לימודי עיצוב גרפי בבאר שבע

לימודי עיצוב גרפי באר שבע – לימודים מעצבים גרפיים וגרפיקאים לעבודה בהייטק

תוכן עניינים הצג

איך לעבוד כמעצב גרפי בבאר שבע ישירות מהבית שלך ולעצב גרפיקה פרסומית למדיות החברתיות לעסקים לכל מדינת ישראל? כיום מעצבים גרפיים עובדים מהבית ומעצבים לחברות הייטק וחברות פרסום בלי סוף, רוצה לדעת איך מתחילים? שואלים חברים? נכנסים לאינטרנט ובודקים איזה מקצוע הכי מומלץ ללמוד? למה שלא פשוט תלמדו את מה שהכי מעניין אתכם? לימודי עיצוב גרפי באר שבע מהווים את אחד המקצועות המרתקים והמושכים ביותר הן בישראל והן בעולם.

לימודים מקצועיים לתעודה מעצבים גרפיים לעבודה בהייטק – נחשבים ללימודים מעניינים ונוחים מהבית.

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו נוחות נהדרת כשכיום ניתן לשבת באינטרנט בבית וללמוד עם מורה באופן פרטי אונליין וכל זה דרך תוכנת זום. הסטודנט נהנה משקט ומרווח בסביבתו הטבעית ובנוסף לכך מתשומת לב אישית מהמרצה שמעביר את השיעור בשקט ועל ידי טכנולוגית נהדרת.

תוכנית לימודים לתעודה מעצבים גרפיים

קורס עיצוב גרפי רב תחומי מתמקד ב3 התוכנות המרכזיות ללימודי גרפיקה: פוטושופ- שמאפשרת למשתמשים להתמקד על אפקטים ועיבוד תמונות. “אילוסטרייטור” אשר מתמקדת בעריכות גרפיות, יצירת לוגאיים, איור גראפי וכדומה. והתוכנה “אינדיזין” שמתמחה בעריכתם של ספרים, הכנת קטלוגים, חוברות וכדומה. לימודי עיצוב גרפי בבאר שבע הינם לימודים מעניינים אשר מאפשרים ללומד נוחות מקסימאלית כאשר לימודי עיצוב גרפי באר שבע יכולים להתקיים כלימודי בוקר, לימודי ערב, לימודי צהריים ואפילו לימודי ערב מאוחרים.

טיפוגרפיה והכרת צבעים, ללמוד את חוקי תורת העיצוב ולהשליך על תוכנות גרפיקה אדובי

אחד מהנושאים החשובים ביותר בלימודים עיצוב גרפי למקצוע הוא נושא הטיפוגרפיה. טיפוגרפיה היא תורת האות בתהליך פיתוח טכניקות כשעובדים בגרפיקה ממוחשבות ויש לבחור את גודל הפונט הנכון אשר פעמים רבות זהו הסוד להצלחה. אחד מהנושאים החשובים והמעניינים ביותר בלימודי העיצוב הגרפי הוא הכרתם של יסודות הצבע אשר נלמדים בתוכנות שהזכרנו קודם. בלימודים אלו ילמדו הסטודנטים כיצד בונים אלמנטים גרפים ויצירת גרפיקות שונות על פי תיאורית הצבעים.

לימוד של יצירת אלמנטים אשלייתיים עם אדובי

לימודי קורס מעצבים גרפיים בבאר שבע כוללים לימוד של יצירת אלמנטים אשלייתיים אשר ניתן לראותם בעיקר במודעות, בלוגו וכדומה. קורסים לגרפיקאים באר שבע מעניקים ללומד אפשרות להכיר לעולם חדש ומעניין ולהגיע לאיזון גרפי, מה שמאפשר לגרפיקאי המתחיל תרגול נהדר ביצירת אלמנטים אשלייתיים ובמציאת הקשר שבניהם. מרגישים צורך ללמוד מקצוע מרתק ומרענן? רוצים להיכנס אל תחום שתיהנו להתעסק בו? הגיע הזמן שתכירו את לימודי העיצוב הגרפי. לימודים בעיצוב גרפי יאפשרו לכם ליהנות ולהתפתח בטכנולוגיה העכשווית אותה אנו רואים בכל מקום פרסומות בפייסבוק, רשתות חברתיות כמו אינסטגרם, חוברות, לוגואים, ספרים ועוד רבים נוספים.

