לימודי גרפיקה ממוחשבת רב תחומי - לימודי גרפיקאים ומעצבים להייטק

העולם של המאה ה-21 הוא ללא ספק עולם שדורש בלי סוף מעצבים גרפיים להייטק – לימודי גרפיקה ממוחשבת רב תחומי – לימודי גרפיקאים ומעצבים להייטק

לכן כל אדם השואף ללכת קדימה עם הזמן ולא להישאר מנותק מרוח התקופה לא יכול להימנע מהצורך לקבל לימודי גרפיקה ממוחשבתאתם יכולים לבוא ולטעון שאין לעיסוק שלכם כל קשר לתחום לימודי גרפיקה ממוחשבתאך נוכל להוכיח את ההפךכיוםכל דבר שנעשה בעולם האמתי“, לכאורהמשתקף גם בעולם הווירטואלי“. הוספנו מירכאות אלה משום שכיום שני העולמות האלה התאחדו לאחדהבנה זו מובילה ישירות להכרחיות של לימודי גרפיקה ממוחשבתהדבר האמתי שבו אתם עוסקים יכול להצליח הרבה יותר אם יהיה לו שיקוף מוצלח במרחב האינטרנטיוקרוב לוודאי שדווקא במרחב זה תמצאו הרבה יותר עניין בתחום שבו אתם עוסקיםבין אם מדובר במכירת חריטות עץ בעבודת ידאו בסטארט אפ בתחילת דרכו.

לימודי גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת יעזרו לכם להגיע לתחומים חדשיםלפתח את חוש הטעם שלכםויביא את הכישורים הוויזואליים שלכם לרמה חדשה לגמריגם אם נראה לכם שאתם לא טיפוסים וויזואליים, ומעדיפים לבטא את עצמכם בדרכים אחרותלימודי גרפיקה ממוחשבת יפתחו בפניכם עולם חדש של צבעיםקווים ומרחבים שלא תיארתם את קיומםבתוך העולם הווירטואלי שחבוי מאחורי מסך המחשב גועשים חיים סוערים ובלתי מתפשריםלימודי גרפיקה ממוחשבת יעזרו לכם להתמצא בתחום זה ולהפיק ממנו את המיטב בשבילכם.

לימודי גרפיקאים ומעצבים להייטק

לימודי גרפיקה ממוחשבת כוללים מספר תחומיםמשום שהמושג עצמו של גרפיקה ממוחשבת כולל בתוכו שימושים רביםזה מתחיל מאיורים פשוטים ומגיע עד לסרטים שלמים שעשויים בעזרת פלאי הטכנולוגיה בלבד (על אווטאר שמעתם?) כל זה נעשהכמובןבעזרת מחשבולכן נגיש לכל אדם כיוםאך ללא לימודי גרפיקה ממוחשבת מסודרים אתם תישארו גששים באפלה (עם מחשב אמנםאך עדיין).

  • ולידע כלליאם כבר בסרטים עסקנוהסרט הראשון שנעשה כולו בעקבות לימודי גרפיקה ממוחשבת שעברו היוצרים שלו היה צעצוע של סיפור” ב-1995. איפה הגרפיקה הממוחשבת הייתה אזוהיכן היא היוםזה הזמן ללכת קדימה עם ההתקדמות ולקחת חלק בהיסטוריה החדשה של שיווק ואומנות כאחדלימודי גרפיקה ממוחשבת יעזרו לכם לפתוח את עולמכם לפלאים המתרחשים בדמיונכם ויאפשרו לכל העולם לראות את מה שאתם רואים בעיניי רוחכם.
  • השתכנעתםאז זה הזמן להכיר את סולו הקולג’ ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין. שם תוכלו לעבור לימודי גרפיקה ממוחשבת מול מסך המחשב שלכםשישמש אתכם בוזמנית גם כלי לימודיוגם נייר ציור חלקשעליו תוכלו להתאמן על הביטוי העצמי הייחודי שלכם.

