להיות קריקטוריסט לימוד ציור

כל אחד חייב גם לעסוק באיזה שהוא תחום אומנותי בשביל הנשמה. היום יום של כולנו בעידן המודרני נראה כמו סיר לחץ שעומד להתפוצץ ובשביל לעמוד באתגרים הרבים בחיים צריך משהו בשביל הנפש,משהו שירגיע אותנו ויעשה לנו טוב גם אם הוא לא יהיה משהו שיכניס לנו כסף. אומנות הייתה מאז ומעולם פתרון מצוין למי שמחפש מעט שקט, מי שמחפש לברוח מן השגרה וליצור מתוכו דברים כמו גם לבטא את עצמו. יש סוגי אומנות שונים שניתן ללמוד ואף לעסוק בהם, וכל אחד צריך למצוא את מה שהכי טוב עבורו. אפשר לפסל, אפשר לרקום, אפשר לעצב ולעשות עוד דברים רבים, אך אחד מאלו הוא זה שמושך המון אנשים לפחות לנסות את האומנות הזו והוא – ציור.

ציור צריך ללמוד… ואת זה כדאי לעשות עם אילוסטרייטור

להיות קריקטוריסט לימוד ציור

מי שרוצה לעסוק בציור, בין אם זה כתחביב ובין אם זה כתעסוקה להתפרנס ממנה צריך ללמוד ציור. אומנם ציור הוא כשרון טבעי כמו גם לא מעט תרגול, אך מי שילמד באופן מסודר יעשיר את היכולות שלו ויהיה צייר יותר טוב. הוא יידע לשלב בין צבעים, שילובים שאולי הוא לא חשב עליהם קודם, הוא יידע איך ליצור קוים, והוא יידע חוקים שונים שאולי הוא לא ידע על קיומם קודם, חוקים שיישום שלהם ישדרג את העבודות שלו. ציור בעבר היה אך ורק על גבי דף נייר או כל אלמנט פיזי אחר, אך היום נעשה גם לא מעט שימוש במחשב וכשאומרים ציור במחשב אומרים אילוסטרייטור. לימוד ציור על גבי תוכנת אילוסטרייטור יהיה לימוד מדויק יותר ומסודר יותר מכיוון שאילוסטרייטור מציעה מגוון רחב של כלים, כלים שבאמצעותם ניתן לצייר כל דבר.

אילוסטרייטור – הבחירה של הקריקטוריסטים

להיות קריקטוריסט זה להיות אמן לכל דבר. זה אומר לדעת לצייר וזה אומר לדעת לספק רעיונות להפוך ציורים למתוחכמים, מיוחדים, בעלי אמירה ובעיקר מה שמוגדר “מחוץ לקופסא”. פעם עבודתם שלה קריקטוריסטים הייתה הרבה יותר מורכבת מאשר היום מכיוון שהם היו צריכים ליצור את הציור מא’ ועד ת’, אך היום עם תוכנת אילוסטרייטור אפשר לעשות את זה הרבה יותר בקלות. היום ניתן לייבא לאילוסטרייטור תמונה מתוכנת פוטושופ ועל התמונה הזו לעבוד ולהפוך אותה לציור. ניתן ליצור קריקטורות הרבה יותר מקצועיות עם התוכנה ולעשות את זה בזמן קצר יותר. כך שאם אתם רוצים ללמוד ציור ורוצים גם להיות קריקטוריסטים, אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור וחייבים להתמקצע בה ולעשות בה כמה שיותר שימוש. אתם חייבים לנצל את הכלים הרבים שהיא מספקת ולעשות בהם שימוש חכם.

לימוד ציור יכול להיות מדהים ויכול לספק המון יכולות גם למי שיש לו את כישרון הציור הטבעי. עם תוכנת אילוסטרייטור הכול יהיה ייחודי ומיוחד יותר.

2019-08-04T22:16:58+03:00