עובד כמעצב גרפי – האם יש ביקוש למעצבים גרפיים בתעשייה?

איך לעבוד כמעצב גרפי בבאר שבע ישירות מהבית שלך ולעצב גרפיקה לכל מדינת ישראל? כל החידושים על הקשר בין מעצבים גרפיים לעולם ההייטק! האם יש עבודה כמעצבת גרפית לאחר סיום הסבה מקצועית לתעודה בקורס עיצוב גרפי לקראת 2023? מה יותר כדאי ללמוד היום בשוק? האם יש ביקוש למעצבים גרפיים? כל השאלות עולות לך ואתה רוצה לראות אם בכלל כדאי לך ללמוד את התחום הזה? היום, לפני שעושים הסבה מקצועית או בוחרים מקצוע חדש, מומלץ לבדוק אם בכלל צריך את הנושא הזה בשוק לפני שמוציאים עשרות אלפי שקלים על לימודים ושלא לדבר על זמן השקעה.

היום השוק מוצף במכללות ללימוד תארים ואי אפשר לעשות עם זה כלום, אחרי הלימודים מומלץ לבדוק מה כדאי ללמוד כדי להיות מותאם לענף בארץ ובעולם, אין ספק שככל שהטכנולוגיה מתקדמת, מקצועות הביקוש משתנות לנישות שונות ומתקדם בכל יום ולא בכל עשור, אם בעבר קצב ההתקדמות של התעשייה היה איטי, היום עם התקדמות הטכנולוגיה ופריצת הדרך, גם המקצועות משתנים. עדכנו את העמוד בסרטונים מיוחדים על עולם האפליקציות לשנת 2022 והביקוש האדיר למעצבי מותגים בעבודות המשתלבות עם מתכנתים.

האם יש ביקוש למעצבים גרפיים בתעשייה?

הביקוש בתחום העיצוב הגרפי הוא עצום, הסיבה לכך שאם בעבר בוגרי המסלול ללימודי עיצוב גרפי עבדו אך ורק בחברות הוצאה לאור ומשרדי פרסום כיום המצב שונה מאוד והסיבות לכך הן הטכנולוגיה שהתפתחה מְאוֹד מְאוֹד. חברות הייטק מכשירות ומעסיקות מעצבים גרפיים למתן פתרונות גרפיים לעיצוב ובניית אתרים וכמובן אפליקציות שנעשו בשימוש יומיומי על ידי רוב האנשים. כולנו יודעים שבעולם ההייטק השכר גבוה מאוד, ולכן מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בחברות הייטק ישירות לאחר סיום הלימודים.

מעבר מאסיבי של מעצבים גרפיים לעולם ההייטק בכלל שכר גבוה בשנים 2022-2023

בעקבות המעבר המאסיבי של המעצבים הגרפיים לעולם ההייטק, נוצר משבר חמור בעולם הדפוס וחסר כוח אדם לעולם הפרסום וההוצאה לאור. השכר עלה בחמש השנים האחרונות באלפי שקלים עבור מעצבים גרפיים ללא ניסיון. רוב המעצבים הגרפיים מעדיפים לעבוד כפרילנסרים ולספק שירותי גרפיקה ועיצוב הן לעולם הדפוס והן לעולם ההייטק כדי לשלוט ולפגוש את הטרנדים החדשים בעולם העיצוב. אתה תראה את הביקוש האדיר על ידי אינספור קבוצות פייסבוק המפרסמות משרות וב-100 מודעות הדרושים מידי יום המובילות  בקבוצת הפייסבוק השייכת לאתר זה בקטגוריית המשרות בתפריט העליון. קבוצת הפייסבוק שלנו מונה קרוב ל19000 איש נכון ליום כתיבת עמוד זה. בקבוצה תמצאו את חברות ההייטק ומשרדי פרסום הכי גדולים בתעשייה הישראלית.

