מה אתה לומד בבית הספר לעיצוב גרפי איזו תוכנת Adobe גרפיקה ממוחשבת היא הטובה ביותר לעיצוב גרפי כיצד אוכל לקבל עבודה בגרפיקה ממוחשבת או בעיצוב גרפי ללא ניסיון

מה אתה לומד בבית הספר לעיצוב גרפי איזו תוכנת Adobe גרפיקה ממוחשבת היא הטובה ביותר לעיצוב גרפי? כיצד אוכל לקבל עבודה בגרפיקה ממוחשבת או בעיצוב גרפי ללא ניסיון?

אנשים רבים בוחרים את מסלול הלימודים הכולל גרפיקה ממוחשבת. גרפיקה ממוחשבת למעשה היא חלק מתחום הלימודים של מדעי המחשב. בעזרת לימודי גרפיקה ממוחשבת ניתן לעבד תמונות שונות וליצור בעזרת המחשב גרפיקה חדשה. לגרפיקה הממוחשבת ישנם מספר שימושים בכדי ליצור אפקט דו מימדי וכן תלת מימדי היישומים הנלמדים בתחום הכולל של לימודי גרפיקה ממוחשבת הם רבים ומגוונים כגון: משחקי מחשב תלת מימד, עיבוד תמונות, יצירת מציאות מדומה (כסגנון ה- second life שכולנו מכרים), תכנוני עיצוב שונים ועוד. לימוד גרפיקה ממוחשבת יכולה להתבצע בשני אופנים, דרך אחת היא התקנת תוכנה על גבי המחשב איתו אנו עובדים ודרך שנייה היא הוספת חומרה על כרטיס המסך. הוספת החומרה היא דרך יעילה יותר משום המהירות שניתן לבצע את אותה הגרפיקה.

בקורס גרפיקה ממוחשבת תעשו הכרות עם הטכנולוגיה. הטכנולוגיה למעשה הצעידה את העולם קדימה וחשפה חיים נוחים וקלים יותר מאלו שהורגלנו אליהם טרם התפתחות הטכנולוגיה. אלו אשר הוכשרו ועברו לימודי גרפיקה ממוחשבת, מצליחים ליצור עולם מעניין יותר. כל מי שמתמצא ומכיר את הטכנולוגיה הזו, יודע ליצור את כל העולה על רוחו. חלק ממתכונת הקורס הוא ללמוד את הבסיס לשם התחלה. הבסיס הינו זהה לכל מקצועות העיצוב. בהמשך תלמדו טכניקות ומיומנויות שיתנו לכם את הכלים להמשך הדרך, בה תהיו מעצבים מובילים. על מנת לשפר ולהרחיב את היצירתיות שלכם, תלמדו במסגרת הקורס טכניקות של איור וציור. זכרו כי לאחר שתרכשו את הבסיס הדרך להצלחה ולהבעה של הכישרון והידע שלכם כבר תהיה קצרה.

לימודי גרפיקה ממוחשבת ותוכנות העיצוב

לאחר שרכשתם במסגרת הלימודית את הכלים והידע הבסיסי, תחשפו אל התוכנות הקשורות אל לימודי גרפיקה ממוחשבת. במסגרת הלימודים, יוטלו עליכם עבודות רבות במהלך הקורס ולבטח עבודה מסכמת (עבודת גמר), בסיומו של הקורס. הכרת התוכנות והלמידה התכליתית כיצד להשתמש בהם, תוביל אתכם להצלחת הפרויקטים. בעזרת התוכנות תצליחו ליצור את הדימויים אותם תתבקשו להציג. כל אדם אשר למד את הטכנולוגיה והכיר את התוכנות הנדרשות לעיצוב גרפיקה ממוחשבת, עתיד להיות מעצב מוביל.

התוכנות אותם מכירים במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת

שלושת התוכנות אותם לומד כל אדם אשר מעוניין לדעת גרפיקה ממוחשבת הם: פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור.
פוטושופ – הינה תוכנה שימושית עבור צלמים, גרפיקאים ואנשים פרטיים. בתוכנה עצמה קיימים לא מעט כלים גרפיקאים, אשר תורמים רבות לתחום עיבוד תמונה או בנייה. פוטושופ היא למעשה תוכנה פופולארית מאוד בקרב אנשים אשר גרפיקה בשבילם הוא תחביב ועבור גרפיקאים שגרפיקה עבורם הוא מקצוע.
אילוסטרייטור- זוהי תוכנה אשר גרפיקאים רבים נוהגים להשתמש בה משום שהתוכנה אינה דורשת התערבות של תוכנה נוספת, לשם עבודת העיצוב. התוכנה הינה מובילה בעולם הגרפיקה והיא נלמדת במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת. התוכנה החליפה את התוכנה פריהנד שהייתה פופולארית בקרב גרפיקאים ומעצבים.
אינדייזין – בעזרת תוכנה זו ניתנת האפשרות לבצע גרפיקה על גבי פורמטים הנקראים PDF .פורמטים אלו מתאימים למסמכים ניידים. היתרונות של התוכנה הוא בעימוד המסמכים, במדיה המודפסת בעיקר אך יש לה גם אי אלו יכולות מולטימדיה.

