתרים או בתחום תחזוקת האתרים, במקצועות עולם התוכן באינטרנט ועוד.