האם הביקוש עומד להיפסק? התשובה היא לא, במיוחד בשנת 2023 ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ואפשרויות הפרסום של עסקים גדולות יותר, גם הביקוש למעצבים גרפיים יגדל כל הזמן. היום עסקים ישרדו רק באונליין במיוחד לאחר הקורונה, הם צריכים עיצוב ומיתוג מקצועיים, אתר אינטרנט, אתר מותאם לאפליקציה ופרסום אינסופי ברשתות החברתיות. אופן הפרסום השתנה וחברות חייבות להיות נוכחות בכל המקומות כדי לאסוף לקוחות ולפזר את המידע על המוצרים השונים בכל מקום. עבור עבודות אלה, מעצבים גרפיים מספקים שירותים בצורת פרילנסר ועובדים במשרדי פרסום באינטרנט.

מעבר מסיבי של מעצבים גרפים לעולם ההייטק – לימודי מעצב גרפים

כדי להיות מעצבים גרפיים צריך ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בבתי ספר לעיצוב, תחום המותאם גם לעולם האינטרנט וגם לעולם הדפוס. במהלך הלימודים תלמדו כיצד עובדת השפה העיצובית ומהם הכללים הנכונים להצלחת קמפיינים פרסום ומיתוג מקצועיים לעסקים. במהלך הלימודים, תעבדו על תוכנות גרפיות  adobe 2023 תעצב אלמנטים ויזואליים עבור עסקים מפרסמים. התוכנה היא רק כלי והחשיבה הרחבה תהיה על ידי הבנה מעמיקה של שפת העיצוב והתאמה לחוקי העיצוב כיום. במהלך תקופת הלימודים, תהיו עסוקים בפורטפוליו של עבודות לבניית דוגמאות ופיתוח כישרון העיצוב שנלמד במהלך הקורס. בתום הלימודים תקבלו תעודת מקצוע, אך כיום תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום זה על התעודות בעיצוב תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות.

תוכנות הגרפיקה שנלמדות במסלול – הן רק כלים

תוכנות אדובי גרפיקה היא רק כלים שדרכם מעצבים גרפיים מבצעים מניפולציות על ידי אלמנטים ויזואליים לעיצוב מודעות, לוגו, אתרי אינטרנט ועוד. בפסקאות הבאות תוכלו לראות מפרטים טכניים לגבי מה שעושה כל תוכנה וכיצד היא משרתת את עולם העיצוב הגרפי ביצירת מניפולציות ויזואליות. מעצבים גרפיים לא עובדים רק בתוכנה אחת אלא משלבים את כולם לרוב כדי לייצר עיצוב גרפי. לכל תוכנה יש את תפקידה בעולם העיצוב ושילוב התוכנה מאפשר יצירת מיתוג או יצירת קמפיינים פרסומיים. במידה ואתם ממשיכים למסלולי תקשורת חזותית ובניית אתרים תצטרכו ללמוד וורדפרס כתוכנה המרכזית לבניית אתר תוך הכנסת תוסף האלמנטור לעיצוב נכון עם חווית משתמש, כחלק ממסלול לימודי בניית אתרים תצורכן ללמוד לעצב ולהכין אפליקציות, אי אפשר ללמוד תחום זה ללא הגעה עם ידע של בוגרי מסלול מעצבים גרפיים קודם.

