לימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה

//לימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה

אם אתה מחפש קורס לימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה, יש ברשותך כישרון אומנותי ותמיד רצית להתמקצע בתחום, אנו בהחלט נוכל לעזור לך.

אנו מציעים קורסים של לימודי גרפיקה ממוחשבת מהבית וזאת באמצעות שיטת אחד על אחד און-ליין ואת כל זה תוכל לעשות דרך המחשב אישי שלך מתי שתרצה ובזמן שאתה תקבע. בסיום הקורס אנו נעניק לך תעודה  של לימודי גרפיקה ממוחשבת שתוכלו להקנות לך פתח לקריירה בתחום זה. עם התעודה ללימודי גרפיקה ממוחשבת תוכל להשתלב בחברות בתחום המעניין אתכם כדוגמת חברות פרסום, חברות אופנה, מכונים פרטיים או כל חברה אחרת המחשבת בוגרים של לימודי גרפיקה ממוחשבת.

גרפיקה ממוחשבת בחיפה

מה נלמד בקורס לימודי גרפיקה ממוחשבת?

בקורס לימודי גרפיקה ממוחשבת חיפה  נלמד מגוון נושאים שונים שכולם בסופו של דבר יהפכו אותך למעצב גרפי למופת. במהלך הקורס תלמד בשלושת התוכנות המרכזיות בהם עושים שימוש כיום בעולם העיצוב הגרפי. שלושת התוכנות המרכזיות הן: פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. בנוסף לשימוש בתוכנות הללו נלמד הבנת עקרונות בלימודי גרפיקה ממוחשבת, נכיר את היסודות של תורת הצבע המבטאים בשלושת התוכנות המרכזיות אותן נלמד (פוטושופ, אינדייזין ואילוסטרייטור), לימודי טיפוגרפיה וכמובן כיצד לעבוד עם תמונות באמצעות הפוטושופ ואיך להכין תיק עבודות.

כיצד בעצם מתבצעים לימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה?

כפי שכבר ציינו, לימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה יתבצעו בעצם מביתך בשעות שלך יהיה נוח ורק מתי שתרצה. אנו רואים בכך יתרון עצום בזה שתוכל ללמוד בסביבה הפרטית והאישית שלך כי בראייתנו התוצר שתוכל להפיק ורמת ההתקדמות האישית שלך תהיה גבוהה יותר תשלח אליך תוכנה מיוחדת און-ליין באמצעותה תעבוד ישירות מול המורה שינחה אותך במהלך כל השיעור כל שעליך לעשות זה להצטייד באוזניות ומיקרופון על מנת שתוכל לשוחח עם המורה במהלך כל השיעור גרפיקה .

  • באמצעות התוכנה תוכל לראות כיצד המורה מסביר לך ולאחר מכן לתרגל בעצמך. כמובן שבכל סוף שיעור תקבל שיעורי בית על מנת שתוכל להשתפר וללמוד, כי אין מה לעשות הטענה המרכזית בתחום זה היא שהלימודים הטובים ביותר מתבצעים דרך הידיים (תרתי משמע).

 

 

2019-07-25T22:34:10+03:00