לימודי גרפיקה ממוחשבת – לעבוד מהבית על ידי פתיחת סטודיו למיתוג עצמאי

לימודי גרפיקה ממוחשבת הם לימודים נדרשים כיום. לא מעט אנשים כישרוניים ויצירתיים, פונים לרכוש לעצמם את הידע הנדרש ולהכיר את התוכנות איתם יש לבצע עבודות גרפיקה ממוחשבת. בסיום מסלול הלימודים, מתקדמים רבים מן הבוגרים והופכים להיות גרפיקאים מן השורה הראשונה. כמו כן השכר אותו זוכים לקבל גרפיקאים הוא שכר משתלם וראוי. לימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין – הצטרפו להצלחה.

תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת מה ההבדלים?

במאמר הבא נגדיר תקשורת חזותית ונסביר כיצד גרפיקה ממוחשבת קשורה לעולם האמיתי. בשנים האחרונות, תחום האינטרנט והמדיה מייצר צורך גדול במעצבים גרפיים, וכתוצאה מכך, אוניברסיטאות רבות חייבות להתאים את עצמן למתרחש היום בשוק. בתי ספר שלא מכינים את הסטודנטים שלהם למה שקורה במדיה הדיגיטלית יפיקו עבורם שלל בעיות לאחר סיום הלימודים. תקשורת חזותית היא נושא עצום שהשתנה באופן דרמטי בחמש השנים הקודמות. המעצבים הגרפיים של היום חייבים לספק שירותי שיווק ופרסום לעולם ההיי-טק, תוך שהם מעודכנים בכל מה שקשור לתחום הדפוס. אין ספק שהעיצוב הגרפי התפתח לתעשייה רב תחומית, ומעצבים גרפיים כבר לא פועלים רק בתחום המיתוג. החיבור מתווסף בשיעורים נפלאים על תחום העיצוב הגרפי שיצרו גדולי מדריכי בית הספר. ההרצאות מועברות בעברית, וניתן לראות את כל המושגים הכלליים תוך שימוש בכלי Adobe.

האם תוכנות אדובי הן אלו שיכולות לגרום למעצב גרפי להתחיל בשוק?

יישומים ומיומנויות של אדובי לא יאפשרו למעצב גרפי לשלוט בתעשייה בעצמו. מעצבים גרפיים חייבים לשלוט בשפת העיצוב המלאה, כולל הרעיון והשימוש במבואות לעיצוב גרפי, בנוסף לתוכנית. התלמידים לומדים כיצד לתפוס את המושג או המסר שהם רוצים להעביר מכל סיבה שהיא במהלך מפגש הלימודים. תקשורת חזותית מקיפה את תכנית הלימודים המלאה של מעצבים גרפיים, כמו גם למידה על עולם המדיה האינטרנטית, כגון בניית אתרים, הפקת אפליקציות, בניית חנויות מקוונות ועיצוב חווית משתמש. התלמידים לומדים לבצע סימולציות וסימולציות במהלך השכלתם על מנת לבנות תיק עבודות שיגלה מי הם באמת. בתחום העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת, אין מקום לתעודות, מה שמרמז על כניסת תעודות לדלתות. לתעודה בעיצוב גרפי יש ערך שוק מועט, וללקוחות ולמעסיקים לא אכפת אם יש לך תואר ראשון או שני; כל מה שהם רוצים לראות זה איך כרטיס הביקור הדיגיטלי והסימולציות שלך מופיעים.

תיק עבודות – מדוע חברות לא מתעניינות בתעודות שאתה מביא איתך לאחר סיום הלימודים?