לימודי Adobe Photoshop

תוכנת הפוטושופ אחראית לכל מה שקשור לתמונות. התוכנה מובלת במניפולציה של תמונות וכל תמונה שנכנסת לתוכנה ניתנת להסרה דרמטית ממנה ולשדר הודעות מכירה. לתוכנה כלים רבים לעיבוד גרפי של תמונות ועוד. תוכנת פוטושופ משתלבת נהדר עם תוכנות אדובי אחרות  ולפעמים אתה מתחיל לעשות עבודת פוטושופ ואז מעביר אותה לאחרת כדי להוסיף אלמנטים ויזואליים ובסופו של דבר לשים אותו לעימוד כדי ליצור קטלוג או חוברת. תוכנת הפוטושופ משודרגת כל הזמן על ידי Adobe. חברתה אדובי מציגה תכונות חדשות וקלות כדי להקל על עבודתם של מעצבים גרפיים בתוכנה. תוכנת הפוטושופ מאוד ידידותית למשתמש וכדי ללמוד אותה צריך ללמוד צעד אחר צעד את כל הכללים הגרפיים בתוכנה. ממשק התוכנה הוא באנגלית בצורה מאוד בסיסית ומאפשר לכל אחד עם ידע בסיסי באנגלית לשלוט ולעצב גרפיקה.

למתג בתוכנת  ILLUSTRATOR

תוכנת ILLUSTRATOR היא תוכנת מיתוג מרכזית מאוד בקריירה של מעצבים גרפיים. התוכנה מאפשרת לבצע מניפולציות גרפיות על ידי משיכת קווים וצורות בזוויות שונות. התוכנה מאפשרת למעצבים הגרפיים להכין לוגואים ואייקונים שונים עבור אפליקציות ואתרי אינטרנט. כדי ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור מומלץ להתחיל עם תוכנה קלה יותר כמו פוטושופ ורק לאחר שתפסת ניסיון לעבור לתוכנה זו. התוכנה תתן לך פתרונות גרפים למה שתוכנת פוטושופ לא יכולה לעשות. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת בתעשיית היי-טק עמרכזית מאוד בהכנת אפליקציות מכיוון ש-adobe בנתה תוכנה לייצור אפליקציות אקסדי XD שדומה מאוד  לזו ועובדת רק בצורה מאוד בסיסית. תוכנת ILLUSTRATOR היא תוכנת גרפיקה וקטורית המאפשרת ייצוא של כל גרפיקה לתוכנות באנימציות מונפשות.

עבודה עם תוכנת  אינדיזין אדובי

אותה אתה לומד בסוף לימודי עיצוב גרפי שלך. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב אבל כן עובדת עם כמויות רבות מאוד של טקסט לבניית קטלוג או ספר מעוצב. כל הגרפיקה שנמצאת בתוכנת זו תגיע מתוכנות פוטושופ ואילסטרטור. התוכנה מקבלת טקסט מתוכנות טקסט אחרות ומאפשרת לסדר אותו בעמודים רבים. תוכנת אינדיזיין שימושית מאוד בחברות הוצאה לאור שדרכן הן מייצרות ספרים באינטרנט ועוד. התוכנה מאוד ידידותית לעבודה בסגנון של עיצוב מחדש למשל נוכל להגדיר בעמוד אחד סגנון עיצוב ואז לתת פקודות שיעתיקו את העיצוב הזה לדפים אחרים. למרות שזו לא תוכנת עיצוב, Adobe הכניסה מספר רב של פקודות בסיסיות מאוד שמגיעות מאלוסטריטור ופוטושופ לעיצוב גרפיקה בצורה מאוד בסיסית.

