לימודי עיצוב גרפי אוניברסיטה או מכללה לעיצוב מה כדאי

לא יודעים מה לבחור לימודי עיצוב גרפי באוניברסיטה או מכללה לגרפיקה ועיצוב? אנחנו במאמר זה ניתן לכם טיפים חשובים מה הכי כדאי לכם לבחור ואתם כבר תעשו את השיקולים שלכם, היום בעולם של תעודות ותארים שגם ככה לא תמיד פותחים דלתות ורק שואבים כסף כדאי לקרוא ולברר כמה שיותר לפני ששופכים כסף ללימודים והכי חשוב זמן! ללמוד שלוש או ארבע שנים ללימודי תואר בעיצוב גרפי לעומת לימודי קורסים שהם קצרים יותר ולפעמים מספקים את אותה התוצאה כדאי שתקראו את מה שכתוב פה.

לימודי עיצוב גרפי אוניברסיטה או מכללה לעיצוב מה כדאי

מסגרות הלימודים בעיצוב ותקשורת חזותית

מסגרות הלימודים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית יספקו בסופו של דבר את אותו הדבר, בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל חוקי העיצוב גרפי, כיצד לקשר בין צבעים ומה הכי נכון לעסק שאתם מעצבים שיהיה מוצג בפני הקהילה שאתם מעצבים אליה. כיום בגלל המחסור בכוח אדם מקצועי בתחום מרבית הבוגרים בלימודי קורסים משתלבים במהירות בעסקים ובחברות אפילו ללא ניסיון בעיצוב גרפי. על המחסור בכוח אדם מקצועי תוכלו לקרוא בהמשך במאמר זה וכמובן לראות הוכחות לכך גם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק לדוגמה. אז אם ניקח בוגר בקורס לעיצוב גרפי שמסיים לימודים לאחר עשרה חודשי לימוד לעומת אחד שסיים לימודים לאחר 4 שנים, עניין הוותק מאוד חשוב בתחום הזה, בוגר קורס משתלב ותופס את הוותק בתחום, מאחורי רפרטואר שלם של לקוחות שהוא עיצב עבורם, לאחר יצירת הרזומה יוכל המעצב הגרפי לפתוח עסק פרטי או סטודיו לעיצוב גרפי ולהתחיל לאגור לשם לקוחות, וכמובן שאם בחרתם באוניברסיטה שתתן לכם את אותם הכלים באותה תקופה אתם לומדים, המחסור בכוח אדם  בתחום הייטק יוצר השתלבות מהירה לבוגרים ללא ניסיון בתחום הזה, השוק רותח היום בחיפוש של כוח אדם איכותי, אמנם בעוד 4 שנים שתסיימו את התואר שלכם אתם תתחילו מאפס. תוכלו לראות את מסלול לימודי עיצוב גרפי ולקבל פרטים נוספים הכוללים סרטוני הדגמה.

 

מה חשוב היום בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

יש מקומות ועסקים שאמנם צריכים בעלי תואר אבל לא במקצועות כמו עיצוב גרפי, נגלה לכם סוד כמוס, יש אנשים שהשתלבו בתחום הזה גם ללא לימודים במקומות מסודרים והצליחו ממש יפה בתחום הזה. אנשים ללא לימודים שפתחו משרדי פרסום אינטרנטיים ומשווקים את הלקוחות שלהם בצורה מקצועית בכל מיני אפיקי פרסום, אז אחרי שקראתם שוב תחשבו טוב אם אתם רוצים לבזבז את הזמן שלכם בלימודי תואר או בלימודים במכללות לעיצוב גרפי. כיום בתחום העיצוב גרפי ותקשורת חזותית תעודות פחות פותחות דלתות, מה שיהיה הכרטיס כניסה שלכם לעולם הזה יהיה אך ורק תיק עבודות עם דוגמאות של עיצובים גרפיים שאתם עשיתם בתקופת הלימודים או לבד, בעת ראיון עבודה בעיצוב גרפי המעסיקים או הלקוחות שתעבדו איתם יראו מה אתם יכולים לעשות, כיצד אתם מעבירים מסרים גרפיים בצורה קולעת ומושכת, כיצד אתם יכולים לקחת רעיון או מוצר ולגרום לו להיות משווק בצורה הכי טובה שיכולה להיות, בגלל שכיום נוצרו אפיקי פרסום חינמיים בעלי העסקים ישתמשו בכל הכלים הם יכולים כדי להגביר את התנועה לעסק שלהם, במידה ויש לבעל עסק אתר אינטרנט הוא בהחלט ירצה מודעות שיווקיות שיהיו בפייסבוק כדי להגביר את תנועת הגולשים לאתר שלו. תוכלו לראות את מסלול לימודי תקשורת חזותית ולקבל פרטים נוספים הכוללים סרטוני הדגמה.

המחסור בכוח אדם מקצועי והשכר בתחום  תקשורת חזותית עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

כמו שהבטחנו, נדבר קצת על העבודה בתחום הזה, למה בעצם גרפיקאים ומעצבים ללא ניסיון מבוקשים מאוד בשוק העבודה? השינויים הטכנולוגים בתחום יצרו מהפך אדיר ומעבר של עשרות אלפי מעצבי גרפיקה בארץ מעולם הדפוס לעולם הייטק, בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט ותחזוק שוטף, עיצוב והכנת אפליקציות ועוד מלא תחומים נוספים שלא היו קיימים בעבר, האינטרנט הפך ויצר עשרות אלפי משרות למעצבים גרפיים שעובדים אונליין, תוכלו לראות בקבוצה שלנו מעל 12000 מעסיקים נכון ליום כתיבת מאמר זה שמתחננים לכוח אדם מקצועי שיעצב עבורם עיצובים או הצעות לעבודה בעיצוב גרפי. מדינת ישראל היא מעצמה אחת של הייטק ומעצבים גרפיים השתלבו יפה מאוד בחברות לפיתוח מוצרים טכנולוגיים, השכר בתחום מתחיל למעצבים גרפיים ללא ניסיון בכלל ועם תיק עבודות בעיצוב גרפי החל מ8000 ש”ח נטו.

ללמוד את התחום תקשורת חזותית עיצוב וגרפיקה ממוחשבת הזה בצורה עצמאית מהבית עם מורים פרטיים איך זה עובד?

תוכלו ללמוד את התחום הזה בשיטת לימודים אונליין עם מורים פרטיים המחוברים אליכם ישירות למחשב, המורים דרך תוכנת חיבור יוכלו להנחות אתכם איך לעבוד על התוכנות העיצוב גרפי תוך יישום החוקים של עיצוב גרפי, החל מטיפוגרפיקה וקומפוזיציה גרפית, בנייה של תדמית לעסקים ועוד אין ספור נושאים, הלימודים יהיו לימודי תעודה, ולכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק העבודות שלכם, כמו שאמרנו קודם תיק העבודות יהיה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בעולם זה ולא תעודות ותארים, אחרי שקראתם את המאמר הזה תחשבו פעם שנייה ותעשו את מה שהכי טוב בשבילכם, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בעיצוב גרפי, תכינו רשימת שאלות על מסלול הלימודים ותקבלו את כל התשובות שאולי מאמר זה לא ענה לכם, בהצלחה!

2019-08-04T22:49:34+03:00