להיות פרילנסר – החיים האמיתיים!

//להיות פרילנסר – החיים האמיתיים!

עבודה כשכיר היא עבודה עם משכורת קבועה, עבודה מסודרת בלא מעט מקרים ועבודה שניתן להסתמך עליה לפעמים. אך היום בעידן שלנו זה לא תמיד ככה והיום כשרוב העבודות הן בחברות פרטיות ולאו דווקא ממשלתיות, יש לא מעט אנשים שמוצאים את עצמם יום אחד ללא עבודה עם משכנתא לשלם והוצאות נוספות. היום שום דבר לא בטוח ומה שפעם ההורים אמרו לנו שנמצא עבודה טובה ונישאר בה עד הפנסיה, היום פחות רלוונטי. אז מה היא האופציה השנייה? להיות פרילנסר כמובן!

מהו פרילנסר?

פרילנסר לדוגמה מעצבי גרפיקה ועיצוב הוא מועסק חופשי. הוא עובד עצמאי שמוציא חשבוניות ולא מחויב ללקוח אחד. הוא יכול לעיתים לעבוד עם לקוח אחד מה שאומר מעין מעסיק אחד, אך אין חוזה שמחייב אותו להמשיך איתו והוא יכול לפרוש מתי שהוא רוצה. פרילנסר נהנה מחיים נוחים יותר בעיקר בגלל הגמישות של עם מי לעבוד והרבה פעמים גם מתי לעבוד. הוא יכול לצאת לחופשה מתי שהוא רוצה אם הוא יכול לעמוד בכך כלכלית.

עבודה מהבית

פרילנסר במקרים רבים יכול לעבוד מהבית. היום בשביל לעבוד מהבית כל מה שצריך הוא מחשב שיכול להיות אפילו לפטופ, וחיבור לאינטרנט. פרילנסר שעובד מהבית יכול לעבוד בבניית אתרים, כתיבת תוכן, עיצוב גרפי, מסחר אלקטרוני ועוד לא מעט עבודות אחרות. יש אנשים רבים שלומדים את אחד מהמקצועות הללו דווקא בגלל שהם רוצים להפוך לפרילנסרים. הם רוצים להיות חופשיים יותר, נוחים יותר וטובים יותר. פרילנסר שעובד מהבית רואה יותר את המשפחה שלו, מספיק לעשות סידורים ומטלות שונות שמי שעובד כשכיר מתקשה לעשות.

להיות פרילנסר – החיים האמיתיים!

לפני הכול – משמעת עצמית!

היום בעידן התובעני בו אנו חיים יש לא מעט אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לא לעבוד או לעבוד מעט. היום צריך לעבוד קשה בשביל להצליח ובשביל להתפרנס כמו שצריך, וצריך בשביל זה משמעת עצמית. פרילנסר ללא משמעת עצמית הוא פרילנסר שיהיה לו קשה מאוד להתקיים וחשוב לקחת את זה בחשבון לפני שמקבלים את ההחלטה הזו.

לעבוד מכל מקום

בעידן המודרני בו התקשורת מתקיימת בעיקר דרך רשת האינטרנט אפשר לעבוד מכל מקום. אפשר לעבוד מהבית ואפשר לעבוד מבית קפה, ואפשר אפילו לטייל בעולם ולהמשיך לעבוד. היום אפשר לקחת לפטופ וטלפון נייד ולעבוד מהיכן שרוצים מה שהופך את עולמם של הפרילנסרים לפשוט ונוח הרבה יותר. יש היום אנשים שעובדים אפיל עם הסמארטפון שלהם שמשמש אותם כמעין מחשב לכל דבר.

אז אם אתם רוצים לחיות טוב יותר, רוצים להצליח ורוצים את החופש שלכם, שווה לכם לשקול את האפשרות של להיות פרילנסרים. אתם יכולים ללמוד מקצוע שניתן לעבוד ממנו מכל מקום ולעבוד כך ללא בעיה וללא שום הגבלה, לעבוד מכל מקום וליהנות מהחיים כמו שרבים אחרים נהנים מהם!

 

 

 

2019-08-04T21:48:45+03:00