לימודי המשך תקשורת חזותית בתחום ההייטק – ללמוד לפתח בעצמך עסק שמכניס כסף

מסלול עיצוב גרפי הוא המסלול הראשון אליו נחשפים מעצבים גרפיים. לאחר סיום הלימודים כדי להיכנס ולעבוד בחברות הייטק ובניית אתרים, על הסטודנטים ללמוד תכנות בשפה חדשה הנקראת אתרים וחווית משתמש. אתה לא יכול ללמוד תחום זה אם אין לך את השפה ורקע בעיצוב גרפי. לימודי עיצוב וגרפיקה בשילוב של בניית אתרים נקראים תקשורת חזותית למדיה דיגיטלית, בתחום ההייטק יש מחסור תמידי למעצבי אפליקציות, בניית אתר תדמית, התאמה לחוויית המשתמש, הכנת עיצובי תוכנה וממשקי תרשימים שחברות הטכנולוגיה יוצרות. העבודה בחברות הייטק כפופה לבשיתוף פעולה מלא עם מתכנתים הזקוקים לניסיון העיצובי שאיתו מגיעים גרפיקאים. תחום זה מבוקש מאוד בהייטק וכיום בגלל הביקוש הרב לבוגרי תקשורת חזותית יש מחסור במעצבים גרפיים לתעשיית הדפוס. אם בעבר לפני עשור רוב הבוגרים עבדו אך ורק בתעשיית הדפוס או במשרדי הפרסום, כיום למעצבים גרפיים יש יותר אפשרויות בשל ההתפתחות הטכנולוגית האדירה בשנים האחרונות ובעיקר לקראת 2023 הביקוש יגדל בתחום ההייטק ועיצוב האפליקציות במיוחד בגלל הקורונה.

תיק עבודות ותעודת מעצב גרפי – מה שחשוב לשנת 2023

בתחום העיצוב הגרפי א]שר בקלי קלות להיכנס ולעבוד בחברות הייטק או משרדי פרסום מה שחשוב זה איך נראה תיק העבודות שלך. לא משנה איזו תעודה יש ​​לך או איזה בית ספר סיימת, מה שייבדק במקומות עבודה או לקוחות שיבחרו לעבוד איתך זה אך ורק דוגמאות עיצוב ומיתוג שעשית במהלך הלימודים. רוב המעצבים הגרפיים מתחילים לעצב גרפיקה כדי ללכוד ניסיון וכל עבודה גרפית תיכנס לתיק העבודות ותשמש כפלטפורמה דיגיטלית. הפורטפוליו נבחן כיצד תרגמת רעיונות חזותית, הבנה בקונספט עיצובי לחברות ובנייה למיתוג גרפי נכון באמצעות אלמנטים ויזואליים תוך שימוש בהרכב וצבע נכונים. תיק עבודות צריך לכלול אינספור תחומים בעיצוב גרפי רב תחומי ולאו דווקא בתחום המיתוג. כיום, עיצוב גרפי נוגע באינספור תחומים החל מעיצוב פנים, אופנה, סימולציות דיגיטליות, פרסום ושיווק לרשתות החברתיות ועוד. על מעצבים גרפיים לגלות הבנה מרבית בכל רעיון ולהתאים את הנושא לקהל היעד בצבע הנכון תוך שמירה על מושגיות בעיצוב. התיק חייב להיות ייחודי כדי להראות חשיבה גרפית יצירתית וראש גדול מעבר לרק שימוש בתוכנות.

עיצוב גרפי רב תחומי מה זה? לאן זה מתקשר?

כפי שאמרנו קודם, עיצוב גרפי אינו רק יצירת לוגואים או עבודה בחברות פרסום. התחום רחב מאוד ובשנים האחרונות אנו רואים את ההתקדמות הטכנולוגית שגרמה למעצבים גרפיים לשנות באופן מקצועי את הכיוונים איתם הם עובדים. מעצבים גרפיים יספקו שירותי גרפיקה ודפוס תוך כדי עבודה עם חברות הייטק. בתחום העיצוב הגרפי נראה אינספור פרילנסרים הבוחרים לעבוד במקביל באופן פרטי ועצמאי עם חברות הייטק תוך מתן שירותי גרפיקה ומיתוג לעסקים. התחום רחב מאוד וחברות רבות מעסיקות מעצבים גרפיים לאו דווקא פיזית במקום העבודה אלא מעסיקות אותם בדמות פרילנסרים לפי תמחור של מספר שעות בחודש כריטיינר.

