לימודי עיצוב אתרים כוללים קודם כל מבוא לתחום האינטרנט והמבנה של אתרי האינטרנט

//לימודי עיצוב אתרים כוללים קודם כל מבוא לתחום האינטרנט והמבנה של אתרי האינטרנט

לימודי עיצוב אתרים כוללים קודם כל מבוא

לימודים הכוללים תחומים רבים הרלוונטיים לבוני האתרים. לימודי עיצוב אתרים כוללים קודם כל מבוא לתחום האינטרנט והמבנה של אתרי האינטרנט, תהליך של בניית אתר אינטרנט הינו בעצם תהליך של המשגה, תכנון, ועיצוב דפי אינטרנט המיועדים לעלות בדפדפנים מסוגים שונים, וכתובים בשפות שונות. לימודי עיצוב אתרי אינטרנט כוללים שפות תכנות שונות המשמשות לצורך כתיבת דפי אינטרנט, כמו html, xhtml, xml, java, php ועוד.  אתרי אינטרנט כוללים גם הסבר על התוכנות והפלאגאינים השונים המותקנים על גבי הדפדפן על מנת לתמוך בתצוגות מסוגים מתקדמים יותר- כמו active x, פלאש, יישמוי java ועוד.

לימודי עיצוב אתרים כוללים קודם כל מבוא לתחום האינטרנט והמבנה של אתרי האינטרנט

  • ישנם אספקטים רבים הנכללים בהליך בניית ועיצוב אתרי האינטרנט, ונלמדים בלימודי עיצוב אתרי אינטרנט וכוללים:
  • התאמת תוכן רלוונטי לאתר- על האתר להכיל תוכן רלוונטי למטרתו ולקהל היעד הצפוי להגיע אליו.
  • ממשק למשתמש- תחום חשוב מאוד, על מנת ליצור אתר אטרקטיבי על הממשק להיות אינטואטיבי למשתמש, מושך, חדשני וברור.
  • המראה-על האתר להראות אחיד, הן מבחינת הרקעים והעיצוב והן מבחינת הפונטים השונים, על מנת ליצור תחושה של אתר מקצועי וברור.
  • שיווק-על מנת שקהל היעד הרלוונטי יגיע לאתר, האתר צריך להופיע במנועי החיפוש כמו גוגל, ועל בונה האתר לדעת לכתוב טקסטים המתאימים לאלגורתמי החיפוש הנפוצים.

ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט כוללים גם הסבר על החלוקה של אתרי האינטרנט השונים- ישנה חלוקה מקובלת לאתרי אינטרנט סטטיים ודינמיים- עמודים סטטים הינם עמודים שלא משנים את תוכנם או תצוגתם בהתאם למשתמש, ואתרים דינמיים הינם אתרים “חכמים” היודעים להתאים את עצמם לגולש, מבחינת התוכן והעיצוב.

עיצוב אתרי אינטרנט כוללים בתוכם תחומים כמו מערכות מידע, טכנולוגיות מידע, עיצוב גרפי ועוד. ניתן ללמוד לימודי עיצוב אתרי אינטרנט במסגרת של לימודי תואר בהנדסת תוכנה או במדעי המחשב, או במסגרת של קורס פרטני במכללות שונות. בוגרים יכולים להשתלב בעבודה בתחום, תחת חברות לעיצוב ותחזוקת אתרים, או בתור עצמאים בתחום בניית האתרים. זה לא משנה היכן אתם גרפים תוכלו ללמוד עיצוב אתרים בירושלים , בתל אביב , בחיפה , אשקלון , ראשון לציון או חולון גם מהבית לימודים אונלין

2019-08-05T00:07:56+03:00