קורס עיצוב ממשקים – ללמוד לעצב גרפיקה לתחום ההייטק

קשה לנו לדמיין את חיינו ללא האינטרנט. לילדים שלנו אין עולם אחר, והעובדה היא שגם אנחנו שכחנו איך זה היה קודם. קשה לדמיין שכדי לקבוע תור לרופא, היינו צריכים ללכת לשם פיזית ושיא ההתקדמות היה להרים טלפון לקביעת תור, שהאפשרות היחידה לרכוש כל מוצר היא לשוטט בין חנויות פיזיות, השוו מחירים, ולבסוף שלמו על המוצר ולקחו אותו, שהתקשורת עם חברים הייתה בשיאה גם בשיחת טלפון אבל בעיקר במפגש פנים אל פנים…

אפליקציות ואתרי אינטרנט

אפליקציות ואתרי אינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. הם אתנו בכל מקום, אנו סומכים עליהם ללא הרף, ולעתים קרובות הם קווי החיים שלנו. יש מיליוני אתרים ואפליקציות בעולם, ולכל דומיין יש הכי הרבה אפליקציות ואתרים. ישנם מספר היבטים שהופכים אתר או אפליקציה למועדפים. כן, יש אתרים ותכניות שנוותר במהירות ונמשיך מהם. אנחנו לא תמיד יכולים להסביר מדוע אתר או אפליקציה אינם שימושיים או מושכים אותנו, אז אנחנו פשוט עוזבים. לא תמיד נוכל להצביע על מה גרם לנו להרגיש אי נוחות באפליקציה מסוימת או להיפך, להרגיש שהגלישה זורמת לנו כולה, וכל אלה מכונים – חווית משתמש – בשפה המקצועית.

איך לתאר את חווית המשתמש?

חווית המשתמש היא איך אנשים מרגישים כשהם משתמשים באתר או אפליקציה מסוימים. האם הוא נכנס לאתר ומוצא חן בעיניו, אם הוא מעוצב כראוי ונעים למראה, האם מתאים לאוכלוסיית היעד שאליו הוא ממוקד והאם הממשק פשוט לשימוש? כל אחד מאתנו מכיר את התחושה של יציאה מהירה מאתר לאחר עיון בו. יכול להיות שמשהו בצבעים לא מסתדר לנו, שהכפתורים קטנטנים מדי, שהאתר לא רספונסיבי (לא נראה מספיק נוח בהתאם למכשיר שממנו גולשים), שהוא לא מסודר, או מכל סיבה אחרת. זוהי חווית המשתמש, והיא חייבת להיות חיובית.

עיצוב ממשק

נדרש עיצוב ממשקי אינטרנט. הם חייבים לגרום למשתמש להרגיש בנוח, לעודד את המשתמש להתחבר לאתר או לאפליקציה, ובסופו של דבר לייצר תוצאות. רק התכנון המומחה שלהם יעשה את העבודה, ורק התכנון הנכון יעשה את העבודה. ממשק הוא המתווך בין הפעולה למשתמש; הוא קובע אם הפעולה תצליח או נכשלת. עיצוב ממשקים הוא משימה מקצועית שחשובה להם מאוד, וממשקים אלו נוצרים באותו אופן כמו כל אלמנט גרפי אחר תוך שימוש באחת מיישומי הגרפיקה של אדובי – פוטושופ או אילוסטריטור.

פוטושופ

אין הרבה אנשים שאתה לא מכיר. פוטושופ היא תוכנת עריכת תמונות שהיא הנפוצה ביותר בעולם. פוטושופ היא תוכנה שאנשים רבים משתמשים בה מסיבות שונות, חובבניות ומקצועיות. אפשר לראות את זה מנוצל על ידי צלמים, אלה שבונים אלבומים לצלמים או לאנשים פרטיים, סטודיו לעיצוב, מערכות עיתונים וכדומה… פוטושופ היא תוכנה שנמצאת ברמות רבות מעל האחרות. אפילו עכשיו, עם כל כך הרבה יישומים גרפיים זמינים, זה עולה על כולם. פוטושופ היא תוכנה שמתפתחת עם הזמן, כלי עם כל כך הרבה אפשרויות שכל מה שאתה צריך לעשות הוא להשתמש בהן.

קצת רקע על אילסטריטור

עיצוב גרפי מקושר עם –  illstrator היא תוכנה פנטסטית שיכולה להשיג כל כך הרבה בתחומי העיצוב וההדפסה. זוהי אפליקציה ליצירת כרטיסי ביקור, לוגואים, מודלים תלת מימדיים וכמובן פרסומות. תוכנה זו מיוחדת בכך שהיא תוכנה וקטורית, מה שאומר שהיא לא מנצלת פיקסלים ולכן מאפשרת להרחיב כל הדפס שתיצור איתה לכל גודל שתבחר. בכל הנוגע לעיצוב ממשקי אינטרנט, אילוסטריטור היא התוכנה המועדפת. הוא כולל כל כך הרבה יכולות והיא כל כך קלה לשימוש שאין תוכנית גרפיקה שיכולה להחליף אותו בשלב זה. זו תוכנת חובה לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב גרפי.