מכיוון שעולם העיצוב הגרפי רחב מאוד לאחר סיום הלימודים תצטרכו להחליט איזו נישה הכי מתאימה לכם ולמה אתם הכי מתחברים בתחום. מומלץ לבדוק את כל הנושאים שהעיצוב הגרפי מציע ורק אז להחליט מה הכי מתאים לכם לפי השכר ואורח החיים שלכם. יש כאלה שאחרי הכשרה מקצועית בוחרים לעבוד כשכירים קודם כל כדי לצבור ניסיון וחלק אחרי הלימודים יבחרו לעבוד בצורת פרילנסר מהבית או בסטודיו פרטי כדי להתחיל לתפוס שם ולהתנסות בשוק העבודה.

עובד כגרפיקאי – בחברות פרסום – שכר התחלתיהחל מ  12,000 ש”ח

חברות הפרסום שינו את הקונספט שהן עובדות בה וכיום כל חברת פרסום צריכה לתת קשת רחבה לשיווק ומיתוג עסקים מפרסום לתעשיית הדפוס ועד ליצירת גרפיקה פרסומית במדיה החברתית. על מעצבים גרפיים לבנות קונספט החל מבניית לוגו, הבנת קהלי יעד, פרסום שוטף לעסקים בפייסבוק וקידום ממומן בכל רשת חברתית. בתחום העיצוב הגרפי העבודה נמשכת לאורך כל השנה ולכן מעצבים מבוקשים מאוד בענף זה. מעצבים גרפיים חייבים להראות ידע בשמירת קבצים באינטרנט ובעבודה במשקלים בעיצוב נמוכים מאוד. רוב המעצבים בוחרים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים או לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות פרסום וחברות שונות. תחום המיתוג בעולם העסקים רחב מאוד ומעצבים גרפיים לא רק עושים מיתוג חדש לעסק אלא גם משחזרים ומפתחים עסקים קיימים ממיתוג ישן לחדש ומתאימים למה שקורה כיום בשוק.

עובד כגרפיקאי בדפוס והוצאה לאור – שכר התחלתי החל מ 10,000 ש”ח

העבודה כמעצבת גרפית או גרפיקאי  עבור יצרני דפוס ומוציאים לאור מתחילה בקבלת חומרים מסופרים ועבודה עם כמויות רבות של טקסט. על מעצבים גרפיים לסדר את הגרפיקה לפי דרישות הלקוח ולעבוד על כל התוכנות הגרפיות החל מפוטושופ, אילסטריטור ואינדיזין. בשל המחסור העצום במעצבי גרפים בתחום זה, השכר בשנים האחרונות עלה מאוד. מעצבים גרפיים בבתי דפוס מתמזגים עם יוצרים אחרים כדי להתאים את הגרפיקה למכונות הדפוס. גרפיקאים שסיימו את לימודיהם יקבלו הכשרה נוספת מבית הדפוס להתאמת סביבת העבודה לדרישת העבודה במקום. לכל דפוס עיצוב ואריזה או פרסום לפי חומר מודפס יש מכונות שונות ולכל מכונה פרמטרים שונים שעל המעצבים להתאים את קבצי העבודה לטכניקות הדפסה נכונות.

עובד כגרפיקאי בחברות בניית אתרים – שכר התחלתי החל מ 15,000 ש”ח

בחברות בניית אתרים מעצבים יוצרים פלטפורמות ואייקונים לאתרים. האתר חייב להתאים את השפה העיצובית שמעצבים גרפיים קובעים בתחילה בהתאם לנושאים שיש לקדם בעסק. חווית המשתמש בבניית האתר היא תחום חשוב מאוד להעברת מסר המכירה לקידום העסק. כל אתר עובר הבנה מעמיקה והתאמה לצרכי העבודה המשותפת עם מתכנתים שחולמים לפרוץ עם אפליקציה מצליחה ולעצב ולבנות אתרי תדמית מתועדים לעיצוב והכנת אתרי מסחר מקוונים. כיום יש פלטפורמות לבניית אתרים אוטומטית על ידי קוד פתוח ומעצבים גרפיים מתאימים את העיצובים לגדלים נמוכים מאוד כך שאתרים יטענו וירוצו מהר למשתמשים במחשבים או בסמארטפונים.