תעודה זה יכול להגיד לך איפה למדת ומה למדת במהלך הקורס שאתה בוחר. עם זאת, תעודה לא מציינת איך אתה חושב בצורה אופנתית או אם פעלת על פי כל העקרונות של מבואות עיצוב גרפי. אנחנו יכולים לומר לך שתעודה שימושית להוכחה שלמדת היטב ושאתה אחראי על פיתוח סגנונות עבודה, אבל תיק העבודות הוא הדבר היחיד שיסביר איך בנית את הגרפיקה באמצעות הצבע הנכון, שהוא פסיכולוגיית הצבע. , או אם השתמשת בעקרונות עיצוב תוך שמירה על קומפוזיציות ומשקולות איזון בעיצוב נכונות. משקל היסודות בתיק מצביע על כך שארגון רכיבים בצורה כזו או אחרת נותן משקל רב. בדקו כיצד הגופנים שבחרת מדברים על העברת מוסר, וכן האם הפריטים שכללתם במודעה או באפליקציה אכן מבצעים את העבודה. תיק העבודות של המעצב הגרפי מדגים מי הוא ואיך הוא חושב. במהלך ראיון עבודה, תישאל מה הסגנון שיצרת ואיזו תוכנת אדובי השתמשת. כדי לעבוד רק בתחום העיצוב הגרפי בימינו, עליך להכיר את Photoshop Illustrator ו-Indesign.

תקשורת חזותית וכן תיק עבודות

תקשורת חזותית ותיק עבודות הוא נושא שבו יש להציג אינספור היבטים מעיצוב גרפי מגוון. אתרים ואפליקציות אינן הצורות היחידות של תקשורת חזותית. תקשורת חזותית היא תהליך של ביטוי מסרים לעולם בשיטה מדהימה, כמו התחלה בעיצוב רהיטים או עיצוב מוצר שנעשה על ידי מעצבים גרפיים תוך בניית חווית משתמש באפליקציה. סטודנטים בקורסי תקשורת חזותית לומדים לעבוד על אלמנטור, וורדפרס, להעביר כראוי חווית משתמש ולעבוד על תוכנת  2023 Adobe XD. לא ניתן לצפות בתיקים של בוגרי תקשורת חזותית בדוא”ל או בקובץ PDF. בנוסף, על התלמידים ליצור אתר אינטרנט שבו הם עשויים להציג את כל האפליקציות והמוצרים שהם יצרו. בוגרי עיצוב גרפי צריכים גם לבחור בפלטפורמות מקוונות כדבר היחיד שהם מציגים לציבור. ככל שתציגו את עבודתכם מקצועית יותר, כך תבינו כבר בשלב הראשוני שאתם באמת קולטים מהו תחום העיצוב הגרפי.

עבודה בעיצוב גרפי:

בוגרי התוכנית לתקשורת חזותית ועיצוב גרפי עשויים לעבוד במגוון עסקים, כגון הפקת פרסומים מקוונים או פיתוח אפליקציות שונות. תחומי העיצוב הגרפי מבוקשים מאוד מאחר שתעשיית הדפוס עדיין חיה וקיימת. אנו יכולים לראות שהם לא הפסיקו לייצר חוברות או ספרים, ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שמלמדים את כל שפת העיצוב במגזר זה, בעוד שעולם ההייטק שלא היה קיים לפני עשרים ושלושים שנה מעסיק לעתים קרובות מעצבים גרפיים . בוגרי תוכנית זו יכולים כעת לבחור היכן הם רוצים לעבוד. ובכל זאת, לא כולם בישראל לומדים עיצוב גרפי ולכן ישנו מחסור גדול בכוח העבודה, וכתוצאה מכך הפיצויים די יקרים. בוגרי מסלול עיצוב גרפי חסרי הבנה בתקשורת חזותית עשויים להתחיל בשכר של 15,000 שקלים אם הם רוצים לעבוד בהייטק.

קבוצת הפייסבוק שלנו יכולה לעזור לך למצוא עבודה במהירות.

Solo בית ספר לעיצוב גרפי מציע אוסף פנטסטי של בוגרי עיצוב גרפי ומעצבים גרפיים שמחפשים עבודה בארגוני הייטק. ארגון זה מכיל כתשעה עשר אלף משרדי פרסום מקוונים ומפעלי היי-טק המוכנים שתתחיל לעבוד איתם כמעצב גרפי. הסיבה לכך שארגוני הייטק ומשרדי פרסום באינטרנט בחרו לעסוק בבוגרים חסרי ניסיון ברורה א. הם עודכנו כדי לשקף את ההתפתחויות הנוכחיות ב. הם חושבים בצורה קולחת ופתוחים לרעיונות חדשים ג. יכול לתפקד ולספק דפוסים שטרם הבחינו בהם.

אנו מזמינים אותך לצפות בכל הסרטונים בעמוד זה כדי ללמוד את כל מה שצריך לדעת על עיצוב גרפי. תוכל להעריך את זכאותך באמצעות סרטונים אלה. אם תרצו מידע נוסף, תוכלו לשוחח עם יועצי הלימודים על מסלולי הלימוד השונים הקיימים בבית הספר המקוון ולוודא עד אז את קבלת הפנים של בית הספר כדי שתהיה לכם חווית צפייה טובה.