להוריד פוטושופ

יש הרבה דברים שחייבים להוריד במהלך היום. צריך להוריד את הזבל. צריך להוריד את הכלב. צריך להוריד את הילדים בבית הספר. יש הרבה דברים שאנחנו חייבים להוריד. להוריד מסדר היום ומהלב. אבל יש דברים שכיף להוריד- כמו תוכנות באינטרנט. כי האינטרנט והמחשב זה המקום שלנו, הזמן שלנו להיות אמתיים ולהיות עצמנו.

להוריד תוכנות מהאינטרנט זה הכיף שלנו. ולהוריד תוכנה כמו פוטושופ שהיא גם כיפית וגם אפשר לעשות דרכה הרבה כסף שוברת את שיא ההורדות של היום שלנו. אבל כמו כל בילוי צריך לעשות אותו בתחושת ביטחון ובזהירות. צריך להיזהר שמורדים את התוכנה שלא נקבל וירוסים או תוכנות מקולקלות שיהרסו לנו את המחשב.

כמה עצות להורדה חכמה של תוכנות מהאינטרנט:

  1. צריך להוריד רק מאתרים מורשים.

  2. צריך להוריד רק גרסאות חוקיות.

  3. צריך להוריד רק שיש לנו אנטי וירוס.

  4. צריך להוריד רק אחרי שעשינו סקר שוק וביררנו מה התוכנה שהכי מתאימה לנו מבחינת מחיר ומה שהיא מציעה.

להוריד את תוכנת אדובי פוטושופ

מאוד מפתה להוריד גרסאות חינם, אבל בסוף החיסכון עולה לנו המון כסף שהולך על טכנאי מחשבים, ואנחנו יודעים המון עוגמת נפש על כל הקבצים שהלכו לאיבוד והפרטים האישיים שנפרצו. אבל לא צריך רק להשקיע באמצעי זהירות כאשר אנחנו מורידים את התוכנה, צריך גם לשקול את הצרכים שלנו ולהחליט איזה גרסה של פוטושופ מתאימה לנו.

מטרת הטבלה הבאה לעזור לאלו מאתנו שמתלבטים איזה גרסה לבחור להגיע להחלטה הנכונה לנו.

גרסה

כמה היא עולה (בערך)

פוטושופ אלמנט 7

450

פוטושופ CS4 ME

4305

פוטושופ CS5

4588

הגרסות של התוכנה המוצגות בטבלה הן רק חלק קטן ממגוון הגרסות של התוכנה שניתן להוריד ולרכוש. חשוב להשוות מחירים כאשר באים להוריד את התוכנה, כי יש הבדלים במחיר בין חנויות שונות. יש גם גרסאות של פוטושופ שמותאמות במיוחד למחשבי Mac ולמחשבים ניידים סטנדרטים.

כאשר הגענו כבר להחלטה שאנחנו רוצים להשקיע ולהוריד את התוכנה נשאר רק להשתמש בה וליהנות מכל רגע. שימוש נבון ונכון בתוכנה יכול לעזור לנו מקצועית ואם אנחנו חובבנים אז הוא יקדם אותנו מבחינה אמנותית.

2017-09-04T21:49:30+00:00