עובד כגרפיקאי בחברות הייטק – שכר התחלתי החל מ 17,000 ש”ח

בחברות הייטק, מעצבים גרפיים נותנים פתרונות גרפים למתכנתים ועובדים איתם בשיתוף פעולה מלא. מעצבים מאפיינים את חווית המשתמש לתוכנה בפיתוח האתר באתרי אינטרנט, מעצבים יכתיבו את השפה העיצובית ויספקו פתרונות גרפים למתכנתים כדי לגרום למוצר להיראות יוקרתי ולקדם את המכירה. המשרות בחברות הייטק מגוונות מאוד ואנחנו יכולים לראות בעשור האחרון מעבר מאסיבי של מעצבי גרפיקה לענף הזה בגלל השכר הגבוה. תחום ההייטק כולל עבודות עיצוב מוצר ועד הכנת אינפוגרפיקה מקצועית בתוכנת גרפיקה Adobe, אינפוגרפיקה היא תהליך מורכב מאוד שדורש עיצוב מקצועי כדי להסביר את המוצרים והטיפול. חברות הייטק משקיעות במיתוג ברמה מאוד גבוהה כי הן צריכות למכור ולשווק את המוצרים שהן מפתחות לעולם. מעצבים גרפיים יקבלו סיכומים על המוצרים ויבצעו את האינפוגרפיקה כמפרט טכני בצורה הכי פשוטה שאפשר על ידי אלמנטים ויזואליים שמסבירים את התהליך בקצרה.

עובד בהייטק על ידי בניית אפליקציות בתשלום החל מ 17,000 ש”ח

ככל שעולם האינטרנט מתקדם, אפליקציות ימשיכו להיות ויהפכו למוצר שצורך אותו מדי יום. מעצבים גרפיים יעבדו עם פיצ’רים, ויהפכו את האפליקציה למתמזגת ומעוצבת בצורה מושכת את העין לאפיון חווית המשתמש שלה על ידי קבלת הרעיון לאפליקציה ובסופו של דבר פיתוחה על ידי המתכנתים. מתכנתים מקבלים את האפליקציה המעוצבת והם מגדירים את קודי התכנות כדי להפעיל את האפליקציה. המעצבים הגרפיים מביאים את שפת העיצוב ועובדים בתוכנות לייצור אפליקציות של אדובי כמו XD  software. אתה לא יכול ללמוד עיצוב אפליקציה אם אתה לא מגיע עם ניסיון בעיצוב גרפי קודם. דוגמאות לבניית אפליקציות יהיו בצורה של משחקים או אפליקציות מכירה עבור הכנסות שונות מאפליקציות שבסיסם תמונה. אפליקציות הן לא רק להעביר את המידע ובעיקר כדי למכור,  לפעמים אתרים גדולים מאוד צריכים להיות עם שתי פלטפורמות מבוססות כדי להיות מותאמות גם למחשבים וגם לסמארטפונים, מעצבים גרפיים חייבים לקבוע את השפה העיצובית לשתי הפלטפורמות הללו כדי לא לפגוע במיתוג העסק. התחום מבוקש מאוד בארץ ובעולם.

האם מעצבים גרפיים צריכים לשלוט בכל התחומים

מעצבים גרפיים לא צריכים לשלוט בכל התחומים אבל הם צריכים לדעת איך כל המערכת הזו עובדת, לאחר סיום הלימודים כל אחד בוחר בעצמו באיזו נישה להתמחות, תמיד אפשר לעבור מנישה לנישה ולהתחזק לפי התחום בו רוצים לעסוק במקצוע, עליך להראות את כל התחומים המוזכרים במאמר זה כדי להראות חשיבה יצירתית. ככל שהפורטפוליו שלך יהפוך לעשיר ומגוון, הם יבינו שאתה מקצועי בתחום ודלתות רבות ייפתחו בפניך. התיק כבר הוזכר בעבר הוא הדבר הכי חשוב בסיום הלימודים וללא תיק מקצועי לא תוכל להשתלב בענף הזה. זה לא משנה כמה יוקרתי בית הספר שלך, מה שהם הולכים להסתכל עליו זה איך אתה יצירתי ואיזו רוח חדשה אתה מביא לתחום.

