לימודי מחשבים לחרדים

אם חיפשתם לימודים לחרדים ולמגזר הדתי אכן הגעתם למקום הנכון, כיום כבר לא תצטרכו לצאת מהבית ותוכלו ללמוד את כל מקצועות ההייטק ישירות מהבית שלכם דרך לימודים אונליין כן לימודים מהבית בהוראה פרטית אחד  על אחד עם המורים הפרטיים שלכם אם זה גבר אז יהיה לו מורה פרטי ואם זה אישה היא תקבל מורה פרטית אונליין להדרכה תוכלו להתרשם איך בעצם לומדים דרך האינטרנט אחד על אחד בהמשך. כיום תחום המחשבים דופק לכל אחד ואחד בדלת והמקצועות שאיתו אפשר להתפרנס מאפשר לכל אחד גם לעבוד מהבית בתחומים שונים. מקצועות אשר אפשר לעבוד בהם מהבית יכולים להיות בתחומים כגון:1.עיצוב ועריכת ספרים וחוברות
2.עיצוב מודעות פרסומיות ושיווקיות למגזק החרדי – דתי
3.עיצוב ספרי תנ”ך
4.הזמנות לאירועים ועוד מגוון נושאים נוספים
לימודי מחשבים לחרדים

עיצוב וגרפיקה שמעתם ועל העבודה מהבית

כדי להיות מעצבת גרפית או גרפיקאי עליכם ללמוד קודם כל את כל התוכנות הגרפיות בשוק כדי להתחיל לעצב, לימודי העיצוב לא כוללים את לימודי התוכנות בלבד אלה לימודים של חוקי העיצוב שאיתם תוכלו לעצב ולהסביר ללקוחות שלכם כיצד תוכלו לקדם ולשווק באמצעות מודעות שונות את העסקים שלהם, חלק מהלימודים כוללים הדרכות מעשיות בתוכנות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור והאינדיזיין כל תוכנה גרפית יש לה תפקיד אחר בשוק והיא תאפשר לכם לעצב מודעות או לוגואים לחברות שונות, הלימודים האישיים למגזר החרדי דתי מכוון ספציפית למגזר והקהילה, לא תלמדו בצורה מעורבבת של גברים נשים ותלמדו אך ורק בצורה אישית ופרטית מהבית, כיום העולם לא יכול לשרוד ללא מעצבים גרפיים והם אלה שיעבירו כל מסר ומסר לעולם. אם תסתכלו סביבכם תוכלו לראות אין ספור פרסומות או ספרים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים. הלימודים כוללים שיעורי בית ומטלות ועליכם למצוא זמן להכין את כל שיעורי הבית, מי שאין לו זמן להכין שיעורי בית ולהתאמן לא כדאי לא לקחת את הקורס הזה, מה שקובע היום אם תקבלו עבודות מלקוחות זה אך ורק תיק העבודות שלכם על זה נרחיב בהמשך.

לימודי תעודה במחשבים למגזר החרדי – דתי

1

הלימודים במכללה בצורת אונליין מאפשרים לכם לקבל תעודה מקצועית על כל סגנון שתבחרו אם זה אך ורק קורס פוטושופ או מסלולי לימודים של מעצבים גרפיים, התעודה חשובה מאוד אך לא פחות חשוב תיק העבודות שתבצעו. לקוחות ומעסיקים פחות יתעניינו איפה למדתם ומה שירצו לראות זה אך ורק את סגנון העבודות שביצעתם אם זה מודעות מכירתיות או פרסומים שונים שביצעתם לאתרי אינטרנט למגזר החרדי דתי, בלימודים מחשבים לקהילה הדתית עולם העיצוב קצת שונה ולכן יש להקפיד על תיק עבודות איכותי ומקצועי. תיק העבודות הוא הפנים שלכם ומראה עד כמה מקצועיים אתם ואיך אתם יכולים לבטא רעיונות בעיצוב של לקוחות במחשב. במסגרת הלימודים כבר הוזכר קודם שעליכם לבצע אין ספור מטלות ושיעורי בית כדי לבצע את תיק דיגיטלי בו ימצאו כל העבודות שלכם.

מה הכי חשוב בשוק ואיך להתחיל להתברג בשוק

בעולם שבוחרים בו רבים לעבוד מהבית כפרילנסרים ובכלל מקצוע במחשבים כמו עיצוב גרפי הוא אך ורק דרך המחשב כבר הוזכר קודם שתיק העבודות שלכם במחשבים הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם זה, בתחום זה כדי להתחיל למצוא מקומות עבודה תצטרכו לפרסם את עצמכם בפני הקהילה הדתית ומשם כבר כמו שאומרים פרנסה משמיים פה ואוזן זה מאוד חזק בתחום הזה ובמיוחד בקהילה הדתית, לקוח אחד מרוצה מהעבודות שאתם עשיתם כבר יביא אחריו מספר לקוחות נוספים כדי שיעבדו איתכם, אין ספק שבתחילה תצטרכו לעבוד עם מחירים זולים וברגע שתתפסו שם חזק בקהילה תוכלו להעלות את המחירים, יש כאלה שבוחרים לבצע מספר עבודות בעיצוב ובמחשבים בחינם כדי שיכירו אותם שזה גם תהליך שיווק מקובל כדי שיתנו לכם המלצות בעתיד אצל לקוחות אחרים.

אוקי הבנתי איך אני לומד מחשבים מהבית איך בעצם כל זה עובד?

הכנו לכם במיוחד סרטון הדגמה מפורט איך בעצם מורה יכול להתחבר למחשב של הסטודנט יוכל לשוחח איתו באמצעות מיקרופון ואוזניות דרך חיבור אינטרנטי המורה יוכל לגעת לכם בעכבר על ידי שליטה מרחוק ולהנחות אתכם צעד אחרי צעד איך להבין את התוכנות הגרפיות בלימודי תקשורת חזותית או עיצוב גרפי, מאוד פשוט תוכלו להתרשם משיעור ניסיון חינם על ידי המכללה וכבר היום להתחיל ללמוד את התוכנות המקצועיות וחוקי העיצוב גרפי, כבר לא צריך לנסוע שעות כדי ללמוד במקום או במכללה מקצועית לעיצוב גרפי המכללה פשוט מגיעה אליכם וחוסכת לכם את כל הטירחה והמאמץ כדי לקבל השכלה ולימודים למגזר החרדי – דתי להסבר מפורט איך לומדים חרדים ודתיים מהבית…
2019-08-05T00:56:11+03:00