עובד כשכיר – חברות העוסקות בפיתוח אפליקציות

תהיה לך הרבה עבודה בשוק ההייטק אם תלמד עיצוב גרפי. ישנן חברות מקוונות שמעסיקות מעצבים גרפיים, כמה ארגוני מחשבים שדורשים אנשים כאלה, חברות לפיתוח אפליקציות ועוד שפע של עיסוקים אחרים שרק מחפשים מעצבי גרפים. ישנם סטודיו לעיצוב ובתי דפוס, וכן מערכות עיתונים וחברות הוצאה לאור. עבודה כשכירה בעיצוב ממשקים בפרט, ובעיצוב גרפי בכלל, זו עבודה משתלמת ובעלת יתרון משמעותי מבחינת שכר – יש כל כך הרבה ביקוש, וזה רק הולך ומתרחב, אז משכורת בהייטק היא רק תלך ותגדל לרוב. אין ספק שככל שהזמן יעבור, השכר יעלה הרבה יותר ובאופן משמעותי יותר.

עבודה כפרילנסר – המקצועות שצריכים רק מחשב וחיבור לאינטרנט

התקופה העכשווית הביאה איתה שלל שינויים, בעיקר בגלל האינטרנט ויתרונותיו. אחד היתרונות הללו שיש להכיר בהם הוא היכולת לעבוד בעיסוקים שונים מכל מקום. אחת העבודות הללו היא עיצוב גרפי, שצריך רק מחשב, חיבור לאינטרנט וכמובן תוכנות גרפיות. אם אתה עובד מהבית כפרילנסר, אתה יכול לבחור כמה עבודה אתה רוצה לקחת על עצמך וכמה אתה רוצה לעבוד. תארו לעצמכם שאתם מתעוררים בבוקר, מסדרים את הילדים למוסדות חינוך, חוזרים הביתה ומטפלים בכמה עניינים דחופים, ואז יורדים לבית הקפה הסמוך לעבוד ממנו. אתה הולך לעבודה לכמה שעות ואז חוזר הביתה לאסוף את הילדים. אתה מחליט לחזור לעבודה רק בערבים, בכל פעם שנוח לך ואחרי הבלבול של הערב. זה לא דרך חיים אחרת? כמו במקרה של מקצועות, כל מה שנדרש הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. כך עובד עיצוב גרפי, וכדאי לך לנסות.

במכללה לעיצוב גרפי לומדים אונליין מהבית, אתה עשוי ללמוד עיצוב גרפי גם בשעות הבוקר מוקדמות – ערב או בימי שישי.

הגעתם לאתר הנכון אם אתם רוצים ללמוד פוטושופ וכלים נוספים ולהיות מומחים בעיצוב ממשקים ובעיצוב בכלל. מכללת סולו היא המכללה המובילה בתחום, השואפת להיות המשובחת ביותר. במכללת סולו תלמדו אחד על אחד באינטרנט, כלומר תלמדו באמצעות תוכנות מיוחדות דרך האינטרנט כמו זום. תכנית זו מאפשרת לשתף את המסכים של שני המחשבים כמו זום, ותאפשר לכולם לצפות זה בזה. ישנם מספר יתרונות של לימוד מקוון אחד על אחד עם מדריך. בראש ובראשונה, לא צריך לצאת מהבית, וזה הרבה יותר נוח. מעבר לכך, אינך נדרש לוותר על שעות עבודה או כל דבר אחר. שלישית, זה פחות יקר מכיוון שכל יציאה מהבית כרוכה במספר עלויות, ורביעית, מדובר בלמידה יעילה יותר. שיטה זו נלמדת בבית הספר מעל 15 שנה דרך לימוד אונליין

מכללת סולו שוכרת באופן בלעדי את המדריכים הגדולים ביותר, אלו שלא קיבלו דבר מלבד הערות טובות ומחמאות מתלמידיהם. לא בכדי מאות סטודנטים מרוצים מציעים מדי שנה לבוגרי מכללה עבודות בהייטק.