לימודים מקוונים במכללת סולו ללמוד מקצוע להייטק מהבית

מכללת סולו היא מכללה ללימודי עיצוב ובניית אתרים בתחום ההייטק הרב תחומי. הקורסים בבית הספר מתקיימים אונליין בהדרכה פרטית ואישית עם מורים המחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה במחשב התלמיד. בית הספר מספק לך תוכנת חיבור לשיתוף מסך והמורה יכול להזיז את העכבר שלך ולהדריך אותך תוך שמירה על כללי השפה בעיצוב הגרפי. השיחה בין המורה לתלמיד מתבצעת באמצעות מיקרופון ואוזניות או כל דרך אחרת. לימודים אישיים ידועים דרך תוכנת זום ידועים כלימודים איכותיים שכן כל תשומת הלב מופנית ישירות לתלמיד במהלך העבודה במהלך ההסבר הפרטני.

המורה האישי יסביר לך איך לעבוד ולאחר מכן תצטרך להראות את הנושאים שלמדת בתרגול בשיעור מקוון. אם יש בעיות שאינן ברורות או שאתה זקוק לחיזוק מסוים, המורה יחזור על החומר שוב עד שתבין את החומר במלואו. בסוף כל שיעור תקבלו תרגילים מעשיים לתרגול מה שלמדתם ולפיתוח יצירתיות. לאורך כל הקורס הדגש יהיה על תיק עבודות מנצח כך שיפתחו לכם דלתות בענף העיצוב וההייטק. לאחר סיום הלימודים במכללת סולו תתחבר לקבוצה ענקית של למעלה מ-19,000 מעסיקים המספקים משרות יומיומיות למעצבים גרפיים מתחילים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מידע חשוב כיצד תוכלו ללמוד את תחום העיצוב הגרפי וכל זה מהבית אחד על אחד באינטרנט באמצעות למידה מקוונת וצפייה מהנה.

לסיכום מהו הסוד להצלחה בקריירה של מעצבים גרפיים בהייטק ומשרדי פרסום

זה לא משנה בתחום העיצוב הגרפי הרב תחומי אם יש לך ניסיון או שרק אתמול סיימת את לימודי העיצוב הגרפי שכן תיק העבודות שלך עשיר ומגוון יאפשר לך להיכנס לעבודות במהירות. למעצבים גרפיים ללא ניסיון יש לפעמים עדיפות לקבלה לעבודה כי הם מביאים רוח חדשה לחברה או למשרד פרסום. הסוד להצלחה בתחום זה הוא התרגול! ככל שתתרגל יותר את הלימודים ושיעורי הבית, תוכל לפתח את היצירתיות שלך ולהגיע למקומות גבוהים מאוד בעיצוב גרפי. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי מצריך תרגול וזה הדבר היחיד שמפתח את היצירתיות של המעצבים הגרפיים לקריירה מצליחה. אף אחד לא מגיע לקורס הזה עם ניסיון קודם ויצירתיות והשראה הם מדד שמתפתח לאורך הלימודים הטכנולוגים. בשיעורים כאן בעמוד ניתן לראות דוגמאות רבות שנעשו על ידי מעצבים גרפיים כחלק מנושאי הסילבוס שמלמדים בבית הספר וכמובן עם הסבר על פקודה. כמובן שבשיעורים פה ניתן להציג בכמה דוגמאות שונות. בלימודים תקבלו תרגילים מעשיים וכל דוגמה תצטרכו להציג בכמה דוגמאות שונות כדי לפתח את היצירתיות והמהירות תוך הפגנת חשיבה ושמירה על חוקי העיצוב הגרפי בעבודה.